Įkraunama...
Įkraunama...

Policistukės

QUOTE(Ramune! @ 2012 11 23, 15:59)
Galima pasidalinti, bet as nemanau, kad mums, paprastoms mirtingosioms, reiketu taip giliai kapstytis. Taip galima ir is proto iseiti  doh.gif

nereikia savęs taip nuvertinti mirksiukas.gif aš irgi jokių mokslų nebaigus, ale gyvenimas priverė domėtis, kaip man, kažkada sirgusiai vėžiu, vėl neatsidurti jo ir onkologų glėbyje. Tad tam teko išmokti sekti medžiagų apykaitą- metabolizmą ir išmokti bent kiek suprasti jo nukrypimus- disbalansus. Nėra didelių disbalansų nėra ligų.
QUOTE
Mano kvepavimas normalus ir as niekada neisbuvau ilgiau nekvepavusi, nei turbut kokias 30 sek. O ir siaip, manau kad tai yra daugiau pratybu ir istvermes klausimas.

tai nėra pratybų klausimas, nes maniškis niekad niekuo neužsiminėjo, ir gyvenime niekad nebuvom skaičiavę kvėpavimo dažnio iki to laiko kol pirmą kart pamėginom
QUOTE
Tiriamojo asmens paprašoma atsisėsti. Tada jo paprašoma „giliai įkvėpti ir nekvėpuoti kiek įmanoma ilgiau“. Rezultatas užrašomas sekundėmis.(pvz. 60 sek.) Taip pat užrašomas kvėpavimo dažnumas.(pvz 16 kartų/min). pH indekso formulė yra kvėpavimo dažnumas-(kvėpavimo sulaikymas:5). Taigi, jei kvėpavimo greitis yra 16, o kvėpavimo sulaikymas 60, mes gauname 16-(60:5) = 16-12 = 4. Tai yra pH indeksas (jis tiesiogiai neatitinka pH, tačiau šį indeksą jūs lengvai galite apskaičiuoti ir jis suteikia tikslią informaciją apie kraujo rūgščių-šarmų pusiausvyrą). Normalus pH indeksas yra 7, pH indeksas didesnis už 7 bus rūgšties pusėje. pH indeksas mažesnis už 7 yra šarminis. Ketogeninis asmuo dažnai turės indeksą žemesnį už nulį . Tai priešingai pH parametrui - indeksui didėjant, organizmas rūgštėja. pH indeksas išskaičiavimas yra vienintelis praktinis būdas žmonėms patiems apskaičiuoti jų kraujo pH pusiausvyrą.

tai nėra labai sudėtinga.
maniškio pH indeksas buvo minus 12, mano pačios apie 0. Po pusmečio retos mitybos be užkandžiavimų abiem pasikeitė ir oro sulaikymas ir kvėpavimo dažnis, kvėpavimas padažnėjo , oro sulaikymas sumažėjo beveik iki normos (~50 sek) be jokių treniruočių, vien mityba.

QUOTE
Bet tai tikrai nereiskia, kad mes dabar visi turim pulti maniakiskai kapstytis kazkur giliau ir ieskoti sau butu ar nebutu ligu. Vien nuo to galima susirgti.

jų nereikia ieškoti, jos pačios ateis ...kada nors. Jūs jaunos, dar turit laiko.

Dar ,kadangi būsimos mamytės stengiasi kuo sveikiau maitintis, tai tikrai valgo daug vaisių, nes mano, kad tai sveika joms. Gal kam ir sveika, tačiau ne tiems, kam vystosi rezistencija insulinui, nes fruktozė stipriai mažina jautrumą insulinui, (antro tipo diabetas iš esmės ir yra labai toli pažengęs sisteminis atsparumas (nejautrumas) insulinui) .

Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 11 23, 15:30)
Man atrodo, kad voresta norėjo duoti patarimą toms, kurioms sunku mesti svorį ir toms, kurioms jį reikia mesti  4u.gif Nes dažnai, numetus svorio, PKS sindromai sušvelnėja, atsiranda ciklas, moteris pastoja smile.gif
Na, tavo ir mano atveju tai netinka. Bet tokia mityba irgi nepakenktų biggrin.gif Tik iš kur tos valios gaut  doh.gif

Na taip, is kur jos paimti blush2.gif
Zinau, kartais taip buna, kad numetus svori ir visos problemos issisprendzia. Bet kaip jau sakiau, as labiau uz sporta ir protinga maitinimasi, o ne maniakiska kaloriju ar angliavandeniu skaiciavima mirksiukas.gif
O visa tai, apie ka ji rase, man panasiau i sekta blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2012 11 23, 15:43)

jų nereikia ieškoti, jos pačios ateis ...kada nors. Jūs jaunos, dar turit laiko.

O va cia tai tikrai galeciau papriestarauti! Jei lauksi, galvosi apie tai. tai tikrai ateis. As kitokia filosofija remiuosi. Visos ligos pirmiausia prasideda galvoje.
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 11 23, 16:11)
Labai įdomią diskusiją užvedėt  smile.gif


Geras, ir kaip pavyksta? Gal išvis nedaug valgote? Nes labai jau daug baltymų tuomet reikia suvartoti į angliavandenių vietą ax.gif  Aišku, baltymai duoda daugiau energijos. Čia, turbūt, reikia atprasti nuo pilno skrandžio.


valgom sočiai , skrandis pilnas, persivalgyt sunku, sotumas nuo riebalų ilgas, energijos šuolių nėra, mano vyras, o ir kiti, kurie laikosi šio mitybos būdo , prisipažino, kad tapo žymiai ramesniais. Viena net prisipažino, kad mitybos pakeitimas išsaugojo jų santuoką, nes dėl niekų nebeskyla kibirkštys lotuliukas.gif

kiek galima baltymo ?
QUOTE
Yra daug žmonių, kurie gali valgyti kaloringą maistą ir lieka liekni. Kiti priauga svorio ir nuo 700 kalorijų. Tačiau nutukimas yra ne tik skydliaukės problema. Tikras kaltininkas yra didelis insulino kiekis kraujyje. Dieta, kurioje yra rafinuotų angliavandenių (baltų miltų ir cukraus), daugeliui žmonių padidina kraujo spaudimą. Insulino lygis turi pakilti, kad sutvarkytų per didelį cukraus kiekį kraujyje. Palaipsniui, asmuo gali tapti atsparus insulinui, ir įprastinis insulino lygis nebegalės kontroliuoti cukraus kiekio kraujyje. Kasa gamina insulino perteklių, kai valgomas angliavandenių turintis maistas, o insulino lygis yra aukštesnis už įprastą. Daugumai viršsvorį turinčių žmonių gaminasi per daug insulino.
Insulinas yra kaupimo hormonas. Per didelis insulino kiekis cukrų kraujyje saugo kaip riebalus. Antra, per didelis insulino kiekis padeda išvengti energijai laikomų riebalų pašalinimo. Trečia, insulino perteklius gali sukelti alkį. Ketvirta, didelis insulino kiekis taip pat susijęs su vainikinių arterijų ligomis. Tikriausiai dabar suvokiate, kad nenormaliai didelis insulino kiekis nėra jūsų draugas.


Sumažinti insulino kiekį galima vartojant baltymus ir angliavandenius tam tikru santykiu .
Savo kūno svorį padauginkite iš 0.0714 jei dirbate sėdimą darbą, iš 0.0857 jei vaikščiojate truputį, iš 0.1, jei sportuojate po 30 minučių 3 kartus per savaitę ir iš 0.114, jei sportuojate po valandą per dieną 5 kartus per savaitę. Suapvalinkite šį skaičių iki artimiausio sveiko skaičiaus ir gausite baltymų vienetų skaičių, kurio jums reikia per dieną. Vienas baltymo vienetas yra 30 gramų liesos mėsos ar sūrio, vienas didelis kiaušinis, 45 gramai žuvies, vienas puodelis pieno, pusė puodelio jogurto ir pusė puodelio virtų sausų pupelių, skaldytų žirnių ir lęšių. (Paprastai kiekvienas baltymo vienetas turi apie 7 gramus baltymo.)
Prie kiekvieno reikiamo dienos baltymo vieneto pridėkite vieną vienetą angliavandenių (faktiškai 9 gramus). Geriausi angliavandeniai ir jų vienetas yra: Vienas puodelis virtų nekrakmolingų daržovių, vienas ketvirtadalis puodelio virtų sausų pupelių, skaldytų žirnių ar lęšių, pusė puodelio virtų svogūnų, du puodeliai žalių nekrakmolingų daržovių, vienas puodelis pomidorų, pusė puodelio nesaldintų vaisių, ar trečdalis puodelio virtų avižinių kruopų. Kai kurie angliavandeniai ir jų vienetas, kuriuos galima vartoti rečiau, yra vienas ketvirtadalis puodelio moliūgo ar kukurūzų, vienas trečdalis puodelio žirnių ar bulvių, pusė puodelio virtų morkų, trečdalis banano, ketvirtadalis puodelio vaisių sulčių, pusė riekės nesijotų grūdų duonos, ketvirtadalis puodelio sveikų grūdų makaronų, du puodeliai kukurūzų spragėsių, penktadalis puodelio ryžių, vienas ryžių pyragėlis ar pusė arbatinio šaukštelio medaus.
Prie kiekvieno baltymo vieneto pridėkite vieną vienetą riebalų (1.5 gramai) - trečdalis arbatinio šaukštelio aliejaus ar sviesto, pusė šaukštelio riešutų sviesto, du arbatiniai šaukšteliai avokado ar trys alyvuogės. Be to, šie riebalai, yra priedas prie riebalų, kurie yra kituose vienetuose.
Nevalgykite daug baltymų turinčio maisto ir nevalgykite labai daug. Didelis baltymo kiekis ar didelis maisto kiekis padidina insulino kiekį kraujyje



