Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

o is crocs mergaites uzsakineja?
\
Atsakyti
Kvapams

Mergaites, gal butu norinciu kooperuotis (reikia 6 norinciu), galvoju, kad grazios dovaneles galetu buti..

Ar teisingai suprantu, kad i ta giliuke isidetu sitie kvapai?
Kvapai
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2012 11 23, 13:59)
Mergaites, gal kuri pirkote siuos kvapus, ar verta?
Ir kaip suprasti ta refil, tai cia papildymas. Ar turiu dar kazka pirkti, kad galeciau jais naudotis?  g.gif  HELP.

kvapai


as turiu, bet jie net su spec pereinamuoju adapteriu man neveikia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyyna85 @ 2012 11 23, 13:58)
Mergaites, ar sitam vaikiskam paltukui dar taikytu 20% nuolaidele nuo paraudonintos kainos? g.gif  4u.gif http://www.gap.com/b...p;pid=183635012


Taikytų 4u.gif
Atsakyti
megaites, kaip vaikiski GAP dydziai, domina tokie treningiukai ar galima vadovautis ju dydziu lentele, ar geriau imtu dydziu didesnius,
maniskiui tik kova bus trys metukai ir kokie 95cm , tai gariau imti 3T ar 4T
aciu
Atsakyti
KVapai
o gal kas bandet situos automobiliams?
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2012 11 23, 15:32)
KVapai
o gal kas bandet situos automobiliams?


bandziau, visai nesilaiko
Atsakyti
yra papildoma 20 proc nuolaida Harney and sons arbatoms thumbup.gif
http://www.iherb.com/Harney-Sons
Atsakyti
QUOTE(inga1234 @ 2012 11 23, 13:54)
Is Omnitelio niekas negali atristi, mano vyras perejo is Bites i Omneteli, nes Iphone nupirkome Omnitel, o tik po pirkimo suzinojome, kad tik Omnitel kortele jis veikia  biggrin.gif , ten ju kazkokia super apsauga stovi. Kiek zinau dar niekas neatrado  4u.gif


va va nuo 4 iphone'o omnitelis uzsidejo labai stipria apsauga

QUOTE(-Gyte- @ 2012 11 23, 14:00)
Na nebent, jeigu ne LT gyvena. Kitu atveju nematau esmės pirkt be sutarties, kai tiek pat kainuoja, ir dar papildomai mokėt operatoriam po to. Nebent gaunat ryšio paslaugas nemokamai, arba patį telefoną ženkliai pigiau.


pas mane butent tas atvejis kai gaunu rysio paslaugas is kito operatoriaus nemokamai biggrin.gif o nesiotis 2 telefonus cia man tragedija doh.gif

QUOTE(inga1234 @ 2012 11 23, 14:23)
Taip, bet man kaip auksiniam klientui, buvo pats geriausias pasiulymas OMNITEL ir tik nupirkus telefona sužinojome, kad tinka tik OMNITEL  doh.gif


as irgi prasitesiau sutarti net nepagalvojus kad neis atsristi doh.gif , dar atseit buvo vilties kad atsiras budu kai pasirodys naujas 5 iphone'as, bet ... nieks omnitelyje nedirbat? kazka girdejau kad pasibaigus sutarciai atrisa pats omnis uz tam tikra mokesti, kazi teisybe? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 23 lapkričio 2012 - 14:42
QUOTE(egluciauskas @ 2012 11 23, 15:39)
yra papildoma 20 proc nuolaida Harney and sons arbatoms  thumbup.gif
http://www.iherb.com/Harney-Sons

kurios skanios ir vertos demesio?
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2012 11 23, 14:29)
megaites, kaip vaikiski GAP dydziai, domina tokie treningiukai ar galima vadovautis ju dydziu lentele, ar geriau imtu dydziu didesnius,
maniskiui tik kova bus trys metukai ir kokie 95cm , tai gariau imti 3T ar 4T
aciu

imk 4T, jei bus per dideles, vaikas juk isaugs..o jei permazos, vaiko nesumazinsi doh.gif

Mano 3-metuku mergicka 96 ugio, tai viska jau perku 4T irnesakyk.gif
Atsakyti
Si savaitgali iDeal parduotuvese bus 5% nuolaida viskam 4u.gif

QUOTE(enura @ 2012 11 23, 14:30)
as jau metus ieskau kas man nulauztu iphone'a 4 nuo omnitelio, kol kas be sansu  schmoll.gif  , ankstesni modeli nulauzdavo be problemu. Buciau dekinga jeigu kas padetu  4u.gif


Pakolkas niekas negali atristi. Geriausiu atveju jisai veiktu, bet nebutu galima siustis atnaujinimu.

QUOTE(-Gyte- @ 2012 11 23, 15:02)
Tai už pilną kainą nepririštų yra pirkti, gi ne tik Omnitel iPhone parduoda Lietuvoj.


Oficiliai tik Omnitel turi teise prekiauti iPhone telefonais
Atsakyti