Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(LumiLumi @ 2012 12 12, 11:53)
Papildyta:
Sakykit, o jie visur mokami?

Kiek zinau, sie tyrimai mokami, kai neurologe liepe issitirt del Laimo ligos, sake - kad sis tyrimas mokamas. Daro privacios istaigos, pvz, Endemik. Del valstybiniu istaigu nezinau, ar kur daro, gal ir daro, logiskai turetu daryti, bet neisivaizduoju kur blink.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 12 12, 11:05)
Kiek zinau, sie tyrimai mokami, kai neurologe liepe issitirt del Laimo ligos, sake - kad sis tyrimas mokamas. Daro privacios istaigos, pvz, Endemik. Del valstybiniu istaigu nezinau, ar kur daro, gal ir daro, logiskai turetu daryti, bet neisivaizduoju kur  blink.gif


Man keista, juk galetu darant punkcija padaryti siuos tyrimus is to pacio likvoro g.gif
Atsakyti
Sakykit, gal kas iš jūsų plazmaferezes darėt? Norėjau pasiteirauti, ar yra kažkokia apčiuopiama nauda?
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 12 12, 12:25)
Man keista, juk galetu darant punkcija padaryti siuos tyrimus is to pacio likvoro  g.gif

Man likvoro neeme.
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2012 12 13, 10:06)
Sakykit, gal kas iš jūsų plazmaferezes darėt? Norėjau pasiteirauti, ar yra kažkokia apčiuopiama nauda?



As dariau kai buvo nemazas pablogejimas, man gan manau ir pagelbejo nes situacija buvo nekokia bet pajauciau po kokio menesio nes rankos buvo nepavaldzios man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2012 12 13, 10:06)
Sakykit, gal kas iš jūsų plazmaferezes darėt? Norėjau pasiteirauti, ar yra kažkokia apčiuopiama nauda?


man irgi dare pries metus, labai tikejau, tai, sakyciau padejo bigsmile.gif
Atsakyti
Man Liutkiene sake, jeigu padeda steroidai, nedaryti plazmafereziu, nes poto steroidai gali tapti neveiksmingi unsure.gif
Atsakyti
Dariau. Po plamofereziu menuo buvo kosmariskas, nes buvo nuvarytas kraujas. Pajutau pagerejima po 1.5 men- skraidziau atrodo. Po 3 men. vel tas pats.
Mano atveju guydytojai pripazino- neveiksminga. schmoll.gif
Dziaugiuos , kad brudo kraujyje maziau liko 4u.gif
Atsakyti
Norejau issakyti savo pastebejimus del "stebuklingu" dietu. Visgi pasilieku prie nuomones, kad kiekvienam zmogui viskas veikia individualiai. Nesakau, kad dieta yra blogis, maitintis reikia sveikai ir silver pasiulytas planas man patiko, as net ant odos matau skirtuma, taciau teigti, kad tai gydo IS yra ganetinai izulu. Lieku prie tokio mitybos plano kaip pagalbines priemones, taciau nusisukti nuo medicinos neketinu. Kadangi esu tokios naturos, kad isbandyti turiu pati, tai dabar galiu drasiai pateikti pastebejimus savo konkreciu atveju. Paumejimu turejau nemazai (del to man neramu), zinoma, ju trukme tapo mazesne, bet jie niekur nedingo. Taip pat atsirado nauju simptomu. Manau toks "gydymo" budas tiktu tiems, kieno IS eiga nera agresyvi, arba tu zidinuku nedaug. Mano atveju liga yra kiek blogesnes prognozes (zidiniu kiekis ir ju issidestymo ypatumai, bei recidyvu daznis). Taigi laukti stebuklo nesiruosiu. Jei kam padejo, tai aciu Dievui ir dziaugiuosi. Mano atveju pagerejimo nera. Zinoma, bandykit, pasiziurekit kaip jauciates, bet jeigu negereja tada sis metodas kaip vienintelis gydimo budas nera patikimas. Kartais zmogus tiki, kad ir vanduo gydo, vadinasi musu minties galia yra labai didele. Daugiau rizikuoti neketinu. Visiems daug sveikateles 4u.gif
Kita savaite guluosi i ligonine
Atsakyti
Aš tai dabar su sinusitu sėdžiu doh.gif , galva plyšta(tiksliau kakta) ir akiduobės, meldžiuosi kad akių neuritas neišlįstu bent.
Man dabar abi kojos yra nutirpusios, bet tikiuos gal praeis dar, palauksiu iki kt. savaitės ir teks pėdint pas gyd., nes yra kam sakė taip po biški po biški ir nepajutau, kad jau nebepaeinanti tapau.
Jei randasi daug ir greitai židinių, tai manau ir aš , kad reikia vaistų, aš su jais tikrai jaučiausi DAUG geriau. Dešinė koja nuo pernai lapkričio nutirpsta jau 4-ą kartą, o dabar ir kairė prisidėjo- nemanau, kad čia į gerą(panašiai ir vaistų nebenaudoju), buvo laikas kai į 2 metus vienas neuritas tik buvo, tai ir galėjau dietą taikyti ar dar ką bandyti. Kaip gyd.sako - kuo daugiau randas , tuo didesnė negalia ar bloga simptomatika- stabdyti kuo anksčiau, kad nedaugėtų. O dabar nesąmonė kažkokia daros, kai pilnos smegenys židinių privis niekas jų nebeužgydys.
O kas tau LumiL. dar kas pablogėjo? Įdomu kokius vaistus siūlys. Sėkmės tau. 4u.gif
Papildyta:
Po kiek gordius nuo aptirpimų liepia gerti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 14 gruodžio 2012 - 14:19
Man akiu simptomatika, neuritu dar neturejau, bet akiu judinamieji nervai kencia (kaip ir per pirma paumejima), ne taip akys vaiksto, sunkoka i sonus ziureti, pagulesiu iki svenciu, speju dar kursa elektrostimuliacijos gausiu (neblogas dalykas), o paskui jau konsiliumas ir vaistukai, kokius duos tokius, svarbu, kad organizmas juos priimtu ir jie padetu. Man dar stubure zidinius itaria, tai gal ir MRT gausiu.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 12 14, 15:49)
Man akiu simptomatika, neuritu dar neturejau, bet akiu judinamieji nervai kencia (kaip ir per pirma paumejima), ne taip akys vaiksto, sunkoka i sonus ziureti, pagulesiu iki svenciu, speju dar kursa elektrostimuliacijos gausiu (neblogas dalykas), o paskui jau konsiliumas ir vaistukai, kokius duos tokius, svarbu, kad organizmas juos priimtu ir jie padetu. Man dar stubure zidinius itaria, tai gal ir MRT gausiu.

Selmes Jums, LumiLumi 4u.gif , liudna bus be Jusu forume, kol gulesit ligoninej.
Atsakyti