Papildyta:
QUOTE(Ramune! @ 2012 11 23, 16:46)


O va cia tai tikrai galeciau papriestarauti! Jei lauksi, galvosi apie tai. tai tikrai ateis. As kitokia filosofija remiuosi. Visos ligos pirmiausia prasideda galvoje.


pagal šitą logiką tie, kurie apie ligas negalvoja, niekad neturėtų sirgti? Bet suserga?

neteisinga logika ar kaip?
Atsakyti
As manau, kad tai jau yra visai atskira tema apie visus situos netradicinius gydymus...
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2012 11 23, 16:02)
Ir
pagal šitą logiką  tie, kurie apie ligas  negalvoja, niekad neturėtų sirgti? Bet suserga?

neteisinga logika ar kaip?

Nesutinku su Jumis. Jei isvien gyvensi baimeje, tai ne tik susirgsi liga, apie kuria galvoji, bet ir kita...
Mano seimos gydytoja sake, kad III kurse studentai pradeda mokytis apie ligas, tai puse ju suserga jomis, nes visus pozymius prisitaiko sau.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 11 23, 15:46)
Na taip, is kur jos paimti  blush2.gif
Zinau, kartais taip buna, kad numetus svori ir visos problemos issisprendzia. Bet kaip jau sakiau, as labiau uz sporta ir protinga maitinimasi, o ne maniakiska kaloriju ar angliavandeniu skaiciavima  mirksiukas.gif
O visa tai, apie ka ji rase, man panasiau i sekta  blush2.gif
Papildyta:

O va cia tai tikrai galeciau papriestarauti! Jei lauksi, galvosi apie tai. tai tikrai ateis. As kitokia filosofija remiuosi. Visos ligos pirmiausia prasideda galvoje.

Bet, žinok, protingas maitinimasis ir yra toks, kur žiūri, kad gauti kuo mažiau angliavandenių, kuo daugiau baltimų ir gerųjų riebalų ax.gif
Plius, aišku, kaip voresta sako, tai mums dabar ne tas galvoj. Vėliau žmogus susigriebi, ypač jeigu kokia liga užpuola arba šiaip su metais prasčiau jautiesi.
Čia tikrai nėra sekta biggrin.gif Sakau, mano sesuo irgi labai domisi teisinga mityba, sportuoja kasdien, lanko jogą. Kaip jinai gerai jaučiasi! jai nebereikia būtinai 8 val. miego, užtenka 6 - 7 val. Bet visa tai atėjo su metais, nes nenori pasenti, jai labai rūpi jos gera išvaizda, kūno formos ir gera savijauta. Dar turi draugą bendramintį, kuriam yra kažkokia kasos liga. Tai iš jo gavo labai daug žinių apie mitybą. O draugas tikrai ne sektantas, labai protingas žmogus, kurį samdo bankas finansinių produktų gamybai. Jis kiekvieną info patikrina 100 k., nepatingi pereiti per visus įmanomus šaltinius. Jis man išvis kaip atsakymų knyga, nes gali klausti bet ko biggrin.gif
Tai va, biškį nukrypau, bet tuom norėjau pasakyti, kad ką rašo voresta, yra viskas teisinga mirksiukas.gif Tik čia mūsų reikalas, kaip gyventi. O naudinga informacija yra gerai smile.gif
Kai žmogus susiduri ir ant savęs patikrini, kad puikiai veikia, tai norisi pasidalinti, kad kitiems praverstų smile.gif

