Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Becel @ 2012 12 28, 21:47)
tai tu į natūralizmą linkt pradėjai? tai pataikė Kalėda su paakių kremu  bigsmile.gif


aš visad po biški linkau tongue.gif paakiam dbr ekologiškas, aliejukas ekologiškas. Per daug veidui ekologiškumo bijau, o kūnui pereisiu prie natūralių iš labai lėto, nes dbr nei dušo želės, nei kojų kremas natūralūs, o dar gavau kūno kremą, jis irgi nenatūralus. Bet nesiparinu biggrin.gif

aš tau Shiseido įlašinsiu, kai siųsiu ax.gif

QUOTE(Ka_kava @ 2012 12 28, 22:25)

Kol kas gavau laikrodi nuo MB (nes lb seniai jau norejau naujo biggrin.gif )

drąsiai ax.gif negalima dovanotis laikrodžių, išsiskirsit smile.gif

QUOTE(Becel @ 2012 12 29, 01:55)

būsi paršelis g.gif


nesugalvoju, ką pirkt už čekį. Daiktą, kvepalus, skudurą kokį? g.gif Honey, gal buvai Creme la creme? ax.gif bet ten jaučiu su 200 lt nėra ką veikt g.gif

labas rytas 4u.gif Naujų nelaukiu, nes įtariu nesąmonė bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 12 29, 00:20)
kokį rinkinį?  bigsmile.gif


Kuno sveitiklis, duso zele ir aliejus kunui ir plaukams - tai jau vakar aliejum pilvuka tepliojausi biggrin.gif

QUOTE(Honey @ 2012 12 29, 02:37)
ką naujiems suplanavusios turit?


Aj mes tai namie su draugais smile.gif ramiai smile.gif

QUOTE(Vitulka @ 2012 12 29, 09:32)
drąsiai  ax.gif negalima dovanotis laikrodžių, išsiskirsit  smile.gif


O MB cia nei prie ko, Senis Saltis atnese biggrin.gif
O jei rimtai tai as tais prietarais netikiu smile.gif O jei kas tiki, tai sako reikia tam zmogui kuris gavo laikrodi atiduot centa dovanojusiam ir viskas biggrin.gif Prietarai issklaidyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2012 12 29, 13:18)

O jei rimtai tai as tais prietarais netikiu smile.gif  O jei kas tiki, tai sako reikia tam zmogui kuris gavo laikrodi atiduot centa dovanojusiam ir viskas biggrin.gif  Prietarai issklaidyti biggrin.gif

o bereikalo. Draugas su buvusia laikrodžiiais apsikeitė ir išsiskyrė tongue.gif

rankas kilnoji nėščia būdama ar irgi netiki? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 12 29, 01:37)
dabar kol kas neplanuojam, gal dar kitais metais ax.gif

Becel, o tavo oda į rausvumą? aš galvoju apie Deauville, bet pavasarį prieš perkant reiks daugiau swatch'ų paieškot turbūt smile.gif

ką naujiems suplanavusios turit?

nu jo, šiaip atrodo ne, bet kai prie Vitulkos stoviu, tai aš rūžava, o ji geltona biggrin.gif

Naujiems tai painiava didžiausia doh.gif
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 29, 08:32)

aš tau Shiseido įlašinsiu, kai siųsiu  ax.gif
drąsiai  ax.gif negalima dovanotis laikrodžių, išsiskirsit  smile.gif
būsi paršelis  g.gif
nesugalvoju, ką pirkt už čekį. Daiktą, kvepalus, skudurą kokį?  g.gif Honey, gal buvai Creme la creme?  ax.gif bet ten jaučiu su 200 lt nėra ką veikt  g.gif

labas rytas  4u.gif Naujų nelaukiu, nes įtariu nesąmonė bus smile.gif

dar tavo aną kartą įpiltos neišbanžiau, jin man tokia tamsi atrodo blush2.gif


aš irgi buvau MB laikrodį dovanojus ir lyg pinigą paėmiau, bet vis tiek išsiskyrėm biggrin.gif Žinoma, tai nėra taisyklė ax.gif

už čekį pirk tai, kam šiaip gaila pinigų arba pridėk kažkiek dar ir nusipirk gerą daiktą kokį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 29, 14:08)
o bereikalo. Draugas su buvusia laikrodžiiais apsikeitė ir išsiskyrė tongue.gif

rankas kilnoji nėščia būdama ar irgi netiki?  tongue.gif


Jei ir issiskyre tai tikrai ne del laikrodzio biggrin.gif Jeigu rysys tarp zmoniu tvirtas, tai laikrodis neisskirs schmoll.gif
As savo buvusiems laikrodziu nedovanojau, bet va issiskyrem smile.gif

O rankas irgi kilnoju, kaip gi kitaip.

Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2012 12 29, 17:33)
O rankas irgi kilnoju, kaip gi kitaip.

negalima smile.gif virkštelė aplink kaklą leliui apsivynios smile.gif

Ščiogoliovaitė veda šokius :puke: iš arti parodė, kokia oda nelygi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 29, 19:18)
negalima  smile.gif virkštelė aplink kaklą leliui apsivynios  smile.gif

Ščiogoliovaitė veda šokius :puke: iš arti parodė, kokia oda nelygi biggrin.gif


Gal valanda laikyt ranku iskelus i virsu ir stiebtis is visu jegu tai negalima, bet rankas kilnoti tikrai galima, nereikia visko perdeti smile.gif Gyvenu normalu gyvenima kaip ir iki tol ir nesaugau perdetai saves kaip duztancio kiausinio.
Kiekviena moteris turi vidine intuiciija ir suvokima ir tikrai jauciasi kada savo kuna kazkuo apkrauni, sieki per prievarta ar tai tiesiog paprastas nevarzomas judesys. O prietarai lieka prietarais, kiekviena renkasi pagal save kiek ir kuo tiketi, save gasdintis ir perdetai del visko nerimauti ar tiesiog megautis ramiu laukimu.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 29, 10:32)
Honey, gal buvai Creme la creme?  ax.gif bet ten jaučiu su 200 lt nėra ką veikt  g.gif


buvau, kvepalų už tiek nenupirksi, bet yra korres priemonės (šampūnai, kremai, t.t.) visai padoriom kainom. priklauso, ko norisi smile.gif pasirodo, ir by terry stendą turi, biškį patepliojau tą sheer pudrą, kaip būtų įdomu pabandyt ax.gif tik kainų nemačiau, konsultantė buvo užsiėmusi, o surašyta nebuvo.

QUOTE(Ka_kava @ 2012 12 29, 14:18)
O jei rimtai tai as tais prietarais netikiu smile.gif  O jei kas tiki, tai sako reikia tam zmogui kuris gavo laikrodi atiduot centa dovanojusiam ir viskas biggrin.gif  Prietarai issklaidyti biggrin.gif


rimtai toks prietaras yra? net nežinojau, aš dovanojau MB laikrodį dar draugystės pradžioj, tai turbūt nesuveikė burtai ant mūsų biggrin.gif būčiau žinojus, turbūt būčiau davus pinigus ir liepus pačiam pirkt, o dabar galvos neskaudėjo lotuliukas.gif

QUOTE(Becel @ 2012 12 29, 17:19)
Naujiems tai painiava didžiausia  doh.gif


kodėl painiava? planuojat eit į svečius kur nors?

QUOTE(Vitulka @ 2012 12 29, 20:18)
Ščiogoliovaitė veda šokius :puke: iš arti parodė, kokia oda nelygi biggrin.gif


man ji apskritai visa kažkokia nesimpatiška ax.gif

nusipirkau šiandien Golden Rose ryyyyškiai riūžavą lūpdažį teminiam 80's naujakui lotuliukas.gif net nustebau kaip tinka man bigsmile.gif aišku, į gatvę jau neičiau taip pasidažius biggrin.gif
čia nuoroda: http://www.chunlibea...usya-rengi.html
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 12 29, 20:30)
*man ji apskritai visa kažkokia nesimpatiška ax.gif

**nusipirkau šiandien Golden Rose ryyyyškiai riūžavą lūpdažį teminiam 80's naujakui lotuliukas.gif net nustebau kaip tinka man bigsmile.gif aišku, į gatvę jau neičiau taip pasidažius biggrin.gif
čia nuoroda: http://www.chunlibea...usya-rengi.html


* drinks_cheers.gif
Ziauriai patiko Meskausko sokis "Kvepalai" wub.gif

** Turesi pasirodyt bigsmile.gif
As irgi turiu panasu, buvau kazkada pasidaziusi ir i gatve isejus biggrin.gif Cia UK vistiek kas antra raudonu ar riuuuzavu lupdaziu, tai kazkaip ir pati drasiau jauciuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2012 12 30, 02:06)
As irgi turiu panasu, buvau kazkada pasidaziusi ir i gatve isejus biggrin.gif  Cia UK vistiek kas antra raudonu ar riuuuzavu lupdaziu, tai kazkaip ir pati drasiau jauciuosi smile.gif


tai va, kad čia spokso paskui pavymui, jei ką įdomiau pasidarai biggrin.gif

prisivalgiau picos ant nakties, kaip čia reiks užmigt.

prisirinkau receptukų, ryt kepsiu šokoladinius keksus ir bandysiu daryt braškių tortą su aptepimu. jaučiu, virtuvė bus kaip po karo vėl biggrin.gif
Atsakyti
su Naujais, brangios kosmetinukės! bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 01 sausio 2013 - 04:23
Gerų gyvatės metų!
Atsakyti