Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(Arnytė @ 2012 11 26, 15:03)
Laba diena,turiu atliekamą katinėlį kalbantį Tomą gal kam reikia perleisčiau

Katinukas kol kas rezervuotas iki rytojaus.
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2012 11 26, 14:02)
Jau truksta tik apie 10svariuku iki nuolaideles  thumbup.gif

O kaip ta nuolaida dalinsis?
atsiusciau 17 sv. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2012 11 26, 14:54)
O kaip ta nuolaida dalinsis?
atsiusciau 17 sv.  blush2.gif

na jei surinktume lygiai 100svaru, tai gautusi 15% nuolaida biggrin.gif Aisku to idealiai padaryti neimanoma, tai bandysim skaiciuot, kiek % ta nuolaida gaunasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2012 11 26, 15:57)
na jei surinktume lygiai 100svaru, tai gautusi 15% nuolaida  biggrin.gif Aisku to idealiai padaryti neimanoma, tai bandysim skaiciuot, kiek % ta nuolaida gaunasi  4u.gif

Laba 4u.gif
Gal galit rekomenduot zuvies taukus is boots 1 metu vaikuciams ? Aciu atsakiusioms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 26, 15:30)
Jos turi korespondencija nest i namus:)

Bet kad viska jos nesiotu- tai kazkoks absurdas butu

na, maniske tikrai nemazai nesa i namus, negaliu skustis. Bet ir nesamone pas mus- musu pastas(turbut pagal gatve) priskirtas visai kitam rajone doh.gif Tai tegu jos ir nesa....
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2012 11 26, 14:57)
na jei surinktume lygiai 100svaru, tai gautusi 15% nuolaida  biggrin.gif Aisku to idealiai padaryti neimanoma, tai bandysim skaiciuot, kiek % ta nuolaida gaunasi  4u.gif

Kada uzsakinesit ir per kiek laiko jie mazdaug atsiuncia?
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2012 11 26, 15:08)
Kada uzsakinesit ir  per kiek laiko jie mazdaug atsiuncia?

siandien noreciau uzsakyt smile.gif jie greit atsiuncia smile.gif o siunta is UK pajudes gruodzio 5-6 dienomis
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2012 11 26, 08:10)
user posted image

GAPas jau neleidzia 2 kodu panaudot?   g.gif  Ar bandet kas nors?


Bandžiau ir aš šiandien - neleido pritaikyti dviejų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 26, 13:22)
niekas nesusidomėjo mano įmestos parduotuvės linku. Jūs savo vaikams šalmų nededate kai dviračiu važiuoja g.gif Ar jau visos apsiprekinę biggrin.gif
mano kleckas dar mažas, bet planuoju, kad vasarą jau sės į kėdutę, dedamą ant dviračio. Tai ir suplanavau šalmą pirkti kol kainos ne sezoninės.


aš neberandu to linko doh.gif mums dar dviračių sezonas nesibaigė, vakar važinėjom, ale šalmo visai reiktų naujo smile.gif
Papildyta:
merginos kur rasti ZOOB konstruktorių be amazono ir ebay?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 26, 15:41)
aš neberandu to linko doh.gif mums dar dviračių sezonas nesibaigė, vakar važinėjom, ale šalmo visai reiktų naujo smile.gif
Papildyta:
merginos kur rasti ZOOB konstruktorių be amazono ir ebay?



O kokio jums reikia? Turiu as ta pati didziausia rinkini, deja, nezaidziama... Prametytas, aisku, bet jei tik tu detaliu reikia, tai gal tinkamas butu... Nutrenkiau jau ten, is kur atgal zaislai paprastai nebegrizta... Nepasiteisino jis mums visai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 26, 15:41)
aš neberandu to linko doh.gif mums dar dviračių sezonas nesibaigė, vakar važinėjom, ale šalmo visai reiktų naujo smile.gif
Papildyta:
merginos kur rasti ZOOB konstruktorių be amazono ir ebay?

infinity toys
Bet aš pernai pirkau, amazone buvo pigiausiai..
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 26, 15:41)
aš neberandu to linko doh.gif mums dar dviračių sezonas nesibaigė, vakar važinėjom, ale šalmo visai reiktų naujo smile.gif

prašom http://www.planet-x-...ets/met_helmets
šalmai mažiausiems pačioje sąrašo apačioje 4u.gif
Atsakyti