Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 10, 07:40)

vakar jau išbandžiau Collistar skrubą. Jis revitalizing, vienas iš eterinių aliejų mėtinis lyg, nes šaldė odą, ypač bikinio biggrin.gif nušveitė fainai, o prausiantis vandens lašiukai taip gražiai ant kūno lieka, oda slidi, bet neįkyriai. Užskaitau  smile.gif

bye1.gif

tas scrubas tai ant bangos dabar žiūriu ax.gif išmėginsiu tongue.gif Ir atsivešiu tau išmėgint Collistar aliejų dušo ax.gif

***** patinka man ta NARS žiauriai bigsmile.gif

pas mus plius 8-10 biggrin.gif
Atsakyti
pietums ketvirtadalis PAMELO essen.gif
Atsakyti
Laba diena bigsmile.gif jau kaip netikėtai balta šiandien už lango smile.gif

Becel, pompa -1, ania? biggrin.gif

dėl gyvenimo tikslų, tai turbūt turiu labiau ateities svajonių, kurias tikiuosi išpildyt su laiku ax.gif kodėl susimąstei? kokie tavo tikslai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 10, 11:24)
pietums ketvirtadalis PAMELO essen.gif


kas tas yr g.gif
QUOTE(Honey @ 2013 01 10, 11:39)
Laba diena bigsmile.gif jau kaip netikėtai balta šiandien už lango smile.gif

Becel, pompa -1, ania?  biggrin.gif

dėl gyvenimo tikslų, tai turbūt turiu labiau ateities svajonių, kurias tikiuosi išpildyt su laiku ax.gif kodėl susimąstei? kokie tavo tikslai?  mirksiukas.gif

ale prisišnekėjau, šiandien ir pas mus minus 1 biggrin.gif

Dažnai pagalvoju, ar daugiau žmonių gyvena tiesiog šia diena, jei ir svajodami, tai be tikslo tas svajones išpildyt, nes tingi, ar daugiau žmonių turi svajonių, planų, kurias stengiasi paversti realybe g.gif o aš pati turiu svajonę, bet abejoju, kad ji išsipildys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 01 10, 16:39)
Dažnai pagalvoju, ar daugiau žmonių gyvena tiesiog šia diena, jei ir svajodami, tai be tikslo tas svajones išpildyt, nes tingi,  ar daugiau žmonių turi svajonių, planų, kurias stengiasi paversti realybe  g.gif  o aš pati turiu svajonę, bet abejoju, kad ji išsipildys  ax.gif


o kodėl abejoji? galimybių nebus jai išsipildyt? smile.gif
aš tai planuoju visas svajones išpildyt daugiau mažiau, tik kai kurioms prireikia daugiau laiko ir pastangų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 01 10, 14:43)
o kodėl abejoji? galimybių nebus jai išsipildyt? smile.gif
aš tai planuoju visas svajones išpildyt daugiau mažiau, tik kai kurioms prireikia daugiau laiko ir pastangų smile.gif

nežinau, esu iš prigimties tinginė, tai .... blush2.gif Danijoj tą pasiekt sunkiau dėl kalbos barjero, o Lietuvoj būtų sunku pasiekt dėl finansų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 01 11, 16:36)
nežinau, esu iš prigimties tinginė, tai ....  blush2.gif  Danijoj tą pasiekt sunkiau dėl kalbos barjero, o Lietuvoj būtų sunku pasiekt dėl finansų biggrin.gif


o koks čia tikslas, jeigu ne paslaptis? blush2.gif

gavau šiandien jcrew megztukus (iš kurių vienas tippi), tai nerealiai patenkinta smile.gif svarbiausia, atitaikiau dydį, nes rūbus amžiais per didelius parsisiunčiu.

ką veiksit savaitgalį? aš turbūt niekur neisiu, nes darbais apsikrovus, dar normaliai apsitvarkyt norisi smile.gif

įdomu, kaip Kakavai sekasi atostogaut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 01 11, 23:34)
o koks čia tikslas, jeigu ne paslaptis?  blush2.gif

ką veiksit savaitgalį? aš turbūt niekur neisiu, nes darbais apsikrovus, dar normaliai apsitvarkyt norisi smile.gif


nepaslaptis, norėčiau būti visažiste bigsmile.gif gal labiau net dėl savęs, nei kad uždirbti už tai pinigų. Deja, talento tam nėra doh.gif

Savaitgalio jau net nebepamenu


AAA, šeštadienį buvom pas draugus mexikietišką "party" turėjom su tekila, o sekmadienis namie, virtuvėj - marinavau silkę, išviriau sriubos, padariau pietus ir LT mišrainę essen.gif:
Atsakyti
Laba, aš kažkokia nei sveika, nei serganti šiandien. norėjau nulėkt iki akro pašto, bet jaučiu vėl sėdėsiu namie.

QUOTE(Becel @ 2013 01 14, 13:12)
nepaslaptis, norėčiau būti visažiste  bigsmile.gif  gal labiau net dėl savęs, nei kad uždirbti už tai pinigų. Deja, talento tam nėra  doh.gif

Savaitgalio jau net nebepamenu
AAA, šeštadienį buvom pas draugus mexikietišką "party" turėjom su tekila,


aš kažkodėl taip ir pagalvojau ax.gif tai tau reik prisiruošt kursams kokiems bigsmile.gif

nenuostabu, kad nebepameni lotuliukas.gif

Atsakyti
Hi 4u.gif

nesušalot? Kaip gyvos?

Sesės, dar kuri moderuojat SM? Kas čia per naujovė atsirado, kad rodo įvertinimus ir paspaudus ant jo išmeta, kad ir už ką buvai įspėtas. Aš galvojau, kad įspėjimai po kažkiek laiko pasinaikina...
Atsakyti
Laba mirksiukas.gif man atsirado užrašas apie įvertinimus, bet neina paspaust ant jo.

aš tai sušalus, noriu pavasario biggrin.gif dirty, kaip tu laikaisi? kaip viskas sekas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 01 22, 20:54)
Laba mirksiukas.gif man atsirado užrašas apie įvertinimus, bet neina paspaust ant jo.

aš tai sušalus, noriu pavasario biggrin.gif dirty, kaip tu laikaisi? kaip viskas sekas?  mirksiukas.gif

aš irgi baigiu apšerkšnyt doh.gif brrr... šalta ir namie ir lauke. Gerai, kad darbe šilta, tai vis užsibūnu ten blush2.gif Šiaip gyvenu normaliai, praėjo prieššventinė ir priešgimtadieninė nostalgja ir viskas dabar atrodo +/- savose vietose. Pasiūlymai visokie viliojantys pasiekia mane, tai bandysiu kaip nors internete apie laiko planavimą pasidomėti išsamiau, nes turimų teorinių žinių mažoka. Gal kas kokią rekomendaciją į literatūrą ar kokių patarimų turit? Ačiū 4u.gif
Atsakyti