Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 26, 10:44)
Apgavikai  doh.gif nezinau kuria valanda vakare vakar buvo kruva prekiu su nuolaida, dabar padare pilna ir paskelbe atseit akcija  doh.gif  doh.gif
Vaiku megztukam buvo nukainavimas tikrai, nes pirkau anksciau,dabar buvo raudona kaina,o dabar vel pilna  doh.gif

sveika sugrįžus 4u.gif Jau atsiranda laiko shopintis? bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena,turiu atliekamą katinėlį kalbantį Tomą gal kam reikia perleisčiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnytė: 26 lapkričio 2012 - 13:05
QUOTE(Tasty @ 2012 11 26, 10:39)
RENKU mothercare iki 75 svarų, kad būtų -20 proc nuolaida. Be to, HappyLand žaislams  ir taip taikoma -20 proc nuolaida, tai jos sumuojasi  bigsmile.gif
Pirksiu šiandien  bigsmile.gif
Vilnius, galiu ir persiųsti , jei reikia  4u.gif

Neberenku 4u.gif

QUOTE(kipitun @ 2012 11 26, 12:58)
Nu ir kam jūs taip rašote? Pavydžiui man su vaikais iki pašto eiti 35 min į vieną pusę. Tai ne arti, o dar ir oro gero reikia sulaukti. Višiškai suprantu reikalavimą, kad namo atneštų.
Bent jau mūsų pašte sunkesnius paštininkė automobiliu vežioja. Paštas turi sudaryti sąlygas darbuotojai dirbti. Jei priklauso gauti siuntą į namus, reikia to ir reikalauti.
Man su tiuo bėdos būdavo. Specialiai primokėdavau už registruotą, sėdėdavau namie laukdavau, o po to internete pamatytadavau, kad nepavyko pristatyti doh.gif Daug pykau. Paštininkė pasikeitė ir dabar viskas gerai.

Visų situacijos skirtingos... paštas tikrai nesudaro sąlygų, ypač atokesnėse vietose schmoll.gif pvz mano paštininkė važinėja DVIRAČIU ištisus metus blink.gif Nuo manęs iki pašto kiek daugiau nei 5 km į vieną pusę. Tai jei man atveš ir dar kokiai kaimynei po 2 kg, trečia gal supyks, kai jai 500 g neatvežė, betgi paprasčiausiai fiziškai nebeįmanoma doh.gif
Aš irgi nekankinu savo paštininkės ir pasiplanavusi nuvažiuoju pati pasiimti...
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2012 11 26, 13:25)
Sveikos,

gal galit nuoroda i ta vieta kur rasoma, kad registruota korespondencija iki 2kg turi atnesti i namus?  blush2.gif niekaip nerandu tam post.lt  doh.gif  aisiu aiskintis i pasta biggrin.gif  biggrin.gif

O ne iki 500 gr nesa? g.gif
Atsakyti
niekas nesusidomėjo mano įmestos parduotuvės linku. Jūs savo vaikams šalmų nededate kai dviračiu važiuoja g.gif Ar jau visos apsiprekinę biggrin.gif
mano kleckas dar mažas, bet planuoju, kad vasarą jau sės į kėdutę, dedamą ant dviračio. Tai ir suplanavau šalmą pirkti kol kainos ne sezoninės.
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 26, 14:07)
Neberenku  4u.gif
Visų situacijos skirtingos... paštas tikrai nesudaro sąlygų, ypač atokesnėse vietose  schmoll.gif  pvz mano paštininkė važinėja DVIRAČIU ištisus metus  blink.gif  Nuo manęs iki pašto kiek daugiau nei 5 km į vieną pusę. Tai jei man atveš ir dar kokiai kaimynei po  2 kg, trečia gal supyks, kai jai 500 g neatvežė, betgi paprasčiausiai fiziškai nebeįmanoma doh.gif 
Aš irgi nekankinu savo paštininkės ir pasiplanavusi nuvažiuoju pati pasiimti...

drinks_cheers.gif
o jei dar ir namie jusu nera, tai jai atgal tuos siuntinius tempti doh.gif maniske ir su dviraciu varineja. Atvaziuoja su pilnais krepsiais ant vairo doh.gif baru ja kad neveztu, nes as gi su masina pati nuvaziuot galiu, bet ji neklauso biggrin.gif
Atsakyti
labuka,
gal kas esat issisaugojus GAP nuoroda kaip gauti pirmo apsipirkimo koduka? 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti ar yra kam taip buve, kad E5P siuntini padalytu i dvi dalis 37 prekes pirkau ir gavau dvi sekimo nuorodas ir siuntinukai skirtingai keliauja. Uz siuntima nuskaiciuota tik viena karta nieko nebesuprantu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2012 11 26, 13:22)
Kiek siuntimas kainuoja is www.natureshop.?

Nemokamas nuo 50 EUR
Atsakyti
Jau truksta tik apie 10svariuku iki nuolaideles thumbup.gif

QUOTE(simpa @ 2012 11 23, 10:46)
Planuoju pirkti is Boots  4u.gif

UK nemokamas pristatymas nuo 45svaru  smile.gif Is UK i LT atvezimas 1.50GBP/Kg

(Jeigu surenkam uzsakyma uz 100svaru, tai gausim 15svaru nuolaida )  4u.gif

Uzsakymus siusti i xsimpax@gmail.com

Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 11 26, 13:21)
O ne iki 500 gr nesa? g.gif


Jos turi korespondencija nest i namus:)
Todel ir nenori dideliu ir sunkiu priimti paste kaip korespondencijos

O pas mus paste "salygos sudarytos" visos dviracius turi doh.gif
Tik nemanau, kad fiziskai imanoma pristatineti i namus

O jei klientai prades kelti nepasitenkinimus, del 2 kg korespondenciju pristatymu i namus, tada ir pastininkes prades valdzia spaust pakeisti savo taisykles.
Dziaugtis tik reikia, kad ju taisykles prasilenkia su logika, ir kad galime pigiau siusti siuntinius

O jei kazkam sunku iki pasto nueit, tai nebutina aiskinti, juk rase, kad paskambint galima, paaiskint situacija, kad toli, sunku, su vaiku sedziu... ir atnes i namus

Bet kad viska jos nesiotu- tai kazkoks absurdas butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 26 lapkričio 2012 - 14:35
QUOTE(Tasty @ 2012 11 26, 11:39)
RENKU mothercare iki 75 svarų, kad būtų -20 proc nuolaida. Be to, HappyLand žaislams  ir taip taikoma -20 proc nuolaida, tai jos sumuojasi  bigsmile.gif
Pirksiu šiandien  bigsmile.gif
Vilnius, galiu ir persiųsti , jei reikia  4u.gif


QUOTE(Tasty @ 2012 11 26, 14:07)
Neberenku  4u.gif


Gal kas nors kitas renka? Prisijungciau 4u.gif
Atsakyti