Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(libraja @ 2012 11 26, 17:28)
Sveikos, nepailstancios pirkejos ir prekiu zinoves  4u.gif
Viena mama klause, ar jos trimetei dukrai tiktu plansete, o as kaip tik savajai dvimetei butent plansetes ir ieskau, nes nenulipa nuo manosios  doh.gif.
Jusu uzrodytoje buyincons radau stai tokia nebloga pagal charakteristikas ir kaina http://www.buyincoin...duct-15751.html
Nelabai randu info, kaip sioje parduotuveje pirkti, gal galit padet?  Perku tik is prancuzu, is kitur nesu pirkusi.
Ar cia galima atsiskaityti tik paypal? Ar bet kokia kreditine?
Ar yra kokie nuolaidu kodai?
Pristato tiesiai i namus ar kur kitur?
Ir kaip bus su muitais? Priklauso nuo to, kokia kaina kinieciai uzrasys?

Aciu atsakiusioms  4u.gif

Tikriausiai čia apie mane biggrin.gif
Krikšto mama nupirko ne tikrąjį planšetinį, bet tą Vtech Innotab 2, galės fotografuoti, filmuoti, peržiūrėti savo padarytas ar mūsų įkeltas foto, manau bus neblogas žaislas. Tikrosios planšetės pabijojau pirkti, nes bijau, kad atsidūrtų ant žemės ne vieną kartą ir neatlaikytų vaikiškų žaidimų nei pusę metų biggrin.gif
Jūsų įkeltoje parduotuvėje dar vakar buvo -10 proc. visom prekės, ar dabar yra kodukų nežinau g.gif pabandykit pagooglint. Atsiskaitykit tik paypal, kitaip nelabai rizikuočiau su kiniečiais schmoll.gif Man iš šios parduotuvės niekada nepristato į namus, gaunu lapuką ir keliauju į paštą.
Su PVM ir muitine irgi sunku pasakyt, gal užkliūsit, o gal ir ne biggrin.gif srautas Kalėdom tikriausiai siuntų didesnis, tai gal yra didesnė tikimybė neužkliūt, bet čia tik mano spelionės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 26, 16:27)
reikia 3 iki free

užteks 2 vnt, nes aš išsirinkau už 12,5 sv 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 17:08)
dar klausimas pašto tema smile.gif
draugės paprašiau nunešti siuntinį į paštą...kaip visad supakavau į tamsu maišą ir nebepriėmė iš jos maiše pakuotos siuntos..tipo tik popieriuje galima siųsti  g.gif  Vienam pašte atvirai prisipažino paštininkės,kad jom nepatogu dėlioti supakuotus į maišus..ale slysta iš rankų ir pan  g.gif  Tai vat ir idomu ar čia pasikeitė tvarka? nes kažkada skaičiau specialiai pašte jų "įstatymus" , tai parašyta tik,kad negalima reklaminiuose maišuose siųsti..
idomu ar pasikeitė tvarka ar vėl kažkur kažkas savo taisykles dėlioja?  g.gif

Įdomiai su tuo paštu....Mano paštas man kategoriškai atsisakė priimti siuntą tamsiame maiše, tokiam pilkam kur GAP ateina biggrin.gif Pavargau ginčytis su jomis, grūdo siuntą į didelį voką, tas vokas suplyšo, sulipdė lipnia juosta, siunta atrodė tragiškai doh.gif Kitame pašte (keliais km toliau nei manasis) man be jokių problemų priima siuntas maiše, vieną kartą kai atvežiau, tai net nusišypsojo, sako, va kaip tvarkingai, neturiu prie ko prikibti, jokių užrašų, reklamų ar panašiai bigsmile.gif Tame pašte dirba jaunas kolektyvas, man patinka, ne tokios susiraukusios ir greičiau dirba, todėl dabar negadinu nervų ir atsiimu siuntas savo pašte, o išsiunčiu kitame biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 26, 11:50)
Visada amazonas iš karto rezervuoja pinigus, šeštadienį kur pirkau, tai matau rezervaciją, o va vakar ryto užsakymui išvis jokios  g.gif

niekada nereikia panikuoti anksciau laiko smile.gif jei gavote patvirtinima apie uzsakyma, viskas tvarkoje smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2012 11 26, 17:06)
Is TBS KAUNE gal kas uzsakines??? maciau ta nuolaida 50 proc. viskam yra...

kad ispardaviminiu neveikia smile.gif bent as kaledom jau apsipirkau ir laukiu geresniu akciju 4u.gif

QUOTE(libraja @ 2012 11 26, 17:28)
Sveikos, nepailstancios pirkejos ir prekiu zinoves  4u.gif
Viena mama klause, ar jos trimetei dukrai tiktu plansete, o as kaip tik savajai dvimetei butent plansetes ir ieskau, nes nenulipa nuo manosios  doh.gif.
Jusu uzrodytoje buyincons radau stai tokia nebloga pagal charakteristikas ir kaina http://www.buyincoin...duct-15751.html
Nelabai randu info, kaip sioje parduotuveje pirkti, gal galit padet?  Perku tik is prancuzu, is kitur nesu pirkusi.
Ar cia galima atsiskaityti tik paypal? Ar bet kokia kreditine?
Ar yra kokie nuolaidu kodai?
Pristato tiesiai i namus ar kur kitur?
Ir kaip bus su muitais? Priklauso nuo to, kokia kaina kinieciai uzrasys?

