Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 23:10)
kodel pas mama yra skyles ausyse, o pas mane nera  doh.gif  zodziu madiste is prigimties, as jau stabdau kiek galiu, ausu dar nenoriu durti,

del ausu ir maniske kliedi - ir zinok nedraudziu - galiu nuvest nors ir ryt kad praduru - bet ji bijo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 23:10)
tai va, kad as neverciu visai, ir pati nesilakuoju, ir aukstakulniu nenesioju. o ji vaiksto per namus ant pirstu galiuku, ir sako cia mano grazus rozniai blizgantys bateliai. parduotuveje pamato ka nors su manikiuru ir pedikiuriu ir verkia krokodilo asaromis, kad kaip pas teta grazu, kodel as negaliu lakuotis nagu, kodel pas mama yra skyles ausyse, o pas mane nera  doh.gif  zodziu madiste is prigimties, as jau stabdau kiek galiu, ausu dar nenoriu durti, ir lako nenoriu, bet ji flomasteriais nagus tada paiso, tai galvoju gal retkarciais to lako necheminio leist. darzelyje irgi nemacius, kad kas lakuotusi, cia jai visko norisi, kas blizga, ruzava ir grazu  biggrin.gif  tai tada ji iseis bus ta, po kurios visi irgi nores  doh.gif



lotuliukas.gif Aga, bus kaip Karina lotuliukas.gif Ausis siuliau durt savajai gal pries pora metu- nepasirase biggrin.gif Nereikia jai thumbup.gif Nu ir gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefera: 22 lapkričio 2012 - 23:29
QUOTE(2Ditute @ 2012 11 22, 23:59)
Bio akmens galima ir Maximoj nusipirkt. Kaina apie 17 lt ax.gif

O, geras, ačiū labai už info 4u.gif
Atsakyti
Nu kaip man smagu skaityti apie tas mazas mergaites, apie ju norus wub.gif sedziu sau issisiepus ir baltai PAVYDZIUUUUUU bigsmile.gif
Atsakyti
Penktadieni, pirksiu ASDA GEORGE.
Siusiu per PA. Priimciau pora norinciu siuntimui pasidalinti. Persiusiu.
Taurage.
Rasykit bozena.shoping@gmail.com

http://direct.asda.c...default,sc.html
Atsakyti
Gal kam pravers http://www.natureshop.com 10 % nuolaidos kodukas NAT-1168888
Atsakyti
Mergaitės, kam dar reikia lelės Annabelės naujausios versijos, tai greit jungiamės pas Limcamca 3 už 2 kainą thumbup.gif Viena lelytė gaunasi 26,67 svaro (be siuntimo ir tarpininkavimo mokesčio, bet vistiek, pigiau niekur nėra)
http://www.toysrus.c...earchPosition=0
Atsakyti

QUOTE(Kriiste @ 2012 11 22, 20:34)
nu mums leles turi but laaaabai grazios, o ne visai nieko lotuliukas.gif saip dziaugiuos, kad mergina jom nesusidomejo - nes man paciai jos irgi gana kraupios unsure.gif

na ka zinau unsure.gif unsure.gif unsure.gif kiekvienas grozi supranta savaipi - kazkam grazios ir tos mirusiu kudikiu kopijos doh.gif doh.gif doh.gif
tada monster high su joms palyginti miss"es
O is tikruju jos nera tokios labai jau ir baisios. tongue.gif aiksu man niekada tos visos didziagalves nebuvo grazios... aisku mano vaikyste buvo visai kitokia ........ lotuliukas.gif

QUOTE(Nefera @ 2012 11 22, 20:41)
Mums tai atvirksciai- grazios leles neidomios, o kuo baisesnes-  tuo geresnes  lotuliukas.gif  Neblogos visai monstriu kainos maximose, kiek teko matyt, su nuolaidom dar geresnes butu  thumbup.gif
Papildyta:
Manojiu dar situ uzsimane Kaledoms

http://www.amazon.co...0...tar,aps,268
Bet kad atsiliepimus paskaiciau- raso, kad prastos kokybes, tai uz tokia kaina tikrai neimsiu  schmoll.gif  nebent gerai atpigs

Leksiu rytoji didele maxima pasigrozeti kainomis.

O kas cia per naujiena? g.gif


QUOTE(Kriiste @ 2012 11 22, 20:51)
Milda bandau itikint, kad ji nori leles (nes jau spintose tupi), ale ana iki asaru itikineja, kad leliu tikrai nebenori, jai ju jau gana, per daug turi, ir labai nori, kad kaledu senelis atnestu nagu laka doh.gif

Nu vaa prasideda.... o jinai visai leles nenori - ji nori nagu laaaakooo biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti


QUOTE(me2za @ 2012 11 22, 21:49)
Ai, dzin, tegul lupasi  biggrin.gif Vistiek kambariai po dviejų vaikų augimo kaip po karo cool.gif Ir durys apipaišytos, ir sienos pagražintos, ir užuolaidos iškarpytos doh.gif Ir kada jie viską spėja blink.gif

unsure.gif prasom negasdinti biggrin.gif

QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 23:46)
tai gera mama, kad leidi taip  biggrin.gif  pas mus grieztai tokie dalykai, tik prie mamos akiu, ir flomasteriai ir kita. nagus nusilakuoja ir tas lakas nebeduodamas daugiau bus, padedamas aukstai arba, jei lenda, tai isvis paimams ir paslepiamas ir traukiamas tik tada, kai reik nusidazyt. tfu tfu, kad neprikarkseciau, kol kas neispaisyti namie nei baldai, nei nieko  blush2.gif  vienitele ka leidziu, tai yra viena vieta, vidines spintos durys, kur leidziu klijuoti lipdukus, susitarem, kad tik ten, kur nieks nemato ir retai varsto gali klijuot daugiau ne, arba negaus lipduku. baisi mama, nu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif pasakykit per kiek laiko atsiuncia MY TOYS DE? prireike advento kalendoriaus doh.gif Gal kas renka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 23, 01:06)
Mergaitės, kam dar reikia lelės Annabelės naujausios versijos, tai greit jungiamės pas Limcamca 3 už 2 kainą  thumbup.gif Viena lelytė gaunasi 26,67 svaro (be siuntimo ir tarpininkavimo mokesčio, bet vistiek, pigiau niekur nėra)
http://www.toysrus.c...earchPosition=0



O pas mus kiek LT blush2.gif

man tokios reikia doh.gif
Atsakyti
Smagiai pripliurpėt apie mergyčių auginimo ypatumus biggrin.gif
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 22, 22:53)
po paskutinio leliu isdazymo - jos lakas liko siukslineje be teises issiimt - taip kad as irgi ne mazesne ziezula, bet kazkaip nebeprovokuoju konfliktu

biggrin.gif biggrin.gif Aš irgi dažniausiai taip stengiuosi elgtis.
O šiaip aš pritariu tai nuomonei, kad visi vaikai skirtingi, ir kiekvienam reikalingi skirtingi auklėjimo metodai smile.gif
Merginos, kur crocsams žieminiams geros kainos?
Atsakyti