Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (191 tema)!

Mergytės, žinau, kad ne kartą jau kalbėjot šia tema, bet rekomenduokit tušą biggrin.gif Turiu 3 blakstienas, žinau, kad daugiau jų nuo tušo neatsiras, bet gal yra koks gėris? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2012 11 28, 21:13)
Katuli, o sitos moteriskos Guess'iukes neciupinai?  smile.gif man dabar rozine stadija vel uzeina, spinta pilna striukiu, bet riuzavos ner  doh.gif  http://www1.macys.co...j...65&slotId=2


turiu tokią ružavą 4u.gif spalva tokia pat ryški kaip parodyta, dydis atitinka, o šiltumo nežinau, neatrodo skysta, bet ir ne prie didelių šalčių manyčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 11 28, 21:03)
O dar bus skaičių 30 dienos siuntimo?

Aš labai tikiuosi, kad bus, nes daug ko laukiu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Žuvelė @ 2012 11 28, 21:54)
Mergytės, žinau, kad ne kartą jau kalbėjot šia tema, bet rekomenduokit tušą biggrin.gif Turiu 3 blakstienas, žinau, kad daugiau jų nuo tušo neatsiras, bet gal yra koks gėris?  lotuliukas.gif

Aš pasiėmiau čia išgirtą Armani Eyes to kill, dabar kaip tik nuolaida yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2012 11 28, 22:13)
Baciline zaraza doctor.gif

Sveik-nu gal ne i tema uzduosiu-kartais tu ne dzuke g.gif man labai jau gimtuosius krastus primena kalba g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 28 lapkričio 2012 - 22:08
QUOTE(^^liutuke @ 2012 11 28, 23:00)
Aš labai tikiuosi, kad bus, nes daug ko laukiu  bigsmile.gif
Papildyta:

Aš pasiėmiau čia išgirtą Armani Eyes to kill, dabar kaip tik nuolaida yra  smile.gif



Ačiū! O galit nuorodėlę?
Atsakyti
Mergaites, o Timberland ar pirksit siandie?
Atsakyti
QUOTE(medeya @ 2012 11 28, 21:57)
turiu tokią ružavą  4u.gif spalva tokia pat ryški kaip parodyta, dydis atitinka, o šiltumo nežinau, neatrodo skysta, bet ir ne prie didelių šalčių manyčiau  4u.gif

aciukas, o kaip rankoviu ilgis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2012 11 28, 22:21)
aciukas, o kaip rankoviu ilgis?  blush2.gif


normalus, man nei per ilgos, nei per trumpos bigsmile.gif
Atsakyti
mergaites junkites prie modnique papilde salikiuku Burberry thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(Gretuteka @ 2012 11 28, 21:13)
Katuli, o sitos moteriskos Guess'iukes neciupinai?  smile.gif man dabar rozine stadija vel uzeina, spinta pilna striukiu, bet riuzavos ner  doh.gif  http://www1.macys.co...j...65&slotId=2


ciupinau ir laabai patiko wub.gif

QUOTE(Batukė @ 2012 11 28, 22:10)
Mergaites, o Timberland ar pirksit siandie?


pirksiu pirksiu, katik prisedau, sveriau...

panos - aciu uz superini kalakuto dienos shopinga - uz lango 109dezutes, tiksliau ne dezutes, o dezes tongue.gif
tai skaiciu ojjj kiek bus
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2012 11 28, 22:08)
Ačiū! O galit nuorodėlę?

Prašau, šitą rekomendavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2012 11 28, 23:27)
ciupinau ir laabai patiko wub.gif
pirksiu pirksiu, katik prisedau, sveriau...

panos - aciu uz superini kalakuto dienos shopinga - uz lango 109dezutes, tiksliau ne dezutes, o dezes tongue.gif
tai skaiciu ojjj kiek bus

blink.gif swoon.gif
Atsakyti