Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
dalinuos, pasirodė įdomu Oscillococcosinum smile.gif

Honey, graži 4u.gif norėčiau ir aš mašinos ax.gif

vairuoju aišku ir žiemą. Baisiau pirmas sniegas, paskui kai gatves nuvalo viena baika vairuot irnesakyk.gif bet labai retai tenka paskutiniu metu, kartą į savaitę maždaug smile.gif

šalta šian sad.gif

laba diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2013 01 07, 18:53)
Kadangi taip susiklostė, kad drakonas pernai pakeitė man darbo vietą tai dabar viskas puikiai pasiekiama viešuoju transportu.


patį darbą pakeitei ar tik darbo vietos lokaciją? ax.gif

QUOTE(Becel @ 2013 01 08, 01:05)
mont blanc  ax.gif

Honey, kaip pasiruošimas vestuvei?  ax.gif


jau paskaičiau atsiliepimus, fainai, kad patiko thumbup.gif o kaip pati spalva? panaši į spalvą karlasugar foto?

kad nelabai ką ir ruošiuosi tom vestuvėm, idėjų pagalvoju kasdien ką ir kaip norėčiau, o praktiškai nieko nesiimu dar biggrin.gif žiedus kt mėn planuojam darytis. restorano/šventės vietos po truputį dairomės. dar galvoju, kad reik prisiruošt iki Kauno kažkurią dieną jau pradėt suknią siųtis ax.gif

QUOTE(Vitulka @ 2013 01 08, 11:16)
vairuoju aišku ir žiemą. Baisiau pirmas sniegas, paskui kai gatves  nuvalo viena baika vairuot irnesakyk.gif bet labai retai tenka paskutiniu metu, kartą į savaitę maždaug  smile.gif


man tai irgi nepatinka, kai daug sniego (pvz užmiestyje). jau tas jausmas, kai pvz ant posūkio mašina vėl į provėžas įslysta doh.gif

atėjo skaičiai už clarisonic, tai jau tuoj gausiu, kaip smagu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 01 09, 08:43)
  žiedus kt mėn planuojam darytis. restorano/šventės vietos po truputį dairomės. dar galvoju, kad reik prisiruošt iki Kauno kažkurią dieną jau pradėt suknią siųtis ax.gif


atėjo skaičiai už clarisonic, tai jau tuoj gausiu, kaip smagu thumbup.gif

kodėl nusprendėt darytis? ax.gif ir kodėl į Kauną suknelės siųtis? blink.gif

bus įdomu kaip patiks ax.gif

aš šian gavau Collistar skrubą ax.gif
dar reik tušo ir viskas ax.gif
laba diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 08, 09:16)
dalinuos, pasirodė įdomu Oscillococcosinum  smile.gif

va tai tau doh.gif

Honey, spalva dar nežinau, ar tokia, nes vakar vakare mėginau, buvo jau lauke tamsu, šįryt irgi tamsu, ką prie dirbtinio apšvietimo įžiūrėsi doh.gif jaučiu savaitgalį nebent pavyks normaliai apžiūrėt. Nervuoja, kad be pompos, žiūrėjau ebay - pompa 7 svarai plius siuntimas doh.gif


QUOTE(Vitulka @ 2013 01 09, 08:20)
kodėl nusprendėt darytis?  ax.gif ir kodėl į Kauną suknelės siųtis?  blink.gif

bus įdomu kaip patiks  ax.gif

aš šian gavau Collistar skrubą  ax.gif
dar reik tušo ir viskas ax.gif
laba diena  smile.gif

mano klausimai kaip ir Vitulkos biggrin.gif

kaip scrubas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 09, 10:20)
kodėl nusprendėt darytis?  ax.gif ir kodėl į Kauną suknelės siųtis?  blink.gif

bus įdomu kaip patiks  ax.gif

aš šian gavau Collistar skrubą  ax.gif
dar reik tušo ir viskas ax.gif
laba diena  smile.gif


