Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Loren, ryt dalinsit? Nu niekaip šiandien neatvažiuosiu, o taip spirgu, nes jei didelė suknytė, tai dar kuisčiaus kol nuolaidos nesibaigė doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Fabiana @ 2012 11 23, 16:49)
Junkitės prie JUICYCOUTURE, 40proc nuolaida matosi krepšelyje ir dar turim 50dol nuo 200dol  ax.gif

Kad ten taip dydžių nelikę doh.gif vakar net susinervinau tiek laiko praleidus ir pamačius, kad neleidžia dėt į krepšį verysad.gif
Atsakyti
Fabiana, kada iš VS žadat užsakyti? smile.gif

beje, alaniuk, kadangi aš pirmą kart perku, tai nežinau, jūs parašysit email apie tas siuntas ir kontaktais ar kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pipiriukas @ 2012 11 23, 16:15)
Laba diena.
Ar jau susirinko uzsakymai 200$ sumai is SHOP.MATTEL http://shop.mattel.com/home/index.jsp ? Labai laukiu "uzsakyta", nes vakar Kaledu senis gavo pakoreguota laiska  doh.gif Turiu siokia tokia vilti, kad dar iki Kaledu gautume siuntinuka.

ar tikrai renkasi? bigsmile.gif dar galiotų 25 % off ? bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.naturessheabutter.com 30 off ax.gif
Atsakyti
labukas,

o ar turite tory burch uzsakymu - prisijungciau:)
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2012 11 23, 15:58)
ar tikrai renkasi?  bigsmile.gif  dar galiotų 25 % off ?  bigsmile.gif

Turbūt nėra nieko,kas nesirenka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2012 11 23, 17:13)
Turbūt nėra nieko,kas nesirenka  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif supratau,kad ats. " taip" į mano klausimus biggrin.gif ,einu siųst tą "gražuolę" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enimdreja @ 2012 11 23, 15:57)
beje, alaniuk, kadangi aš pirmą kart perku, tai nežinau, jūs parašysit email apie tas siuntas ir kontaktais ar kaip? ax.gif



Gausite el.laiskuti su kontaktais 4u.gif
Atsakyti
Fabiana, ar gyva dar? 4u.gif

isivaizduoju, kaip akys raibsta nuo uzsakymu ir smutkiu visu doh.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2012 11 23, 17:20)
lotuliukas.gif  supratau,kad ats.  " taip" į mano klausimus  biggrin.gif  ,einu siųst tą "gražuolębigsmile.gif




Kur kokia kaip biggrin.gif biggrin.gif


Atsakyti
MERGATES, padekit, prasau, koki is American Eagle imt denim dydi jei dzinsus perku 28 (103klub)? 6 ar 8, gla kas turit is ju? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2012 11 23, 17:23)
MERGATES, padekit, prasau, koki is American Eagle imt denim dydi jei dzinsus perku 28 (103klub)? 6 ar 8, gla kas turit is ju?  g.gif  unsure.gif



Pas mane klubai 95-96 perku 28 dydi ae imu 4 arba 6 mirksiukas.gif
Atsakyti