Aciu atsakiusioms  4u.gif

atsiskaityt pay pal, daug kartu is ju pirkus viskas ok, del muitines tai gali uzkliuti ir ka uzrasys nelabai svarbu, nuolaidu kodu is cia http://icoupons.ru/ino/buyincoins-com/ pabandykit, kaip pirma kart perkanti galit iki 15% gaut, 5% rekomenduotoja irasius ir 10% koduka susirast, pristato i pasta 4u.gif
Atsakyti
Bet tai kaip kvaila,kad sėdi bobelkos ir savo taisykles pašte dėlioja g.gif Kokią jos teisę turi nepriimt? g.gif idomu , o jei nusiųsti kokį užklausimą į post.lt g.gif pirmai užklaust ar galima, o po to pasakyt,kad toks ir toks paštas atsisakė priimt g.gif idomu ar veiktų tas dalykas g.gif
Atsakyti
QUOTE(libraja @ 2012 11 26, 16:28)
Sveikos, nepailstancios pirkejos ir prekiu zinoves  4u.gif
Viena mama klause, ar jos trimetei dukrai tiktu plansete, o as kaip tik savajai dvimetei butent plansetes ir ieskau, nes nenulipa nuo manosios  doh.gif.
Jusu uzrodytoje buyincons radau stai tokia nebloga pagal charakteristikas ir kaina http://www.buyincoin...duct-15751.html
Nelabai randu info, kaip sioje parduotuveje pirkti, gal galit padet?  Perku tik is prancuzu, is kitur nesu pirkusi.
Ar cia galima atsiskaityti tik paypal? Ar bet kokia kreditine?
Ar yra kokie nuolaidu kodai?
Pristato tiesiai i namus ar kur kitur?
Ir kaip bus su muitais? Priklauso nuo to, kokia kaina kinieciai uzrasys?

Aciu atsakiusioms  4u.gif


registruojantis, ivedus recomender lina0612 galesit gaut nuolaida
dar kodukai yra, bet , jei pirksit, parasykit i az , surasysiu, ka turiu ir kas galioja pati pasitikrinsit

o del muito greiciausiai teks susimoketi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 26 lapkričio 2012 - 17:00
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 17:08)
dar klausimas pašto tema smile.gif
draugės paprašiau nunešti siuntinį į paštą...kaip visad supakavau į tamsu maišą ir nebepriėmė iš jos maiše pakuotos siuntos..tipo tik popieriuje galima siųsti  g.gif  Vienam pašte atvirai prisipažino paštininkės,kad jom nepatogu dėlioti supakuotus į maišus..ale slysta iš rankų ir pan  g.gif  Tai vat ir idomu ar čia pasikeitė tvarka? nes kažkada skaičiau specialiai pašte jų "įstatymus" , tai parašyta tik,kad negalima reklaminiuose maišuose siųsti..
idomu ar pasikeitė tvarka ar vėl kažkur kažkas savo taisykles dėlioja?  g.gif

kiek zinau tai pasto istatymas reikalauja kad siunta butu popieriuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Questa @ 2012 11 26, 17:57)
kiek zinau tai pasto istatymas reikalauja kad siunta butu popieriuje  4u.gif

nu reiks paieškot idomumo dėlei g.gif bet kodėl kitos šalys siunčia,kaip jom patogu, o pas mus va TIK popieriuj g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 16:55)
Bet tai kaip kvaila,kad sėdi bobelkos ir savo taisykles  pašte dėlioja  g.gif  Kokią jos teisę turi nepriimt?  g.gif  idomu , o jei nusiųsti kokį užklausimą į post.lt  g.gif  pirmai užklaust ar galima, o po to pasakyt,kad toks ir toks paštas atsisakė priimt  g.gif  idomu ar veiktų tas dalykas  g.gif

Labai gerai veikia visi užklausimai, siųsti į kokybės skyrių, bet klausimas ar čia tikrai rimta priežastis tą daryti... Aš esu kreipusis, kai išsiunčiau registruotą siuntą ir ji dingo, gavėjo paštininkės telefonu kalbėtis nesutiko (skambinau pati, pareiškė, kad neieškos ar yra siuntinys, galiu nebent ateiti, į pasakymą, kad esu už 300 km padėjo ragelį), tada parašiau ir tą pačią dieną siuntinys pasiekė gavėją, o aš sulaukiau skambučio iš kokybės viršininkės su atsiprašymais. Įsivaizduoju, kad paštininkėms diena turbūt buvo sugadinta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tasty: 26 lapkričio 2012 - 17:02
Sakykit ar čia toks pats, lyginant kainas logikos nėra, bet šiais laikais LT visko būna biggrin.gif
http://www.e-senukai...id=000051034553
ir čia:
http://direct.asda.c...default,pd.html
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 18:00)
nu reiks paieškot idomumo dėlei  g.gif  bet kodėl kitos šalys siunčia,kaip jom patogu, o pas mus va TIK popieriuj  g.gif  ax.gif

cia LT biggrin.gif
Atsakyti