patarė darytis, nes pirktinius sunku atitaikyti taip, kad nejaustum paskui ant piršto. be to, mano pirštas labai plonas (15,3 dydis), tai vis tiek reiktų koreguot, nes mažiausią dydį, kurį radom buvo 15,5 ir tai toks šiaip sau. kitas dalykas - turiu savo aukso, kurio niekad gyvenime nedėviu, tai kainuos tik žiedo padarymas (bus pigiau nei pirkt jau pagamintus) smile.gif
nežinau geros siuvėjos Klp, tik Zinčiukaitę (kur žuvėdros šokėjams sukneles siuva) sad.gif gal jūs žinot ir galit parekomenduot? 4u.gif todėl ir pasirinkau mados galeriją Kaune, apie kurią turiu porą gerų atsiliepimų (iš pažįstamų pora merginų siuvosi ten). kas ten iki to Kauno palėkt - vis tiek tik porą kartų tereiks ant pamatavimų, be to, MB į komandiruotes dažnai važiuoja, pames ir pasiims, jei reiks smile.gifšiaip dar šį mėn planuoju su drauge nueit į kelis suknelių salonus Klp (kiek žinau jau yra naujos kolekcijos), bet daug nesitikiu, nes noriu trumpos suknelės, o pasirinkimas tokių pas mus nulinis smile.gif

kaip scrubas? skaičiau gerų atsiliepimų apie jį mirksiukas.gif
kokį tušą pirksi?
Papildyta:
QUOTE(Becel @ 2013 01 09, 11:11)
Nervuoja, kad be pompos, žiūrėjau ebay - pompa 7 svarai plius siuntimas  doh.gif


man irgi nepatiko tai, kad be pompos. kol pilnas buteliukas, tai dar nieko, bet jau kai prie galo, tai išvis sunku iškrapštyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 09 sausio 2013 - 10:15
QUOTE(Honey @ 2013 01 09, 09:17)
šiaip dar šį mėn planuoju su drauge nueit į kelis suknelių salonus Klp (kiek žinau jau yra naujos kolekcijos), bet daug nesitikiu, nes noriu trumpos suknelės, o pasirinkimas tokių pas mus nulinis smile.gif

man irgi nepatiko tai, kad be pompos. kol pilnas buteliukas, tai dar nieko, bet jau kai prie galo, tai išvis sunku iškrapštyt smile.gif

FCB radau Orelli vestuvinės suknelės, ten yra kelios trumpos gražios 4u.gif
va va drinks_cheers.gif o tu jos nebepirkai antrą kartą?
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 01 09, 11:20)
FCB radau  Orelli vestuvinės suknelės, ten yra kelios trumpos gražios  4u.gif
va va  drinks_cheers.gif  o tu jos nebepirkai antrą kartą?


ačiū, reiks pažiūrėt mirksiukas.gif viktorijosvestuves savo salone Vilniuje turi labai gražių trumpų, bet kainos jų dar brangesnės negu siųtis biggrin.gif

nea, man rudeniui/žiemai NARS netinka, nes pasausina. planuoju pavasariui pasiimt smile.gif šiaip aš dabar ir savo clarins skin illusion patenkinta, jau antrą pakuotę pirkau, bet atsibosta labai ta pati, tai laikausi iš paskutiniųjų, kad vėl neprisipirkčiau naujų.
gal dar išparduotuvėj bandyk paklausti dėl tos pompos? mirksiukas.gif
Atsakyti
kokie kudučiai piršteliai smile.gif paprastus darysitės ar su raštais, akmenim? ax.gif
dėl siuvėjos užklausiau vienos siuvėjos biggrin.gif

Scrubo dar neišbandžiau. tik šiandien atnešė į darbą bigsmile.gif
tušą tai L'oreal naująjį raudoną ax.gif

Atsakyti
Hi 4u.gif

Honey,
pkyčiai darbinėj sferoj savanoriškai priverstiniu būdu. Kol kas esu patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, ar jūs turite gyvenime tikslų, siekių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 01 09, 17:20)
merginos, ar jūs turite gyvenime tikslų, siekių?  g.gif

oho koks klausimas. Turiu, tik dabar konkrečiai ir gražiai įsivardinti sudėtinga viską doh.gif
Atsakyti
neturiu siekių ir jokių tikslų. Gyvenu šia diena ir tiek smile.gif

žiema atėjo vėl, bet gražus oras, nešalta ir balta smile.gif užtat vakar vakare einant namo doh.gif lietus ir šaltis, ėjau žole, nes šaligatviais neįmanoma doh.gif

vakar jau išbandžiau Collistar skrubą. Jis revitalizing, vienas iš eterinių aliejų mėtinis lyg, nes šaldė odą, ypač bikinio biggrin.gif nušveitė fainai, o prausiantis vandens lašiukai taip gražiai ant kūno lieka, oda slidi, bet neįkyriai. Užskaitau smile.gif

bye1.gif
Atsakyti