Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
tikrai jau smile.gif

pas mane nieko naujo, tuo labiau gero, tai tyliu.

šiandien feelunique viskam 15 proc., nagai niežti labai labai ir jaučiu pasiduosiu spaudimui biggrin.gif

šiandien kinas po 7 lt, mažu reiks eit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 11 29, 10:12)
tikrai jau  smile.gif

pas mane nieko naujo, tuo labiau gero, tai tyliu.

šiandien feelunique viskam 15 proc., nagai niežti labai labai ir jaučiu pasiduosiu spaudimui biggrin.gif

šiandien kinas po 7 lt, mažu reiks eit  g.gif

ką pirksi?
Atsakyti
aš ta proga, kad 7lt ryte nusipirkau bilietus į Brėkštanti Aušra, varysim su drauge paspoksot į pattinsoną bigsmile.gif

iki kada nuolaida galios? man reiktų šampūno, galvoju, gal iš ten užsisakyt kažką, tik nesugalvoju ką smile.gif gal turit parekomenduoti kokį nors gerą volume šampūną?

vakar dar biotekoje papirkau kondicionerių plaukams, lūpų blizgį ir savo mylimukes putas veidui praust smile.gif

ką savaitgaliui planuojat? girdėjot, gūdi žiema su šalčiais ruošiasi ateit kitą savaitę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 11 29, 13:15)
aš ta proga, kad 7lt ryte nusipirkau bilietus į Brėkštanti Aušra, varysim su drauge paspoksot į pattinsoną bigsmile.gif

iki kada nuolaida galios? man reiktų šampūno, galvoju, gal iš ten užsisakyt kažką, tik nesugalvoju ką  smile.gif gal turit parekomenduoti kokį nors gerą volume šampūną?

vakar dar biotekoje papirkau kondicionerių plaukams, lūpų blizgį ir savo mylimukes putas veidui praust smile.gif

ką savaitgaliui planuojat? girdėjot, gūdi žiema su šalčiais ruošiasi ateit kitą savaitę  ax.gif

pas mus sninga va dabar jau, bet ir tirpsta iškart. O savaitgalį tai eisim į gimtadienį ax.gif

blem greičiau įkeltų tą aušrą į linkomaniją doh.gif jau yra įkelta, bet kokybė tai ...
Atsakyti
spėk ką? biggrin.gif

o aš norėjau į tą apie meilę, bet pasžiūrėjau likę 10 bilietų, pirmoj eilėj sedėt nenoriu ... tai vakaras vėl namie

nežinau, parą gal nuolaidos g.gif aš volume šampūnų neperku, patart negaliu smile.gif

Honey, user posted image už priminimą apie žiemą tongue.gif

savaitgalį nežinau, draugas jau kelintą savaitgalį žada nusivežt į Boso sodybą, žvėriukų pažiūrėt, bet neturiu batų, o šalta. aj vnž
Atsakyti
o kokį rodo filmą apie meilę? dar labai giriamas "debesų žemėlapis" smile.gif
kažkada esu sėdėjusi didžiojoje salėje, trečioje eilėje, jau kokia nesąmonė. kam išvis taip arti vietas padaro smile.gif

aš nuo vakar irgi nebelaukiu žiemos, nes nebeturim mašinos, o kitą nusipirksim tik sausį turbūt. esu išpindėjusi tuo klausimu, tai nežinau kaip reiks beveik du mėnesius ištempt ax.gif
Atsakyti
"Meilė yra viskas, ko reikia" smile.gif į Debesų žemėlapį tikrai ne, fantastinis schmoll.gif

Honey, priprasi, nors iš pradžių bus sunku 4u.gif o kur auto padėjot?
Atsakyti
O neberodo Hope springs?
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 11 29, 14:15)
*aš ta proga, kad 7lt ryte nusipirkau bilietus į Brėkštanti Aušra, varysim su drauge paspoksot į pattinsoną bigsmile.gif

*** savo mylimukes putas veidui praust smile.gif

***ką savaitgaliui planuojat? girdėjot, gūdi žiema su šalčiais ruošiasi ateit kitą savaitę  ax.gif


*Ziurejau - nepatiko man schmoll.gif Baisiai istempta serija, nieko neivyko is esmes per visa filma biggrin.gif As is tiesu galvojau, kad filmas tik ipusejo, kai jis is tikruju pasibaige biggrin.gif
**Kokias putas? As TBS naudoju, bet jau nusibodo, nors irgi mylimukes, n kartu perpirktos, bet kad as esu tokia, man atsibosta ir norisi vel kazko naujo isbandyt biggrin.gif
*** Pas mane tai pussesere atvaro i svecius ir keletas draugu, tai pasisedejimas nusimato smile.gif Nors is esmes beveik visi savaitgaliai tokie - mes i svecius, arba pas mus.


QUOTE(Becel @ 2012 11 29, 16:34)
O neberodo Hope springs?


Sita labai labai noriu paziuret bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2012 11 29, 20:49)
Sita labai labai noriu paziuret bigsmile.gif

mačiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 11 29, 23:08)


O Linkomanijoj yra jau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 11 29, 17:17)
o kur auto padėjot?


užsilenkė biggrin.gif o kišt į ją visai nebeapsimoka.

QUOTE(Ka_kava @ 2012 11 29, 22:49)
**Kokias putas? As TBS naudoju, bet jau nusibodo, nors irgi mylimukes, n kartu perpirktos, bet kad as esu tokia, man atsibosta ir norisi vel kazko naujo isbandyt biggrin.gif


aš jau po filmo - nepatiko per saldi pradžia ir pabaiga, bet šiaip bendras vaizdas ok smile.gif turėjom su drauge prie šono komentatorių porelę (du vyrukai, iš kurių vienas, kaip supratau, matęs visas dalis, o kitas nematęs nieko lotuliukas.gif ), tai neprailgo biggrin.gif

gerai, jei gali bandyt naujoves, nes man retai kas įtinka veidui. arba išberia, arba nusausėja doh.gif o pienelių ir kreminių prausiklių nemėgstu, nes kažkaip toks jausmas, kad ne iki galo nuprausia makiažą smile.gif
kuris tbs mylimukas? mano putos aquabio phyto:
user posted image

Atsakyti