Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
sveikos gyvos smile.gif

lygiai 3 savaitės iki Kūčių bigsmile.gif

kaip savaitgalis? 6dienį ėjom eglės žiūrėt, bet nematėm pačio įžiebimo. Ant 5 h nėjom, kad nereiktų ilgai šalt ir pramazinom įžebimo momentą. Graži eglė iš tolo, fejerverkai buvo, neįspūdingi, bet vis tiek ax.gif
7dienį draugas iki 14 h miegojo, nes naktį teko dirbt, bet vis tiek spėjo išsitempt pasivaikščiot. Buvom Karklėj Bosų sodyboj žvėriukų pažiūrėt, bet per šalta, apibėgom greit ir namo pas tėvus pavalgyt nestuke.gif
7dienį vakarais x faktorių žiūrim tradiciškai smile.gif

susiruošiau Bearpaw'us užsisakyt, kartą žiūrėjau, nebuvo dydžių, užvakar buvo dydžių, bet sesių nebuvo skaipe, nepatarė man dėl spalvos, šian dydžių vėl nėr doh.gif

eglutės dar neturim, klausimas, ar turėsim g.gif išvis nesugalvoju kaip puošt, viskas atsibodę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 03, 08:43)
sveikos gyvos  smile.gif

*lygiai 3 savaitės iki Kūčių  bigsmile.gif

**kaip savaitgalis?
*** spėjo išsitempt pasivaikščiot.
7dienį vakarais x faktorių žiūrim tradiciškai smile.gif

****susiruošiau Bearpaw'us užsisakyt, kartą žiūrėjau, nebuvo dydžių, užvakar buvo dydžių, bet sesių nebuvo skaipe, nepatarė man dėl spalvos, šian dydžių vėl nėr doh.gif


*baik sad.gif
** šeštadienį gimšė, sekmadienį tvarkiausi iki pietų, paskui PC blush2.gif Xfacorių ir mes žiūrim. O lovoj Radžį dar žiūrėjau iki puse 2 biggrin.gif
*** keista hihihi.gif
****tai pati žiūėkis, kokių nori tongue.gif aš imčiau tamsius, juodus ar pilkus. Žiūrėk pagal palto spalvą, kad nereiktų labai derint

Pas mus prisnigo taip gražiai bigsmile.gif

Kur Malena prašapus g.gif
Atsakyti
subaigiau vieną blizgį clap.gif ir nepirksiu nei vieno, kol nesunaudosiu visų

Malena gi nebesirodo temoj, ją gi seka visi ph34r.gif
Papildyta:
o pas mus sninga gražiai
user posted image
Atsakyti
nu tegu seka, a gaila biggrin.gif juk nerašo čia nieko asmeniško vis tiek g.gif
Atsakyti
Hi 4u.gif
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 03, 10:53)
subaigiau vieną blizgį clap.gif ir nepirksiu nei vieno, kol nesunaudosiu visų

Malena gi nebesirodo temoj, ją gi seka visi  ph34r.gif
Papildyta:
o pas mus sninga gražiai
user posted image

aš irgi vieną blizgį prieš savaitę baigiau. Laikausi tos pačios politikos kaip tu bigsmile.gif

O kas ją seka? Aš paskutiniu metu irgi mažai kur rašau, daugiau skaitau.
Atsakyti
aš irgi xfactorių pažiūriu. Becel, ką tiek apie radži rodė iki vėlumos? tą nuotakų laidą? aš vieną kartą ją mačiau, tai pasirodė visiška nesąmonė biggrin.gif

man atrodo, kad mane irgi paskaito viena pažįstama, nes nesenai netyčia davė suprast. tai naudodamasi proga perduodu jai linkėjimus, jei mane mato bye1.gif lotuliukas.gif paskambink man, atsigersim kavos lotuliukas.gif
Papildyta:
sugundyta akcijos nusipirkau vakar John Frieda volume šampūną, net atsiliepimų nepaskaičiau. bandysiu šiandien ar vertas dėmesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 12 03, 16:14)
[...]tai naudodamasi proga perduodu jai linkėjimus, jei mane mato  bye1.gif  lotuliukas.gif paskambink man, atsigersim kavos lotuliukas.gif

