Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
miegam flirt.gif
Atsakyti
bye1.gif

su atėjusiais smile.gif
metai kiti, darbai ir dienos tos pačios. Man labai sunku kol kas į darbą įsijaust, labai nenoriu eit, ypač pagalvojus, kad ilgesnis savaitgalis tik kovo mėnesį.
Dabar viena mintim gyvenu, greičiau 6dienis doh.gif

Naujus sutikom dviese, buvo pasiūlymų, bet nusprendėm, kad geriau dviese tylėt nei keturiese cool.gif

Atsakyti
labas rytas, su naujais bigsmile.gif

kokius pažadus sau davėt? ax.gif

Vitulka žiūriu tau reik pas mane atvažiuot kokiam mėnesiui, išmoksi savo darbą mylėt biggrin.gif
Atsakyti
mes naujus pakankamai ramiai, bet smagiai sutikom, draugų kompanijoj.
kaip mane telefonas nervuoja. pakeitus kortelę, pasirodo, išsitrynė vos ne pusė numerių, tai per šventes tiek sms sulaukiau iš nežinomų numerių. būtų maža bėda, bet pora žmonių su kuriais telefonu beveik nebendraujam (bendraujam kitur) taip gražiai pasveikino, o aš kaip kokia varna - "kas rašo?" doh.gif lotuliukas.gif

Becel, mačiau NARS papirkai? bigsmile.gif kurią spalvą vis tik išsirinkai?

aš gi Clarisonicui pagaliau prisiruošiau, kai jau visa banga praėjo biggrin.gif tik dar negavau skaičių iš tarpininkės, tai gal anksti džiaugtis.

Vita, o kodėl nesinori į darbą? rutiniškas gal labai? mirksiukas.gif

tikslų dar neišsikėliau, bet reiks šiandien po darbo rimčiau pagalvot apie šių metų To-Do list'ą biggrin.gif
kaip su praeitų metų tikslais, visus išpildėt? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 03 sausio 2013 - 12:22
QUOTE(Becel @ 2013 01 03, 10:09)

Vitulka  žiūriu tau reik pas mane atvažiuot kokiam mėnesiui, išmoksi savo darbą mylėt biggrin.gif

žinau, žinau, bet tas neguodžia schmoll.gif

QUOTE(Honey @ 2013 01 03, 12:19)

kaip mane telefonas nervuoja.

aš gi Clarisonicui pagaliau prisiruošiau, kai jau visa banga praėjo biggrin.gif tik dar negavau skaičių iš tarpininkės, tai gal anksti džiaugtis.

Vita, o kodėl nesinori į darbą? rutiniškas gal labai?  mirksiukas.gif

tikslų dar neišsikėliau, bet reiks šiandien po darbo rimčiau pagalvot apie šių metų To-Do list'ą biggrin.gif
kaip su praeitų metų tikslais, visus išpildėt?  cool.gif

o man dar geriau. Man skambina, o manęs negirdi biggrin.gif ir aš jau kokį mėnesį telefoną "perku" biggrin.gif
Skinsonic'ą pirkau su sese per puse, galvutes tik keisdavom kiekviena savo. Aš sumokėjau, o ji išsivežė su savim į užsienį. Bet aš jo vis tiek nenaudojau, man jokio matomo poveikio. O ir nakvoju dažniau pas draugą nei namie, o per puse aparatp nepadalinsi smile.gif

rutiniškas smile.gif labai. Nors iš kitos pusės labai tinka moderatoriui, nes daugiau laiko pramoderiauju ir dar pinigus moka lotuliukas.gif man net forumas kartais atsibosta, nes darbe darbo lb nedaug.

tau tikslai su vestuvėm susiję, gali net pamėnesiui išsikelt biggrin.gif
aš tai tikslų neturiu ir nesikelsiu, o kam tongue.gif

sugalvojau, kad noriu kokybiško juodo megztinio, kurį galėčiau užsimest ant suknelių, prie sijono, šilto, storo. Kažin, kur ieškot reiktų? g.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais! 4u.gif

QUOTE(Becel @ 2013 01 03, 10:09)
kokius pažadus sau davėt?  ax.gif


As tai sau jokiu biggrin.gif Kazkaip ir taip viskuo patenkinta biggrin.gif

QUOTE(Honey @ 2013 01 03, 12:19)
*aš gi Clarisonicui pagaliau prisiruošiau, kai jau visa banga praėjo biggrin.gif

**kaip su praeitų metų tikslais, visus išpildėt?  cool.gif


* as irgi nusipirkau pries koki pusmeti ar metus, jau nepamenu.. o gal ir seniau biggrin.gif Tai as labai patenkinta, man labai patinka thumbup.gif

