Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (191 tema)!

negavau jokiu skaiciuku ir apie turta nieko net nezinau blush2.gif jcrew ar kas ax.gif pakartokit skaiciukus jeigu nesunku-tikrai negavau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 28 lapkričio 2012 - 20:40
Merginos, gal kuri norit is Rugby to populiariojo golfuko Pointelle, spalvyte melyna, dydis XS ax.gif taip man jo gaila, kazkoks nesusipratimas ivyko, ant etiketes kabancios raso S, o prie kakliuko XS doh.gif taigi jis tikras XS, o man S reikejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2012 11 28, 20:39)
negavau jokiu skaiciuku ir apie turta nieko net nezinau  blush2.gif jcrew ar kas  ax.gif pakartokit skaiciukus jeigu nesunku-tikrai negavau  doh.gif


jau 4u.gif
Papildyta:
modnique - burberry salikeliu ispardavimas - itin gera kainyte, tik nedaug jau like

nuoroda
Atsakyti
Apmoketa 4u.gif
ale kilka galejo man paskambint arba parasyt-bet tiek to ji zinau kad auksas biggrin.gif tik nesuprantu kur dingo tie skaiciai g.gif nei spame nebuvo-tikrinu kasdien nei emeile g.gif
Kilka palaikysi mano ta maza kol sukneles gausiu doh.gif nu del tokio maziuko toli vaziuot doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 28 lapkričio 2012 - 20:59
QUOTE(zeneta @ 2012 11 28, 20:58)
Apmoketa  4u.gif
ale kilka galejo man paskambint arba parasyt-bet tiek to ji zinau kad auksas biggrin.gif  tik nesuprantu kur dingo tie skaiciai  g.gif  nei spame nebuvo-tikrinu kasdien nei emeile  g.gif
Kilka palaikysi mano ta maza kol sukneles gausiu  doh.gif nu del tokio maziuko toli vaziuot  doh.gif

ax.gif Kilka zaraza pasigavus, kaip sliuzas biski,tai jau manes uztenka tik pagrindiniam darbui.Ka jau daryc su jumis,palaikysiu smile.gif
Atsakyti
O dar bus skaičių 30 dienos siuntimo?
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2012 11 28, 22:02)
ax.gif Kilka zaraza pasigavus, kaip sliuzas biski,tai jau manes uztenka tik pagrindiniam darbui.Ka jau daryc su jumis,palaikysiu smile.gif

o kokia cia zaraza pagavai g.gif susirgai- g.gif atvarysiu tikrai-nu tik suknutes gaunu ir viskas -tikrai vaziuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2012 11 28, 21:06)
o kokia cia zaraza pagavai  g.gif susirgai- g.gif atvarysiu tikrai-nu tik suknutes gaunu ir viskas -tikrai vaziuoju  blush2.gif

Baciline zaraza doctor.gif
Atsakyti
Katuli, o sitos moteriskos Guess'iukes neciupinai? smile.gif man dabar rozine stadija vel uzeina, spinta pilna striukiu, bet riuzavos ner doh.gif http://www1.macys.co...j...65&slotId=2
Atsakyti
Gal kam prireiks vyriski GUESS batai(juodi ir rudi ) ir kaina padori.

http://www.6pm.com/guess-calen-black?zfcTest=mat%3A1 4u.gif
Atsakyti
sveiki, sakykite is 6pm, kada planuojate uzsakinet?
ir ar nera is ten taxu?
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2012 11 28, 20:42)
Merginos, gal kuri norit is Rugby to populiariojo golfuko Pointelle, spalvyte melyna, dydis XS  ax.gif taip man jo gaila, kazkoks nesusipratimas ivyko, ant etiketes kabancios raso S, o prie kakliuko XS  doh.gif taigi jis tikras XS, o man S reikejo  verysad.gif


kokia kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidap: 28 lapkričio 2012 - 21:43