Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (191 tema)!

QUOTE(-Delta- @ 2012 11 26, 16:33)
Žodžiu face control'as  biggrin.gif arba žioplumas  biggrin.gif
Siunčiu mergaitėms, jos ten pareguliuos. Ačiū  4u.gif



QUOTE(armeda @ 2012 11 26, 16:55)
Nesiojau praeita visa ziema - nieko panasaus neatsitiko  blink.gif  blink.gif  blink.gif

jie-Timberland- panasias per kaledas ismeta nuolaidas ir per ispardavimus doh.gif as jau nebesistebiu wub.gif jau net perdaug is timberland turiu ka-neturiu ka rinktis doh.gif man tik paltuko truksta kurio deja ner-gal jau nebus verysad.gif
Man panasiai su EMU-tas pats doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 26 lapkričio 2012 - 16:05
LOFT.COM 50% off

čia:

LOFT.COM

Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2012 11 26, 17:04)
jie-Timberland- panasias per kaledas ismeta nuolaidas ir per ispardavimus  doh.gif  as jau nebesistebiu  wub.gif  jau net perdaug is timberland turiu ka-neturiu ka rinktis  doh.gif  man tik paltuko truksta kurio deja ner-gal jau nebus  verysad.gif
Man panasiai su EMU-tas pats  doh.gif

jei jus turite nemaizai Timberland, tai gal pasakysite ar rubai padidinti, ir batai taip pat...Vat noriu vyrui batus, o sau suknele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mia66505 @ 2012 11 26, 17:15)
jei jus turite nemaizai Timberland, tai gal pasakysite ar rubai padidinti, ir batai taip pat...Vat noriu vyrui batus, o sau suknele smile.gif

vyriski pagal lentele atitinka mano vyras nesioja ė perku timberland 11 buna kaip tik ypac jei basutes jeigu zieminius patariu visgi puse dydzio didesne 11.5 jam zieminius emiau tikrai idealiai-yra nors galimybe ir vilnone kojine uzsidet.. rubai megztukus pirkau eu nesioju 42 arba L dydi timberland m ir kai kada laisvoki rubai, bet i s neilendu -tai m imt jei nesiojat eu L...nezinau ar aiskiai sistema parasiau -nu jei ka klauskit doh.gif batus moteriskus su 38 dydziu emiau 8, basutes 7.5 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kilka @ 2012 11 26, 17:04)
Turi vyras striuke,nesioja L ir is cia pirkau L,viskas gerai smile.gif

nu taip-bet maniskis polo nusipirko-pagalvojau kad galetu but m-bet mano matyt kudena tai i ju standartus nelabai -L irgi geri, bet per liemeni laisvi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 26 lapkričio 2012 - 16:34
prisijunkite 4u.gif


armaniexchange-35%off viskam
anntaylor-40%off viskam
jcrew-25%off
6pm
saks
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2012 11 26, 17:33)
vyriski pagal lentele atitinka mano vyras nesioja ė perku timberland 11 buna kaip tik ypac jei basutes jeigu zieminius patariu visgi puse dydzio didesne 11.5 jam zieminius emiau tikrai idealiai-yra nors galimybe ir vilnone kojine uzsidet.. rubai megztukus pirkau eu nesioju 42 arba L dydi timberland m ir kai kada laisvoki rubai, bet i s neilendu -tai m imt jei nesiojat eu L...nezinau ar aiskiai sistema parasiau -nu jei ka klauskit  doh.gif batus moteriskus su 38 dydziu emiau 8, basutes 7.5  4u.gif


O as tai sakyciau, kad labai priklauso nuo modelio. Va neseniai per Kate25 parsiunciau gal 8 poras batu, ir tam paciam zmogui skirtingo modelio vieni buvo geri, kiti didinti, kitam pasitaike vieni geri, kiti mazinti. Mano vyras turi gal 3 poras Timberland batu 11 dydzio, parsiuntem zieminius 11 ir didoki smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zeneta @ 2012 11 26, 17:33)
nu taip-bet maniskis polo nusipirko-pagalvojau kad galetu but m-bet mano matyt kudena tai i ju standartus nelabai -L irgi geri, bet per liemeni laisvi  doh.gif


Maniskis irgi L nesioja, tai ir liemene, ir bliuzonai ir visos maikes L dydzio jam gerai.
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2012 11 26, 17:39)
O as tai sakyciau, kad labai priklauso nuo modelio. Va neseniai per Kate25 parsiunciau gal 8 poras batu, ir tam paciam zmogui skirtingo modelio vieni buvo geri, kiti didinti, kitam pasitaike vieni geri, kiti mazinti. Mano vyras turi gal 3 poras Timberland batu 11 dydzio, parsiuntem zieminius 11 ir didoki smile.gif

o vyro koja jusu cm kokia 4u.gif nes pagal eu nesiorentuoja -maniskio sakykim 28,6 cm 4u.gif turi ketverias poras-basutes,zieminius , rudeninius su gortex -bet kazkaip neklydom.. : ax.gif aisku jeigu koja plati suprantama kad 11 bus maza..bet yra gi su raidem w kur skirta placiai pedai.. g.gif nu dar vienas dalykas keltis auksta irgi neimsi tip top batu-galima imt didesnius g.gif o kur siauri batai tai pagal rewiew-komentarus galim pasiskaityt yra paciam puslapyje arba amazon,,,suklyst su timberland ar columbia kur yra visi aprasymai-sunkoka butu-man taip atrodo g.gif
o gal turit nuorodele kuris modelis padidintas g.gif jau smalsumas gena ir kiek cm jusu vyro koja...
del rubu nesigincinu-nes manasis aukstas ir sportininkas-kudena - doh.gif pas ji realiai pagal timberland lentele M tik per pecius ir ugi netinka m...tai ir sakau ne i standartus telpa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 26 lapkričio 2012 - 16:58
BLUEFLY-40%OFF,SU KODUKU

user posted image
Atsakyti
Gal carters.com pirktumet? Vaikams graziu komplektuku ispardavimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2012 11 26, 17:33)
vyriski pagal lentele atitinka mano vyras nesioja ė perku timberland 11 buna kaip tik ypac jei basutes jeigu zieminius patariu visgi puse dydzio didesne 11.5 jam zieminius emiau tikrai idealiai-yra nors galimybe ir vilnone kojine uzsidet.. rubai megztukus pirkau eu nesioju 42 arba L dydi timberland m ir kai kada laisvoki rubai, bet i s neilendu -tai m imt jei nesiojat eu L...nezinau ar aiskiai sistema parasiau -nu jei ka klauskit  doh.gif batus moteriskus su 38 dydziu emiau 8, basutes 7.5  4u.gif
Papildyta:

nu taip-bet maniskis polo nusipirko-pagalvojau kad galetu but m-bet mano matyt kudena tai i ju standartus nelabai -L irgi geri, bet per liemeni laisvi  doh.gif

aciu.
Atsakyti
Ar Bluefly nuo pazymetu kainu dar -40? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mia66505 @ 2012 11 26, 18:59)

maniskis jei ka 45 eu nesioja-su nauja klaviatura nepriprantu tai skaiciai raidem virsta doh.gif sorry jau kai kartais parasau doh.gif
Atsakyti