Apie ligas, aišku, kad nereikia galvoti. Bet žmogus žinai, kad negyvensi amžinai, kažkada vis tiek sutriks vieni ar kiti organai. Žinoma, pagrindinis dalykas, kaip tu sakai - galvoje. Bet ir tas mintis retas, kuris moka tobulai suvaldyti ir jomis valdyti savo gyvenimą. Manau, geriausias derinys - teigimos mintys + teigiamas gyvenimo būdas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 11 23, 17:40)

Kai žmogus susiduri ir ant savęs patikrini, kad puikiai veikia, tai norisi pasidalinti, kad kitiems praverstų smile.gif
va va, būtent tai 4u.gif

QUOTE
Apie ligas, aišku, kad nereikia galvoti. Bet žmogus žinai, kad negyvensi amžinai, kažkada vis tiek sutriks vieni ar kiti organai.


Amžinai negyvensim, bet optimizuojant insulino gamybą – sveikstam, o pragyvenimo amžius ilgėja. Taigi, retesnis valgymas ilgina gyvenimą. O visus ilgaamžius vienyja vienas bendras vardiklis- pas juos žemas insulino lygis.

O čia jūsų atveju ir kitos problemos išsispręstų. Taigi, daug zuikių vienu šūviu.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 11 23, 15:45)
Apie ta klinika nieko negaliu pasakyti, bet pas endokrinologe laniausi KMUK (Krasauskiene). Man labai patiko si gydtoja. Bet kadangi ji padariusi visus tyrimus ir panaudojus Metformina niekuo an negalejo padeti, todel dave siuntima pas gine. Pirmasis vizitas buvo taip pat KMUK, bet stimuliuojant niekaip nepavyko suderinti laiko, tad teko kreiptis i VK.


Pazystu sia gydytoja, bet ne kaip medike, o kaip seimos drauge, butinai reikes pasiskambinti del vizito thumbup.gif Kai 2008m turejau bedeliu, papuoliau pas Musneckiene (atsiprasau, jei pavarde siek tiek netokia, nepamenu gerai.. ax.gif ), tai gero nieko negaliu pasakyti... Kol neikisau i kisene, tol 2d pragulejau palatoj be jokiu man skirtu tyrimu doh.gif Ateidavo, pamatuodavo spaudima, gale lovos pastovedavo ir viskas, nebuciau davus, kazin ar butu ka ziurejus, o paskui per 2d r gliukozes tolerancija padare, ir paros slapima, ir pas ginekologa nusiunte, zodziu per 2d viska pasidariau
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 11 23, 13:53)
Tai tau turbut tinka jie, o as labai greitai pajauciau... pirmiausia pradejau viduriuoti, veliau ir pykino.
Man buvo israse 2 kartus po 850 g, bet paskui as pradejau gerti 2 kartus po 1000. O kokios tavo dozes?

Pirma savaite 1k per para 500mg, antra sav 2k per para po 500mg (dvi tabletes) ir nuo trecios savaites 3k per diena po 500mg (3 tabletes).

QUOTE(Ramune! @ 2012 11 23, 14:26)
Na man jau tai panasu i kazkoki pamisima  doh.gif  Juk mes nesame parseliai.



QUOTE(Ramune! @ 2012 11 23, 14:59)
Galima pasidalinti, bet as nemanau, kad mums, paprastoms mirtingosioms, reiketu taip giliai kapstytis. Taip galima ir is proto iseiti  doh.gif

Mane apskritai neigiamai veikia brukama per prievarta info.

QUOTE(regata @ 2012 11 23, 15:30)
Man atrodo, kad voresta norėjo duoti patarimą toms, kurioms sunku mesti svorį ir toms, kurioms jį reikia mesti  4u.gif Nes dažnai, numetus svorio, PKS sindromai sušvelnėja, atsiranda ciklas, moteris pastoja smile.gif
Na, tavo ir mano atveju tai netinka. Bet tokia mityba irgi nepakenktų biggrin.gif Tik iš kur tos valios gaut  doh.gif

Sutinku, kad tokia mityba butu gerai, bet as asmeniskai tai priimu kaip dietos nurodymus, o dietu laikytis man neiseina. Sveikinu voresta su vyru, kad jiems pavyko pasikeisti ir pakeisti kitu zmoniu gyvenima. Bet siu postu info man tokia puolamoji ir automatiskai kyla atmetimo reakcija, nors ir kokia protinga info ten butu.

