Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(klakšt @ 2012 11 23, 10:06)
as kelias pirkau ir namam, ir laukui skirtas - ir niekas nesprogo  biggrin.gif tikiuosi ir siemet dar nesprogs  lotuliukas.gif

Deduosi prie tu, kuriems nesprogo smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2012 11 22, 23:28)
Gal kas nori iš Asdos populiarių saldainių ? Renku. aguonele0@gmail.com Kaunas  biggrin.gif


Einu pasizvalgyti, jei dar nevelu biggrin.gif

QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 23:46)
tai gera mama, kad leidi taip  biggrin.gif  pas mus grieztai tokie dalykai, tik prie mamos akiu, ir flomasteriai ir kita. nagus nusilakuoja ir tas lakas nebeduodamas daugiau bus, padedamas aukstai arba, jei lenda, tai isvis paimams ir paslepiamas ir traukiamas tik tada, kai reik nusidazyt. tfu tfu, kad neprikarkseciau, kol kas neispaisyti namie nei baldai, nei nieko  blush2.gif  vienitele ka leidziu, tai yra viena vieta, vidines spintos durys, kur leidziu klijuoti lipdukus, susitarem, kad tik ten, kur nieks nemato ir retai varsto gali klijuot daugiau ne, arba negaus lipduku. baisi mama, nu  biggrin.gif


drinks_cheers.gif maniske irgi lakuojasi prie manes, nors lb savarankiska, bet zino, kad taisykles yra taisykles, ir nelaikau, kad buciau baisi mama biggrin.gif Del lipduku isspresta, neklijuoja kur nereikia, tam nupirktas lipdumu albumas biggrin.gif O del madu... Maniske niekad neziuri, kad kazkas kazka turi ir jai reikia arba kad ta mergaite lakuotais nagais ar ne. Nagus lakuojasi greiciau, nes mane mato biggrin.gif Bet jai lakuojam per sventes, kai eina i gimtadienius, namuose nelabai praso, aisku buna isimciu biggrin.gif Su auskarais vaiksto nuo mazens, tai nesireiksmina ju isvis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2012 11 23, 09:28)
O pas mus kiek LT  blush2.gif

man tokios reikia  doh.gif

Gal LT ir nėra, nes niekur nemačiau tokių g.gif
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2012 11 23, 00:06)
Nu kaip man smagu skaityti apie tas mazas mergaites, apie ju norus wub.gif  sedziu sau issisiepus ir baltai PAVYDZIUUUUUU bigsmile.gif


Aha man irgi...
O aš beveik viską leidžiu savo vaikam blush2.gif , užtai dar neperkam užuolaidų ir naujų baldų, nes ir jų tuoj nebeliktų biggrin.gif, kokia čia vaikystė, jei mama neleis ant sienos papaišyt biggrin.gif, man leido mama ir aš leidžiu smile.gif ir t.t.
Atsakyti
Prisimirkau norfoj zaislu su -40%, lyg man ju butu truke doh.gif Playmobil rinkinuku ir Petshopu... Negalejau susilaikyt, kai tokios kainos juokingos doh.gif Visur knisau tu petshopu nauju ieskodama, o ten gal puse kolekcijos sudeta doh.gif Ne visus nupirkau, bet kazkaip rupi lekt vel blush2.gif Kaip susilaikyt? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefera: 23 lapkričio 2012 - 10:25
QUOTE(Nefera @ 2012 11 23, 11:25)
Prisimirkau norfoj zaislu su -40%, lyg man ju butu truke  doh.gif  Playmobil rinkinuku ir Petshopu... Negalejau susilaikyt, kai tokios kainos juokingos  doh.gif  Visur knisau tu petshopu nauju ieskodama, o ten gal puse kolekcijos sudeta  doh.gif  Ne visus nupirkau, bet kazkaip rupi lekt vel  blush2.gif  Kaip susilaikyt?  unsure.gif

O Norfoj buna lego duplo? galvoju ar verta eiti? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 23, 11:25)
Prisimirkau norfoj zaislu su -40%, lyg man ju butu truke  doh.gif  Playmobil rinkinuku ir Petshopu... Negalejau susilaikyt, kai tokios kainos juokingos  doh.gif  Visur knisau tu petshopu nauju ieskodama, o ten gal puse kolekcijos sudeta  doh.gif  Ne visus nupirkau, bet kazkaip rupi lekt vel  blush2.gif  Kaip susilaikyt?  unsure.gif


but bus ramu, kai parduotuvej nieko neliks lotuliukas.gif lotuliukas.gif As vat galvoju ar mum dar ko truksta mastau.gif Tiksliau truksta, bet ten nera..
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2012 11 23, 10:31)
O Norfoj buna lego duplo? galvoju ar verta eiti?  g.gif  4u.gif



Budavo, bet dabar neaktualu, tai neziurejau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2012 11 23, 11:31)
O Norfoj buna lego duplo? galvoju ar verta eiti?  g.gif  4u.gif


Pas mus yra, bet pasirinkimas laaabai mazas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 23 lapkričio 2012 - 10:39
QUOTE(Nefera @ 2012 11 23, 10:34)
Budavo, bet dabar neaktualu, tai neziurejau  cool.gif



as tai net istrukt negaliu, sakiau vyrui, kad eitu i parde fotkintu ir man skambintu pasakotu ka mato is playmoblio doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2012 11 23, 09:47)
labas rytas  4u.gif
parkeliavo iki Vilniaus siuntinukas is SD ir rodo kad uzlaikytas  g.gif ar yra kam taip buve? gal cia nieko nereiskia, ar jau reikia skambinti i DHL? pirma karta taip  g.gif

aciu  4u.gif


Man taip buvo,paskambinau aš jiems.Pasirodo,kad jie telefono mano neturėjo.Buvo atvažiavę,bet nieko namuose nerado.Tad turbūt laukė,kol pati pradėsiu domėtis.Taigi kai telefoną pasakiau,tai po dienos ir pristatė prekes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 23, 11:36)
as tai net istrukt negaliu, sakiau vyrui, kad eitu i parde fotkintu ir man skambintu pasakotu ka mato is playmoblio  doh.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti