Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Vitulka, o kur pas mus yra gerų pėdkelnių pirkt?

ką gavai dovanų? bigsmile.gif Becel gal irgi ateis papasakot, ko sulauks tašėj bigsmile.gif

o kur perki natūralią dažniausiai? Lt gi neapsimoka visai doh.gif bet norint siųstis reik kooperuotis arba už didelę sumą pirkt tada jau.

primink, kokias ten pudras pirkai? pagal aprašymą, kaip suprantu, sausai odai nelabai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 22, 13:12)

dušo želes baigiau, dbr draugui padedu optimizuot.

išsiuntėm dvi tašes į užsienį su dovanom karsta.gif kiek reikalų buvo supirkt sudėt.
po biški vis kitiems pakuoju smile.gif

Vakar gavau pirmąją dovaną  ax.gif

laba diena  smile.gif
Papildyta:
nerašiau, nes nemačiau, kad rašyta temoje doh.gif

kvepėsi vyriškai tongue.gif

blush2.gif užtat kaip malonu gaut bigsmile.gif tik nemalonu susidėliot biggrin.gif

ką gavai? ir kaip balius? bigsmile.gif

nesupratau su ta tema ką parašei g.gif


O aš gavau irgi dovanų, bet išpakuosim tik Kalėdų rytą doh.gif ir maisto, staltieses dvi, silkinę, žvakių, šampano, saldainių, dešrų, sūrelių ir t.t. bigsmile.gif

Dabar mažasis nuėjo su tečiu miegot, tai jau gaudysiu kaifa gerdama kavą su sūreliu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif neapsakomas malonumas yra ramybė biggrin.gif
Atsakyti
jau kaip nuotaika dingo kažkur unsure.gif MB išvažiavo į komandiruotę, tai nėr net kam pazyzt biggrin.gif
laukiu draugės, atsigersim vyno, tai gal smagiau pasidarys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 12 22, 16:56)
jau kaip nuotaika dingo kažkur unsure.gif MB išvažiavo į komandiruotę, tai nėr net kam pazyzt  biggrin.gif
laukiu draugės, atsigersim vyno, tai gal smagiau pasidarys biggrin.gif

o ko dingo?
Atsakyti
Man is galvos neina mintys, ka pasideti ant Kaledinio stalo doh.gif Pas mane priguza sveciu, tai dabar suku galva, kuo reikes vaisint doh.gif
Ir dar MB draugas padovanojo kalakuta blink.gif Ka as su juo darysiu lotuliukas.gif Dabar reik recepto ieskot, kaip skaniai sumarinuot biggrin.gif

QUOTE(Honey @ 2012 12 22, 13:53)
įmesi į savo blogą? kažkaip senokai pildei, nerandi kada prisėst?  smile.gif


Turbut imesiu - kazkaip Kalediniuose reikaluose isisukus, nelabai laiko lieka

QUOTE(Vitulka @ 2012 12 22, 14:12)
šūdas tos pėdkelnės su vilna, kiek tenešiojau, o apsiburbuliavusios ... gal dešimt kartų  ir užsidėjau.

Vakar gavau pirmąją dovaną  ax.gif


Man tai nesiburbualiavo nei kiek tos pedkelnes su vilna schmoll.gif Is Primark'o kur perku pasiburbuliuoja siek tie, bet kaip uz kelis svarus tai ko noret biggrin.gif

As irgi jau gavau keleta dovanu thumbup.gif Darbe buvo Secret Santa ir drauge buvo uzlekusi, tai kadangi susitiksim jau tik per Naujuosiusl, nusprende dabar iteikti biggrin.gif

QUOTE(Honey @ 2012 12 22, 17:56)
jau kaip nuotaika dingo kažkur unsure.gif MB išvažiavo į komandiruotę, tai nėr net kam pazyzt  biggrin.gif
laukiu draugės, atsigersim vyno, tai gal smagiau pasidarys biggrin.gif


Gali mums pazyzt thumbup.gif
Atsakyti
ai jei atvirai, tai turbūt dėl visiško nieko. kažkaip nujaučiau, kad taip bus, bet truputį vis tiek gaila ax.gif
į vieną dovanėlę įdėjau daug širdies pakuodama ir visai neįvertino.
Papildyta:
QUOTE(Ka_kava @ 2012 12 22, 19:11)
Man is galvos neina mintys, ka pasideti ant Kaledinio stalo doh.gif
Ir dar MB draugas padovanojo kalakuta blink.gif  Ka as su juo darysiu lotuliukas.gif 

As irgi jau gavau keleta dovanu thumbup.gif


ant Kūčių ar Kalėdų stalo? nes jei Kūčių tai kaip tai ką - 12 patiekalų: silkė, grybai, kūčiūkai, kas ten dar... lotuliukas.gif

visą didelį? ten kažkaip prikimšt juos eina, ar klystu? kaip Kalėdiška bigsmile.gif

ką gavai? pasigirkit gi dovanom bigsmile.gif


Papildyta:
nuverčiau ką tik eglę namie doh.gif pramogauju, žodžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Honey - Kaledinis stalas pas mane. Per Kucias vaziuoju pas broliuka, anta gatavo kaip sakoma biggrin.gif