Nejuokinga, kai tave sekioja po forumus, bet surašei linksmai lotuliukas.gif
Atsakyti
šiandien vėl kokia graži diena už lango smile.gif

užsirašiau pirmadienį į kirpyklą, laukiu nesulaukiu, nes jau plaukai tokie be formos.

ką veikiat? kas gero? ax.gif
Atsakyti
graži. Ryte nebuvo šalta, nes eit reik atsargiai, prakaitas pila biggrin.gif slidu zaraza, gerai, kad kelias į darbą nevisas asfaltuotas, ant žolynų ne taip slidu biggrin.gif

gerklę kaip ima liga, krenkščiu kaip senė, atsikosėt neina.
Po darbo tyrimų pasiims, ryt pas gydytoją, sužinosiu, kiek dabar šimtų ant vaistų reiks doh.gif

kaip sekas be mašinos gyvent? smile.gif
Atsakyti
Hi 4u.gif

QUOTE(Honey @ 2012 12 04, 15:07)
ką veikiat? kas gero? ax.gif

Noriu ir aš į kirpyklą, tik neturiu laiko dabar tam nė minutės.

Sėdžiu po darbo namie. Savaitgalis buvo nerealiai darbingas, tai patenkinta savim buvau iki kol į darbą nuvariau. O ten bardakas aukštam lygy tai nuotaika krito žemai žemai... Vat toks ir gėris. Namie reikalinga generalinė tvarka tai nežinau kada šitam žygdarbiui laiko atsiras doh.gif

QUOTE(Vitulka @ 2012 12 04, 15:57)
kaip sekas be mašinos gyvent?  smile.gif

Ale ot būtina ant mazolio užmint.... ax.gif

Kas papasakos kaip išjunti google chrome iššokančias reklamas, nes toks vaizdas, kad SM specialiai jų tiek pridėta, kad mažiau naudočiausi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dirty_kiss: 04 gruodžio 2012 - 17:57
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 12 04, 17:56)
Ale ot būtina ant mazolio užmint....  ax.gif

Kas papasakos kaip išjunti google chrome iššokančias reklamas, nes toks vaizdas, kad SM specialiai jų tiek pridėta, kad mažiau naudočiausi  lotuliukas.gif

koks čia mazolis irnesakyk.gif toks gyvenimas

susinstaliuok Chrome addblock
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 12 02, 19:17)
aš irgi dar nepuošiu smile.gif kaip planuojat puošti?


As puosiu kazkur gruodzio 15 d., mazdaug gruodzio viduryje, kad speciau pasidziaugt pries Kaledas smile.gif
Planuojam puosti raudonais-auksiniais burbulais tiesiog ir lemputem. Prie svetaines derinam spalvas biggrin.gif Pati eglute ko gero bus balta g.gif

QUOTE(Vitulka @ 2012 12 03, 09:43)
7dienį vakarais x faktorių žiūrim tradiciškai smile.gif


Mes irgi ziurim smile.gif Uzsisake esam emigranta, tai ziurim lietuviskas transliacijas biggrin.gif Kasdien zinias paziurim, o savaitgaliais taip kokia laida, su drauge sokius paziurim ar kompanijoj X faktoriu smile.gif

QUOTE(Vitulka @ 2012 12 03, 10:53)
*subaigiau vieną blizgį clap.gif ir nepirksiu nei vieno, kol nesunaudosiu visų

**o pas mus sninga gražiai


*as pudras uzbaigdineju biggrin.gif Like tokie likuciai, nutariau nieko nepirkt, kol nesubaigsiu likuciu.
** Pavydziu sniego... wub.gif

QUOTE(Honey @ 2012 12 03, 16:14)
man atrodo, kad mane irgi paskaito viena pažįstama, nes nesenai netyčia davė suprast. tai naudodamasi proga perduodu jai linkėjimus, jei mane mato  bye1.gif  lotuliukas.gif paskambink man, atsigersim kavos lotuliukas.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif
Man tai asmeniskai visai neidomu ar mane kas seka ar ne biggrin.gif

QUOTE(Honey @ 2012 12 04, 15:07)
užsirašiau pirmadienį į kirpyklą, laukiu nesulaukiu, nes jau plaukai tokie be formos.


As irgi planuoju eit. Cia isvis retai kerpuosi doh.gif Bet pries sventes reikia butinai nueit biggrin.gif
Atsakyti