Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Parduodu ka tik gauta ir man per dideli Aeropostale hoodie-dzemperiuka.
Labai malonus prie kuno ir minkstas wub.gif
M dydis (atitinka)
user posted image

arba mielai keisciau i S, o gal net XS dydi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluciauskas: 24 lapkričio 2012 - 14:47
Labai gaila,bet dideli man.,tai parduodu Guess bateliai.Atitinka 39d.
user posted image
Atsakyti
Gal kas noretu jungtis prie www.vincecamuto.com batu ten dabar viskam 30% nuolaida ax.gif
https://www.vincecamuto.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiciciaku: 24 lapkričio 2012 - 14:53
Siaulietes,jei negavot info del atsiemimo,rasykit i az.Gal ka ir praleidau.
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2012 11 24, 15:49)
Labai gaila,bet dideli man.,tai parduodu Guess bateliai.Atitinka 39d.
user posted image

kaina 4u.gif
Atsakyti
na masine psichoze jau matyt baigesi, kad viskas taip aprimo smile.gif

ka perkam?

gal kokius didelius lagaminus daiktams, kai vyrai spirs is namu biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

as vis mastau gal reikejo gap striuke vaikui paimti, bet nuolaidos papildomos nera, tai turbut irgi nereik blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaig @ 2012 11 24, 15:32)
Is TOBI jau nusiunciau uzsakymuka,tik kazi ar nupirks su 40%


Aš nusiunčiau 50 proc kodą, bet taiko jį tik nuo nenukainuotų daiktų, kaip supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2012 11 24, 15:56)
Aš nusiunčiau 50 proc kodą, bet taiko jį tik nuo nenukainuotų daiktų, kaip supratau  smile.gif

O tai čia visoms prekėms galioja? ar reik kažkaip registruotis, kad tą nuolaidą gauti? g.gif


Labai labai ačiū Rudaplaukei, Fabianai ir Loren už siuntinuką 4u.gif 4u.gif nors ir nedidelis, bet laimės visvien daug bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 24, 15:56)
na masine psichoze jau matyt baigesi, kad viskas taip aprimo smile.gif

ka perkam?

gal kokius didelius lagaminus daiktams, kai vyrai spirs is namu biggrin.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as vis mastau gal reikejo gap striuke vaikui paimti, bet nuolaidos papildomos nera, tai turbut irgi nereik blush2.gif  biggrin.gif



man atrodo jau visos tiek pripirko per sias dienas, kad dabar jau skaiciuoja kiek cia ta psicoze kainuos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciauskas @ 2012 11 24, 16:01)
man atrodo jau visos tiek pripirko per sias dienas, kad dabar jau skaiciuoja kiek cia ta psicoze kainuos  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif unsure.gif unsure.gif - sakiau nebelysiu i SM kuri laika unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(justinarai @ 2012 11 24, 15:06)
Gal kas esate pirke kombinezona is GAP ar atitinka ismiera? aciu

http://www.gap.com/b...p;pid=913422002

Mano dukrytei viskas atitinka,bet ji is mazuciu.Kitos mergytes rase,kad pamazinta.Tai cia nuo vaikucio priklauso 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(ltwai @ 2012 11 24, 16:05)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  unsure.gif  unsure.gif  - sakiau nebelysiu i SM kuri laika unsure.gif

as taip sakau po kiekvieno pirkinio paskutiniu metu lotuliukas.gif doh.gif doh.gif doh.gif

bet kol vyras neatims is ranku kompo, matyt, pati valios pritruksiu pasakyt GANA blush2.gif
Atsakyti