Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
user posted image
Atsakyti
Kamon leidys biggrin.gif
Atsakyti
Hi 4u.gif
QUOTE(Becel @ 2012 11 24, 19:31)
nusipirkai tiek?  bigsmile.gif

kad nieko nepamirst - reik turet sarasa biggrin.gif

Pasitikėjau savo galva, tai ėjau be sąrašo. Ir matosi, kad pamiršau...

Jep, ten kur surašiau tai tiek pirkau.
QUOTE(Becel @ 2012 11 24, 19:31)
Kamon leidys biggrin.gif

Kamon tai kamon. Atėjau lotuliukas.gif

Einu išbandyti įsigytą tušą flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 11 24, 18:48)
Hi  4u.gif

Pasitikėjau savo galva, tai ėjau be sąrašo. Ir matosi, kad pamiršau...

Jep, ten kur surašiau tai tiek pirkau.

Kamon tai kamon. Atėjau  lotuliukas.gif

Einu išbandyti įsigytą tušą  flirt.gif

as savo galva jau seniai nebepasitikiu, nes einu grietines, o parsinesu visko tik ne grietines doh.gif

koki tusa nusipirkai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 11 24, 19:59)
as savo galva jau seniai nebepasitikiu, nes einu grietines, o parsinesu visko tik ne grietines  doh.gif

koki tusa nusipirkai?  bigsmile.gif

Panašu, kad ir mano atmintis mane pavedė... Maisto tai jau seniai su sąrašu einu, nes 3 dalykus atsiminti sudėtinga.

Tušas - nieko ypatingo: MAXFACTOR 2000. Didelių užgaidų tokiam produktui nekeliu. Reikia kažkokio, kuris tiktų kasdieni ir šiek tiek paryškintų blakstienas. Išbandžius vertinu normaliai. Žiūrėsiu ar po kelių val. nenutrupės. Prieš tai Gosh turėjau, tai irgi patiko ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dirty_kiss: 24 lapkričio 2012 - 20:12
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 11 24, 19:07)
Panašu, kad ir mano atmintis mane pavedė... Maisto tai jau seniai su sąrašu einu, nes 3 dalykus atsiminti sudėtinga.

Tušas - nieko ypatingo: MAXFACTOR 2000. Didelių užgaidų tokiam produktui nekeliu. Reikia kažkokio, kuris tiktų kasdieni ir šiek tiek paryškintų blakstienas. Išbandžius vertinu normaliai. Žiūrėsiu ar po kelių val. nenutrupės. Prieš tai Gosh turėjau, tai irgi patiko  ax.gif

as esu turejus maxfactor dramatic look,tai patio. Pirkau ne karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 11 24, 17:10)
ar viska paminejai, nieko nepamirsai  bigsmile.gif

neverk, BIGe gal kokiam?

sau tik tiek g.gif mažajai gimtadieniui dovaną nupirkom.
vakar vakare vėl teko į Akropolį važiuot, nusipirkau švarką, tik jau be nuolaidos blush2.gif
http://shop.mango.co...s=1353850671090

o tušą ir aš norėjau nusipirkt. Bet ryte pamiršau, vakare draugas kniaukė, kad pavargęs, likau be tušo. L'oreal to naujojo norėjau, Kosmadoj 39 lt, kai realiai 52 doh.gif

kur dingusios? oras šian labai fainas, bet iš lovos tik po 12 išlipom, dabar pas tėvų, mašiną tvarko, aš namie sukuos ax.gif o abu norėjom eit pasivaikščiot doh.gif

laba diena 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Skaiciau raset apie papildomus uzsidirbimus - as tai rasiau rasto darbus uz pinigus blush2.gif Ir labai ilgai, beveik pora metu smile.gif Dazniausiai logikos uzdavinius spresdavau biggrin.gif
Ir siaip perparduodavau darbuzius savo nenesiojamus, kad isigyciau nauja pvz, ar prisideciau prie naujo pirkinio, keisdavau/pirkdavau/parduodavau knygas, papuosalus ir t.t. Versli buvau smile.gif Cia, Anglijoj nera reikalo tam. Neapsimoka..
Galvojau kuo galeciau cia uzsiimti, kokia papildoma veikla, tai lb norejau ismokti blakstienas priauginti, bet niekaip neprisiruosiau i kursus.. Taip ir liko.

Balsavau uz pavasari/vasara smile.gif Nes Kaledos ir taip ant nosies, meile ir nestuma jau turiu biggrin.gif
Pavasario laukiu nes susitiksiu su savo lelium wub.gif , o vasaros - nes su ja ateis ir atostogos Lietuvoj cool.gif

Paskutiniu metu sunku eit i parduotuves, nes tiek visokiu groziu prisiziuriu - o pirkt negaliu biggrin.gif Planuoju tik sunkyte kokia nors sventems nusipirkti. Kadangi drabuziu pirkti negaliu, tai islaidavau batams ir rankine nusiziurejau smile.gif Dar manija nagu lakams turiu. Bet kad nusilauziau naga tai ir tu nebelakuoju biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,

štai ir 115 bigsmile.gif

Vitulkos sijonas iš Mango labai labai thumbup.gif

kas balsavot už nėštumą? bigsmile.gif

buvau šeštadienį akre, tikslas buvo vienas scanoramos filmas (kuris labai patiko). norėjau ir po patį akrą pasivaikščiot, į knygyną užsukau, bet, matyt, pataikiau ant pačios grūsties, tai skuodžiau tiesiai į forum cinemas neatsisukdama blush2.gif

QUOTE(Ka_kava @ 2012 11 25, 22:22)
Galvojau kuo galeciau cia uzsiimti, kokia papildoma veikla, tai lb norejau ismokti blakstienas priauginti, bet niekaip neprisiruosiau i kursus.. Taip ir liko.

Dar manija nagu lakams turiu. Bet kad nusilauziau naga tai ir tu nebelakuoju biggrin.gif


tai gal tam turėsi laiko po leliaus gimimo? mirksiukas.gif

aš irgi paskutiniu metu perku nemažai nagų lakų, dažniausiai miniukus.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 11 26, 14:00)
tai gal tam turėsi laiko po leliaus gimimo? mirksiukas.gif


tikrai neturės biggrin.gif


už nėštumą arba dirty arba Vitulka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 11 26, 16:05)
tikrai neturės biggrin.gif
už nėštumą arba dirty arba Vitulka  bigsmile.gif


gali būti, aš nelabai ką suprantu ta tema biggrin.gif

man pirma mintis buvo Vitulka blush2.gif bet dabar, kai pasakei, tai galvoju, kad dirty biggrin.gif

prisiminiau, kad šeštadienį pas draugę pabandžiau bourjois max definition tušą (tokį rožinį), tai kaip patiko smile.gif šepetėlis labai neįprastas, didelis, bet pasidažiau lengvai, nesulipino, blakstienos kaip lėlės bigsmile.gif reiks rimtai pagalvot apie jį, kai pasibaigs turimi. ai, dar Lancome juicy tubiką bespalvį atėmiau iš jos, gražiai blizga.

beje, Becel, labai gražiai atrodai naujoje foto FB wub.gif
Atsakyti
išprotėjot lotuliukas.gif aš išvis dar nebalsavau ir net klausimo nemačiau tongue.gif

pirma apsiženyt reiktų tongue.gif kokį žiedą mačiau akre, 5000 lt wub.gif
Atsakyti