QUOTE(Ramune! @ 2012 11 23, 15:46)
O va cia tai tikrai galeciau papriestarauti! Jei lauksi, galvosi apie tai. tai tikrai ateis. As kitokia filosofija remiuosi. Visos ligos pirmiausia prasideda galvoje.

Va va, as ir lygiai tokios pacios nuomones.

Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2012 11 23, 19:30)
Pazystu sia gydytoja, bet ne kaip medike, o kaip seimos drauge, butinai reikes pasiskambinti del vizito  thumbup.gif  Kai 2008m turejau bedeliu, papuoliau pas Musneckiene (atsiprasau, jei pavarde siek tiek netokia, nepamenu gerai.. ax.gif  ), tai gero nieko negaliu pasakyti... Kol neikisau i kisene, tol 2d pragulejau palatoj be jokiu man skirtu tyrimu  doh.gif  Ateidavo, pamatuodavo spaudima, gale lovos pastovedavo ir viskas, nebuciau davus, kazin ar butu ka ziurejus, o paskui per 2d r gliukozes tolerancija padare, ir paros slapima, ir pas ginekologa nusiunte, zodziu per 2d viska pasidariau

Man ji nereali gydytoja thumbup.gif. O tau labai pasiseke, jei ja pazistu, nes sunku gauti vizita pas ja. As irgi priejau tik tada kai atsisake viena pazistama. Labai maloni gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 11 23, 15:26)
Na man jau tai panasu i kazkoki pamisima  doh.gif  Juk mes nesame parseliai. Ir as manau daugumai cia esanciu merginu svoris auga tikrai ne del persiedimo (sorry  blush2.gif ), o del hormonu sutrikimo. Nesakau, kad visa tai, ka jus parasete, yra netiesa, bet mes esam zmones ir negyvenam pagal vienas taisykles. As visada buvau liekna, bet pas mane vis tiek buvo insulino rezistentiskumas. Tikrai ne pas viena specialista lankiausi, bet niekas apie joki diabeta ar kitas ligas, isskyrus PKS, nieko nesake. As turiu vilti, kad po gimdymo viskas susitvarkys.
Kaip suprantu, siu postu autore su PKS nieko bendro net neturi  g.gif


o kaip jums nustatė insulino rezistentiškumą?
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2012 11 23, 20:54)
*Pirma savaite 1k per para 500mg, antra sav 2k per para po 500mg (dvi tabletes) ir nuo trecios savaites 3k per diena po 500mg (3 tabletes).
**Mane apskritai neigiamai veikia brukama per prievarta info.
Sutinku, kad tokia mityba butu gerai, bet as asmeniskai tai priimu kaip dietos nurodymus, o dietu laikytis man neiseina. Sveikinu voresta su vyru, kad jiems pavyko pasikeisti ir pakeisti kitu zmoniu gyvenima. Bet siu postu info man tokia puolamoji ir automatiskai kyla atmetimo reakcija, nors ir kokia protinga info ten butu.
Va va, as ir lygiai tokios pacios nuomones.

*Man tai neminejo, kad pamazu didinti doze, as iskart 2 tabletes po 850 geriau. Tik viena karta nuejus I vaistine neradau 850, tik 1000, tai nuo tada po tiek ir geriau.
** drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukinė prerija @ 2012 11 23, 21:31)
o kaip jums nustatė insulino rezistentiškumą?

Endokrinologe dare labai daug tyrimu, surase visus atsakymus ir verdiktas - insulino rezistentiskumas. Tai taip suprantu, ji ta nusprende is darytu tyrimu.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 11 23, 21:37)
*Man tai neminejo, kad pamazu didinti doze, as iskart 2 tabletes po 850 geriau. Tik viena karta nuejus I vaistine neradau 850, tik 1000, tai nuo tada po tiek ir geriau.
**  drinks_cheers.gif
Papildyta:

Endokrinologe dare labai daug tyrimu, surase visus atsakymus ir verdiktas - insulino rezistentiskumas. Tai taip suprantu, ji ta nusprende is darytu tyrimu.

Man sake, kad organizmas turi palaipsniui priprasti prie vaisto.
Atsakyti