Nu, visa ciela kalakuta biggrin.gif Tai va dalis Kalediniam stalui, nieko karsto daugiau ir nedarysiu, jau ir kalakutas man pakankamas issukis biggrin.gif Tik siaip kazkokiu uzkandziu galvoju, norisi kazko naujo, neatsbodusio, nezinau net ka g.gif

Liudna, kai dovanu neivertina.. O is kur zinai kad neivertino? Replika kazkokia pasake, ar tiesiog is veido iskaitei??

As gavau darbe skarele labai dailia wub.gif Bet tokia plonyte, silkine, lauks pavasario biggrin.gif O is drauges arbatos ir imbieriniu grybuku - siusta is Lietuvos biggrin.gif Ir jos ranku darbo sage smile.gif

Siandien jau smirinejau aplink eglute, nes pamaciau, kad dovana atsirado dar viena biggrin.gif Man!! Tai kaip katinas aplink lasinius sukuosi, ale MB grieztai neleidzia nagu kist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2012 12 22, 19:34)
As gavau darbe skarele labai dailia wub.gif  Bet tokia plonyte, silkine, lauks pavasario biggrin.gif  O is drauges arbatos ir imbieriniu grybuku - siusta is Lietuvos biggrin.gif  Ir jos ranku darbo sage smile.gif

Siandien jau smirinejau aplink eglute, nes pamaciau, kad dovana atsirado dar viena  biggrin.gif  Man!! Tai kaip katinas aplink lasinius sukuosi, ale MB grieztai neleidzia nagu kist biggrin.gif


ai, viskas gerai, nesinori skųstis blush2.gif

fainos dovanos wub.gif aš irgi gavau gėrybių visokių - sojų rankų darbo žvakę, lūpų šveitiklį, saldainių, šampano, levandų ea.

oo, gausi kentėt dabar biggrin.gif Kalėdų rytą tik leis išpakuot? aš jaučiu naktį sėlinčiau prie eglės lupt neišvėrusi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 23 gruodžio 2012 - 00:27
na va, namai sutvarkyti, eglutė mašinoj, silkė beveik užmarinuota biggrin.gif pas mus šian buvo tooookia pūga doh.gif Adomas net susinervino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 12 23, 00:25)
fainos dovanos wub.gif aš irgi gavau gėrybių visokių - sojų rankų darbo žvakę, lūpų šveitiklį, saldainių, šampano, levandų ea.

oo, gausi kentėt dabar biggrin.gif Kalėdų rytą tik leis išpakuot? aš jaučiu naktį sėlinčiau prie eglės lupt neišvėrusi blush2.gif


Tavo irgi! Labai noriu lupu sveitiklio, nors zinau, kad lb lengva ir paciai pasidaryt, bet va dovanu gauti butu lb faina bigsmile.gif

Kam levandu ea naudosi?
As girdejau, kad ea lasina i vandeni grindims plauti, tai kaip antibakterinis plovimas gaunasi, visai noreciau, tik nezinau koki cia issirinkt g.gif

Nezinau kada leis ispakuot, jau snd mazai truko, kad palauzciau, manau rytoj pakuosiu biggrin.gif

QUOTE(Becel @ 2012 12 23, 18:21)
na va, namai sutvarkyti, eglutė mašinoj, silkė beveik užmarinuota biggrin.gif  pas mus šian buvo tooookia pūga  doh.gif  Adomas net susinervino biggrin.gif


Saunuole thumbup.gif
Pas mane namai netvarkyti, valgyt nieko nedaryta, uztat puse dienos stumdziausi pardej uzsipirkinedama maista Kaledoms doh.gif Uzmirsau, kad Kaledos nedarbo diena ir nelb kas dirbs, o ryt is darbo tiesiai pas broliuka vakarienei, tai teko snd viska susipirkt.
Dabar keliausiu broliui su pussesere gimtadienini torta kept - Chocolate fudge cake biggrin.gif Ir Tiramisu Kaledoms ko gero snd reikia padaryt, nes ryt jau nespesiu g.gif
Atsakyti
Su šventėm, merginos!!!

QUOTE(Ka_kava @ 2012 12 23, 20:38)
Kam levandu ea naudosi?
As girdejau, kad ea lasina i vandeni grindims plauti, tai kaip antibakterinis plovimas gaunasi, visai noreciau, tik nezinau koki cia issirinkt g.gif


man pats kvapas patinka, tai pagarinu smile.gif
tinkamiausias tam yra arbatmedis, tik jis specifinio kvapo, todėl žiūrėk, ar neerzins namuose.

Atsakyti
Sveikinu su Šv.Kalėdom newyear.gif
user posted image
Atsakyti