Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(dirty_kiss @ 2013 01 22, 17:38)
Hi  4u.gif

nesušalot? Kaip gyvos?

Sesės, dar kuri moderuojat SM? Kas čia per naujovė atsirado, kad rodo įvertinimus ir paspaudus ant jo išmeta, kad ir už ką buvai įspėtas. Aš galvojau, kad įspėjimai po kažkiek laiko pasinaikina...

forumas šiek tiek sutrikęs http://www.supermama...?...f=156&id=42 smile.gif
taip, vakar matėt savo įspėjimus. Ne, įspėjimai nepasinaikina schmoll.gif visą laiką su tavim, kol esi SM smile.gif

gyvos, biški sveikos. Nesušąlusios, lauke būnu tiek, kiek reikia minimaliai, iš namų iki mašinos. nuo mašinos iki darbo ir po darbo taip pat biggrin.gif

Honey, auk didutė, būk sveikutė birthday.gif
Atsakyti
Vitulka, ačiū!!! 4u.gif

kur vėl visos dingusios? biggrin.gif
Atsakyti
Hi 4u.gif
QUOTE(Honey @ 2013 01 23, 22:08)
kur vėl visos dingusios?  biggrin.gif

nedingus aš, skaitau kasdien SM'ą, bet neturiu ką rašyt. Užimtumas nemenkas paskutiniu metu, o noro atlapoti dūšią forume nėra noro... Ir dabar ką tik baigiau valgyt daryt, sėsiu pasiruošti rytojaus pranešimui. Paskui dar antakius išsipešt reikia ir nagus pasitvarkyt nail.gif Taip ir gyvenu mirksiukas.gif

Kiekvieną naujų metų savaitę kažkur apie vidury vis tikiuosi, kad jau kitą savaitę tai bus su laiku laisviau, spėsiu darbų pasidaryti etc. Bet kaip sakant, viltis kai kieno motina lotuliukas.gif
Atsakyti
ar radai ką nors paskaityt dėl laiko planavimo?

dabar gerai pagalvojau, tai gal šitą knygą pasižiūrėk bibliotekoje g.gif :
user posted image

aš šiaip tokių visokių patarimų/savipagalbos knygų nemėgstu, bet šitą visai smagiai pavarčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 01 23, 23:16)
ar radai ką nors paskaityt dėl laiko planavimo?

dabar gerai pagalvojau, tai gal šitą knygą pasižiūrėk bibliotekoje g.gif :
user posted image

aš šiaip tokių visokių patarimų/savipagalbos knygų nemėgstu, bet šitą visai smagiai pavarčiau smile.gif

Neradau, nes neieškojau blush2.gif

Knygą, kurią rekomenduoji skaičiau prieš kelis metus. Vieną dalyką sau prisitaikiau, o šiaip tik smagiai skaitinėjau ir viskas.
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

O man tai visada patiko tokio tipo knygos smile.gif Budama Lietuvoje daug skaiciau, sita knyga dar turiu namie LT smile.gif Zinoma, niekada neseku aklai, bet daug ideju sau prisitaikau smile.gif

As tai su Smikiu neatsidziaugiu ziema ir sniegu biggrin.gif thumbup.gif Nors jau ruosiuosi pavasariui ir taip nagus niezti apsipirkti doh.gif Kol auginau pilvuka mazai ka pirkau, o dabar negaliu tvert kiek visko norisi pavasariui biggrin.gif Siandien skareliu prisipirkau ivairiu spalvu biggrin.gif
Atsakyti
gražuolės, su pavasariu! biggrin.gif
Atsakyti
ir tave bigsmile.gif

kas pas ką naujo? rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 03 05, 15:13)
gražuolės, su pavasariu! biggrin.gif


Su pavasariu 4u.gif Nors pas mus siandien visai i pavasari nepanasu biggrin.gif Greiciau ruduo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Becel @ 2013 03 06, 14:29)
kas pas ką naujo?  rolleyes.gif


Naujas seimos narys biggrin.gif
Megaujuosi motinyste wub.gif Vakar kaip tik menuo buvo, valgem torta ta proga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2013 03 07, 14:55)
Naujas seimos narys biggrin.gif 
Megaujuosi motinyste  wub.gif  Vakar kaip tik menuo buvo, valgem torta ta proga  biggrin.gif


oo, kokia faina proga - sveikinu su mėnesiu 4u.gif beje, labai gražus vardas tavo mažosios mirksiukas.gif

Becel, kas pas tave smagaus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 03 07, 15:20)
oo, kokia faina proga - sveikinu su mėnesiu 4u.gif beje, labai gražus vardas tavo mažosios mirksiukas.gif


Dekui 4u.gif
Zinok ta varda seniai isrinke buvom, tik niekam nesakem, nes sakem tik kai pamatysim nuspresim, ar tinka vardas biggrin.gif Per ta laika vis koki nauja sugalvodavom, bet kazkaip grizdavom prie to pacio smile.gif

Kaip jums pavasaris, atsinaujinti nekviecia?? bigsmile.gif Man tai nagus niezti, kaip visko naujo norisi biggrin.gif Atrodo ismesciau visa spinta, kad galeciau visa garderoba per nauja nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti