Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Nadruvė @ 2012 11 24, 01:15)
ai špaklių  biggrin.gif

o tu ką?  biggrin.gif

aš tai dažytis nemoku, tai sakau reikia save bent gražiai įpakuot laugh.gif Tuoj dar stebuklingų uogų gausiu iki kol prekės iki manęs ateisir būsiu kaip po Modnyj Prigovor laugh.gif

QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 24, 01:28)
blunte  ideeli siaubia smile.gif


blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
O jeigu raso This event starts in 1 hour. Quantities are limited. tai negaliu dar siusti uzsakymo g.gif Pirma karta ten smirineju doh.gif

As apie Ideel
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivija: 24 lapkričio 2012 - 00:50
Ačiū jums merginos. Atskiras ačiū Lauretai už rankinę 4u.gif
Ingutę, griebk ideelli. Nes aš iš ryto bėgsiu pašto žiūrėti ar batukai man pagauti, kaip Kalėdų rytą prie eglutės dovanų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2012 11 24, 01:49)
O jeigu raso This event starts in 1 hour. Quantities are limited. tai negaliu dar siusti uzsakymo  g.gif Pirma karta ten smirineju  doh.gif

As apie Ideel

siųskit nuorodas 4u.gif su dydžiu ir spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2012 11 24, 00:49)
O jeigu raso This event starts in 1 hour. Quantities are limited. tai negaliu dar siusti uzsakymo  g.gif Pirma karta ten smirineju  doh.gif

As apie Ideel


Siųskit kuo greičiau, nes nieko jums nebepagaus kitaip.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2012 11 24, 01:51)
Ačiū jums merginos. Atskiras ačiū Lauretai už rankinę 4u.gif
Ingutę, griebk ideelli. Nes aš iš ryto bėgsiu pašto žiūrėti ar batukai man pagauti, kaip Kalėdų rytą prie eglutės dovanų biggrin.gif

aš tai gaudau gyvatinį diržą doh.gif biggrin.gif kas galėjo pagalvot....nu bet man reik ir gero vyro šalia ir pinigų laugh.gif
Papildyta:
Ingut ir lauretuk jei gymboree nenupirkot, o jie sukėlė kainas- tai nepirkit mano kašikiuko 4u.gif nes nebeapsimoka tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 24, 01:35)
aš tai dažytis nemoku, tai sakau reikia save bent gražiai įpakuot laugh.gif Tuoj dar stebuklingų uogų gausiu iki kol prekės iki manęs ateisir būsiu kaip po Modnyj Prigovor laugh.gif
:

kas per čiūda uogos?
nu špakliuotis ir aš ne master class, alia kaip nors, aš pasišpakliuosiu, tu pasipuoši, būsim pirmos mergos Guste ;-)
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2012 11 24, 00:49)
O jeigu raso This event starts in 1 hour. Quantities are limited. tai negaliu dar siusti uzsakymo  g.gif Pirma karta ten smirineju  doh.gif

As apie Ideel

jus tik nuoroda ir dydi spalva idekit jum neduos det i kasika greit liko 2min

blunte gymbo kainos pakele jau?
Papildyta:
6pm matau koduku idejo online jei norit atsiuskit po ideeli imsiu 6pm su - 10 kol galioja
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 24, 00:51)
siųskit nuorodas  4u.gif  su dydžiu ir spalva smile.gif



QUOTE(kipitun @ 2012 11 24, 00:52)
Siųskit kuo greičiau, nes nieko jums nebepagaus kitaip.



QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 24, 00:59)
jus tik nuoroda  ir dydi spalva idekit  jum neduos det i kasika greit liko 2min

blunte gymbo kainos pakele jau?
Papildyta:
6pm matau koduku idejo online jei norit atsiuskit po ideeli imsiu 6pm su - 10 kol galioja



Aciu 4u.gif Gal spejau g.gif

viskas, labanakt 4u.gif
Atsakyti
Jergau, mano batukai per 10 sekundžių on hold pasidarė. Tikiuosi Ingutė spėjo ax.gif Labanak mergaitės 4u.gif
Atsakyti
Pirma karta man pavyko suspeti issirinkti is Ideeli biggrin.gif Musu mergaiciu operatyvumas bigsmile.gif Ne tas zodis kokios saunuoles 4u.gif Dideliausias aciu
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2012 11 24, 01:04)
Jergau, mano batukai per 10 sekundžių on hold pasidarė. Tikiuosi Ingutė spėjo ax.gif Labanak mergaitės 4u.gif

pagavau.. ale negaliu patvirtinti.. tuoj biggrin.gif
musiuk aciu jums taip pat
Atsakyti