Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(wwwasare @ 2012 11 23, 15:24)
o is crocs mergaites uzsakineja?
\

Gal pirks, nes as irgi noriu uzsakyt ir kaip tik siandien
Black Friday Sale
Buy 1 Get 1 50% off Sitewide


Ir as dar turiu 20% OFF... 4u.gif
Atsakyti
Beje, JAV jau prekiaujama atristais iPhone5 mirksiukas.gif Gaunasi kazkur 1900Lt
Atsakyti
QUOTE(egluciauskas @ 2012 11 23, 14:39)
yra papildoma 20 proc nuolaida Harney and sons arbatoms  thumbup.gif
http://www.iherb.com/Harney-Sons

nu pagaliau thumbup.gif o jos cia tik dezutese yra? nes kitu as nebematau blink.gif
merginos vis gyre su cinamonu.. kitu nezinau, gal pakomentuokit kas jau pasimirso 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mausiuke: 23 lapkričio 2012 - 14:47
QUOTE(Kaisu @ 2012 11 23, 14:43)
Pakolkas niekas negali atristi. Geriausiu atveju jisai  veiktu, bet nebutu galima siustis atnaujinimu.


man tiktu ir be atnaujinimu, bet ir to niekas neapsiima verysad.gif
Atsakyti
gal kurios esate bande VITACARE dantu sepetelius? pakomentuokite, dabar jiems irgi 20 proc papildoma nuolaida http://www.iherb.com/Vitacare
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2012 11 23, 14:42)
va va nuo 4 iphone'o omnitelis uzsidejo labai stipria apsauga
pas mane butent tas atvejis kai gaunu rysio paslaugas is kito operatoriaus nemokamai  biggrin.gif o nesiotis 2 telefonus cia man tragedija  doh.gif
as irgi prasitesiau sutarti net nepagalvojus kad neis atsristi  doh.gif , dar atseit buvo vilties kad atsiras budu kai pasirodys naujas 5 iphone'as, bet ... nieks omnitelyje nedirbat? kazka girdejau kad pasibaigus sutarciai atrisa pats omnis uz tam tikra mokesti, kazi teisybe?  g.gif

teisybe, baigesi sutaris, paskambinau vadybininkui ir atriso, dabar sunus naudojasi isidejas LABAS kortele, o as pasiemiau nauja vel su sutartim
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2012 11 23, 15:45)
nu pagaliau  thumbup.gif o jos cia tik dezutese yra? nes kitu as nebematau  blink.gif
merginos vis gyre su cinamonu.. kitu nezinau, gal pakomentuokit kas jau pasimirso 4u.gif

nu nesuprantu o ta arbata dezuteje pakeliais? kad parasyta 20 pakeliu? g.gif
Atsakyti
Mergaites, zinau, kad labai uzsieme......

ar nupirktumete is cia?

http://www.lugz.com/shop/mens/sale/
Atsakyti
QUOTE(vaida8 @ 2012 11 23, 14:50)
teisybe, baigesi sutaris, paskambinau vadybininkui ir atriso, dabar sunus naudojasi isidejas LABAS kortele, o as pasiemiau nauja vel su sutartim


valio bigsmile.gif aciu vaida8 4u.gif
dar paklausiu, o kiek kainavo ar nemokamai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 23 lapkričio 2012 - 14:55
QUOTE(Kaisu @ 2012 11 23, 16:45)
Beje, JAV jau prekiaujama atristais iPhone5  mirksiukas.gif  Gaunasi kazkur 1900Lt

Rodykit mikliai kur cia tas geris? biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2012 11 23, 14:54)
valio bigsmile.gif aciu vaida8  4u.gif
dar paklausiu, o kiek kainavo ar nemokamai?

nieko nekainavo, man tik dave zinoti kada perkrauti telefona ir viskas, net vaziuoti nereikejo pas juos
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2012 11 23, 16:54)
valio bigsmile.gif aciu vaida8  4u.gif
dar paklausiu, o kiek kainavo ar nemokamai?

Pasibaigus sutarciai nemokamai atrisa omnis ax.gif
Atsakyti