** as tai ispildziau thumbup.gif Ka prisizadejau, tai ir padariau! Didziausias tikslas buvo pasikeisti darba i normalu ir susijusi su mokslais, lig siol negaliu atsidziaugti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 03, 14:41)
tau tikslai su vestuvėm susiję, gali net pamėnesiui išsikelt  biggrin.gif

sugalvojau, kad noriu kokybiško juodo megztinio, kurį galėčiau užsimest ant suknelių, prie sijono, šilto, storo. Kažin, kur ieškot reiktų?  g.gif


ai, aš stengiuosi, kad vestuvės būtų kuo paprastesnės, tai ir tų tikslų nedaug biggrin.gif man svarbiausia tik ceremonija, jau šitos kaip laukiu ax.gif

gal kokiam monton būtų? aš į juodus kažkaip nežiūriu, tai net nežinau kur rast g.gif arba prašyk, kad sesės paieškotų, pas jas daugiau šansų rast negu mūsų varganam akre biggrin.gif

QUOTE(Ka_kava @ 2013 01 03, 22:02)
* as irgi nusipirkau pries koki pusmeti ar metus, jau nepamenu.. o gal ir seniau  biggrin.gif  Tai as labai patenkinta, man labai patinka thumbup.gif

** as tai ispildziau thumbup.gif Ka prisizadejau, tai ir padariau! Didziausias tikslas buvo pasikeisti darba i normalu ir susijusi su mokslais, lig siol negaliu atsidziaugti wub.gif


tikiuosi, kad ir man patiks biggrin.gif nes dabar labai jau prieštaringi atsiliepimai. jau taip tingėčiau pardavinėt blush2.gif

šaunuolė drinks_cheers.gif dar leliuką pamiršai, irgi gražus tikslas biggrin.gif
Atsakyti
pagaliaaau vėl turim mašiną clap.gif
Atsakyti
kokią? bigsmile.gif

sunkiai buvo be mašinos? ax.gif

labas rytas smile.gif
Atsakyti
pirkom Honda Civic'ą, 2009m.
žinok, sunkiai, ypač MB, nes jo darbas už miesto. tai į priekį su kolega ar mano tečiu kooperuojasi, bet jei reik po darbo ilgiau pasilikt, tai iškart problemos su grįžimu. ir šiaip nelabai patogu buvo, ypač per šalčius arba jei į kelias vietas reik pavažiuot biggrin.gif bet čia jau išpindėjimas, nes daug žmonių taip gyvena ir vargo nemato ax.gif

o visos čia pas mus vairuojančios? nebijot žiemą sėst už vairo? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 07 sausio 2013 - 12:44
Hi 4u.gif
QUOTE(Honey @ 2013 01 07, 12:41)
o visos čia pas mus vairuojančios? nebijot žiemą sėst už vairo?  ax.gif

sveikinu su pirkiniu.

Aš vairuoju, bet žiemą beveik ne. Kadangi taip susiklostė, kad drakonas pernai pakeitė man darbo vietą tai dabar viskas puikiai pasiekiama viešuoju transportu. Savo auto man kaip ir nereikia. Beje, turėtas senas ir jau ant nurašymo ribos, todėl dabar ruošiamės jį utilizuoti. MB pyksta, kad kitos mašinos nenoriu ir važiuoju viešuoju, bet man ir patogu ir pagiau...
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 01 03, 11:19)

Becel, mačiau NARS papirkai? bigsmile.gif kurią spalvą vis tik išsirinkai?

mont blanc ax.gif

QUOTE(Honey @ 2013 01 07, 11:41)
pirkom Honda Civic'ą, 2009m.
žinok, sunkiai, ypač MB, nes jo darbas už miesto. tai į priekį su kolega ar mano tečiu kooperuojasi, bet jei reik po darbo ilgiau pasilikt, tai iškart problemos su grįžimu. ir šiaip nelabai patogu buvo, ypač per šalčius arba jei į kelias vietas reik pavažiuot biggrin.gif bet čia jau išpindėjimas, nes daug žmonių taip gyvena ir vargo nemato ax.gif

o visos čia pas mus vairuojančios? nebijot žiemą sėst už vairo?  ax.gif

pas mus tai žiemos nėr biggrin.gif bet jei ir būtų, tai važiuočiau, nes darbas toks, reik važinėtis, bijai nebijai. Čia buvo prisnigę šviežiai prieš gerą mėnesį, bet taip normaliai užsnigo, tai kaip tik į miestą važiavom, vairavo MB, tai nejauku buvo, kai mašiną tampo, kitos irgi matosi tampomos, kelios apsisuko sankryžoj doh.gif

Honey, kaip pasiruošimas vestuvei? ax.gif
Atsakyti