Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Kokia as laiminga si vakara, nes is Ingredd parsiveziau prekytes ir viskas tiko ir be galo patiko wub.gif

Todel aciu Rudaplaukei, Fabianai ir Ingredd wub.gif

Labiausiai patikes pirkinukas ir del kurio pergyvenau daugiausia tai Current/Elliott leopardiniai dzinsiukai, koks grozis bigsmile.gif Dar Genetic dzinsiukus/leginsiukus gavau irgi kaip nulieti, spalva labai gera bigsmile.gif

Rugby tas juodas permatomas golfiukas super, Jcrew viskas irgi, gymboree taip pat.
Kam idomu - factory tigriniai marskinukai su 86 cm - XS super 4u.gif Dabar dar mamai paemiau, nes pamacius uzsinorejo...
Atsakyti
Aciu Rudaplaukei, Fabianai ir Loren uz prekytes 4u.gif
Parsitempiau kalna batu, jau ugg kokie nerealus wub.gif
Atsakyti
Mergaites pasikartosiu, ar MIA batai didinti, ar mazinti?
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 24, 20:16)
o gal ka konkretaus patartumet?
va plaukams kazkas geria maxi hair, tai man tokio varianto nagams reikes ziuret.
kadaise geriau perfectil, bet poveikis nepamenu, ar buvo  unsure.gif

neee, nesitikiu as stebuklu ir tuo labiau iskart irnesakyk.gif

nu kiek esu bandzius, nesu turejus geresnes priemones, nagai kaip titaniniai pasidaro:)
NailTek

pas mane butent
NailTek II INTENSIVE THERAPY
radau kazkur kad 14 lt, o as senai mokejau gal virs 30 LT
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 24, 20:16)
o gal ka konkretaus patartumet?
va plaukams kazkas geria maxi hair, tai man tokio varianto nagams reikes ziuret.
kadaise geriau perfectil, bet poveikis nepamenu, ar buvo  unsure.gif

neee, nesitikiu as stebuklu ir tuo labiau iskart irnesakyk.gif

Geriausiai aisku sugerti visus tuos mineralus atskirai, ne multivitaminu pavidale, nes isisavina organizmas is tu multi tik gal koki 30-40%. Nors vel...daug mediku tos nuomones, kad jei organizmui tu vitaminu netruksta tai ju ir gert nereikia, ai, cia pasaka be galo biggrin.gif
O is stiprikliu tai NailTek 2, arba NailTek Hidration Therapy 2, dar Orly yra, bet man asmeniskai is mano ir klijenciu patirties vis tiek NailTekas geresnis 4u.gif Tik asiku, reikia ne tik nusipirkt ir turet, bet ir naudot biggrin.gif tada tikrai padeda 4u.gif
Atsakyti
[quote=Abejoklė,2012 11 24, 19:55]
Matematikos nesuskaičiuoju biggrin.gif?
Koks skirtumas lotuliukas.gif, prie kedų parašyta TOTAL 8,50, tai ir sakau 8,50 dol
idekit nuoroda, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(obssesion @ 2012 11 24, 21:30)
Aciu Rudaplaukei, Fabianai ir Loren uz prekytes 4u.gif
Parsitempiau kalna batu, jau ugg kokie nerealus wub.gif


Ar gera kaina uggiukus nupirkote, ir kaip su dydziais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elkin @ 2012 11 24, 21:53)


idekit nuoroda, aciu 4u.gif


http://www.famousfoo...bane PS_GS.aspx ax.gif
Atsakyti
o klaipeda jau gavo 223 dezute? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2012 11 24, 22:00)

as irgi sedziu cia, vis delioju krepsiuka....tuoj issiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciauskas @ 2012 11 24, 20:36)
Mergaites pasikartosiu, ar MIA batai didinti, ar mazinti?

mia batai didinti minimum 1 dydziu, o stai balerinkes manau kad atitinka, nes emiau vienas 7.5 ir man mazokos, nors siaip nesioju 8.5, turiu dar dvi poras mia 7.5 tai normaliai
Atsakyti
Mergaitės, plyyyyz smile.gif ar galit kas pakomentuoti M dydis su kokia krūtinės apimtim tiktų? 106cm tiktų? blush2.gif
http://factory.jcrew...p;bmUID=jImaWvW
Atsakyti