Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (191 tema)!

QUOTE(zeneta @ 2012 11 26, 19:03)
maniskis jei ka 45 eu nesioja-su nauja klaviatura nepriprantu tai skaiciai raidem virsta  doh.gif sorry jau kai kartais parasau  doh.gif

tai as supratau, kur cm parasete ax.gif mano ir nesioja 44-45, tik pas ji labai plati koja.
Atsakyti
ideeli DESIGUAL sale thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti

Mergaites, tai jei Timberland kaina buvo 59.99$. Krepsiuke iskart minusuoja i 41.99$.
Ar dar yra papildoma nuolaida? g.gif
Koki dydi patartumet imti jei 29Eur? ACIU! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2012 11 26, 19:26)
Mergaites, tai jei Timberland kaina buvo 59.99$. Krepsiuke iskart minusuoja i 41.99$.
Ar dar yra papildoma nuolaida?  g.gif
Koki dydi patartumet imti jei 29Eur? ACIU!  4u.gif

-20 dar papildoma su koduku 4u.gif jus parasykit kiek cm koja -tada labiau galima patart 4u.gif nes eu ne visada sutampa ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mia66505 @ 2012 11 26, 19:16)
tai as supratau, kur cm parasete ax.gif mano ir nesioja 44-45, tik pas ji labai plati koja.

[I]
tada imkit kur prirasyta w plius gerai ismatuokit koja centimetrais-puse dydzio imkit didesnius...japonu jp dydis cm labai geras rodiklis i kuria puse orentuotis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 26 lapkričio 2012 - 18:45
[quote=zeneta,2012 11 26, 19:43]
-20 dar papildoma su koduku 4u.gif jus parasykit kiek cm koja -tada labiau galima patart 4u.gif nes eu ne visada sutampa ax.gif
Papildyta:

[I]
tada imkit kur prirasyta w plius gerai ismatuokit koja centimetrais-puse dydzio imkit didesnius...japonu jp dydis cm labai geras rodiklis i kuria puse orentuotis 4u.gif
[/quo
tai vat, kuriu reikia nera w, tai galvoju, kad gal didesnius imti g.gif Nors kai kur parasyta atsiliepimuose, kad siauroki
Atsakyti
O kaip toddler timberland batukai? koki dydi reiketu, jeigu eur dabar 21-22 nesioja? blush2.gif
http://shop.timberla...rodFindSrc=cart
Atsakyti
Merginos, ar praleidau ar apie UNIQLO neatsaket.
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2012 11 26, 16:02)
Aš truputį ne į temą, bet pasipasakosiu biggrin.gif  žinau, kad daug kas pirkę Bearpaw batus... Mano sesei po mėnesio nešiojimo abu padai sutrūko doh.gif  blink.gif  sakau, gal kokie brokuoti pasitaikė g.gif  Gerai, kad labai jau popigiai nupirkti, tai nors ne taip gaila biggrin.gif Bet dabar baisu, kad ir man taip nenutiktų smile.gif


As visa ziema praejusia atitasiau savuosius ir mama savuosius ir nieko jiems neatsitiko.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2012 11 26, 19:43)
-20 dar papildoma su koduku  4u.gif jus parasykit kiek cm koja -tada labiau galima patart  4u.gif  nes eu ne visada sutampa  ax.gif
Papildyta:

17cm kojyte dbr. Tai visai geros kainukes iseina su tokiom %.  thumbup.gif


Atsakyti
[quote=mia66505,2012 11 26, 19:49]
[quote=zeneta,2012 11 26, 19:43]
-20 dar papildoma su koduku 4u.gif jus parasykit kiek cm koja -tada labiau galima patart 4u.gif nes eu ne visada sutampa ax.gif
Papildyta:

[I]
tada imkit kur prirasyta w plius gerai ismatuokit koja centimetrais-puse dydzio imkit didesnius...japonu jp dydis cm labai geras rodiklis i kuria puse orentuotis 4u.gif
[/quo
tai vat, kuriu reikia nera w, tai galvoju, kad gal didesnius imti g.gif Nors kai kur parasyta atsiliepimuose, kad siauroki
[/quote]
o kiek cm koja -bet mm tikslumu g.gif


SU 17CM ATITIKTU TODDLER 10.5 BET REALIAI UZDARI -IMCIAU 11 TODDLER mirksiukas.gif KAD LAISVESNI VAIKUI BUTU-PATOGIAU 4u.gif
Papildyta:
[quote=Master,2012 11 26, 20:02]O kaip toddler timberland batukai? koki dydi reiketu, jeigu eur dabar 21-22 nesioja? blush2.gif
http://shop.timberla...rodFindSrc=cart
[/quote]
KOJYTE CM KIEK g.gif
Papildyta:
NU NESIKEIKIANT NU KODEL TAIP SIEMET TIMBERLAND MOTERISKI NUSIVAZIAVO-NU SAKYKIT AR AS PASENAU AR JIE MAN KAIP SENIENA ATRODO -PORA TURIU IS JU NAUJU-BET TOKS JAUSMAS KAD ZIEMINIU GRAZIU NEBERA g.gif vYRISKI NU TIKRAI GRAZUS -MADINGI doh.gif O MOTERISKI-ISKYRUS HIKERIUS IR SPORTINIO TIPO-NU NIEKO GERO g.gif
Papildyta:
NATTI KIEK TRUKSTA IKI ANN TAYLOR 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 26 lapkričio 2012 - 19:38
nesiseka man pamatuot tiksliai, bet 13cm tai tikrai yra. 6.5 uztektu kazin pavasariui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Master @ 2012 11 26, 21:00)
nesiseka man pamatuot tiksliai, bet 13cm tai tikrai yra. 6.5 uztektu kazin pavasariui? ax.gif

MANO MANYMU TIKRAI UZTEKTU-IKI PAVASARIO DAR KOJA PAAUGS g.gif O JEI UZDARI TAI NET NEDVEJOCIAU 4u.gif
Atsakyti