Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

Sveikos, gal pirkot ką nors iš amazon.co.uk pastarosiomis dienomis?
Visada amazonas iš karto rezervuoja pinigus, šeštadienį kur pirkau, tai matau rezervaciją, o va vakar ryto užsakymui išvis jokios g.gif Keistai kažkaip, jau galvoju, kad neišsiųs man prekės, o šiandien jau žymiai brangesnė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2012 11 26, 11:05)

Pasirodo dar tiesiog buvo per anxti  doh.gif nuo 8 val,. reiskia ju laiku  biggrin.gif

ot miegaliai laugh.gif akciją paskelbė ir nuėjo miegot laugh.gif
jau ir man galioja thumbup.gif
Atsakyti
http://www.pharmacyathand.co.uk/

SVEIKI RENKAM UZSAKYMA NORECIAU SURINKT 5 MERGAITES KAD GAUTUSI 1.5 SVARO jai nepakito SIUNTIMAS.
JONAVA-KAUNAS(GIRSTUTIS)
JOKIU PAPILDOMU SALYGU NERA.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 26, 08:55)
merginos, kaip ten yra amazone su tomis prekėmis kur eina laikas - tarkim valanda liko iki geros kainos, kokia ji bus? ar tokia, kaip parodyta, tik už valandos bus galima pirkti?


Kaina bus mazesne nei parodyta. Tik neaisku kiek mazesne g.gif
Jei labai reikia , reik tuo laiku atsidaryt ta juostele ir kai tik pamatot, kad jau galit det i krepsa, staigiai det
Paskui per 15 min turite apmoketi
Vakar nusipirkau daikta. Pas mus jo kaina apie 1800 lt, UK 400 sv, amazone su nuolaida 315 sv, o tuo geruoju laiku ismete uz 220 sv. Tik staigiai visi isgraigste.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 11:09)
ot miegaliai laugh.gif akciją paskelbė ir nuėjo miegot laugh.gif
jau ir man galioja  thumbup.gif



kodel miegaliai g.gif su uk laiko skirtumas 2 valandos, pas juos 8 ryto tada, kai pas mus 10 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 26, 10:44)
Apgavikai  doh.gif nezinau kuria valanda vakare vakar buvo kruva prekiu su nuolaida, dabar padare pilna ir paskelbe atseit akcija  doh.gif  doh.gif
Vaiku megztukam buvo nukainavimas tikrai, nes pirkau anksciau,dabar buvo raudona kaina,o dabar vel pilna  doh.gif



Tai jau atsigavom, lelius ramus
O mama shopintis gali lotuliukas.gif
Sveika sugrizus i shopakolikiu gretas
Papildyta:
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 26, 10:50)
Sveikos, gal pirkot ką nors iš amazon.co.uk pastarosiomis dienomis?
Visada amazonas iš karto rezervuoja pinigus, šeštadienį kur pirkau, tai matau rezervaciją, o va vakar ryto užsakymui išvis jokios  g.gif Keistai kažkaip, jau galvoju, kad neišsiųs man prekės, o šiandien jau žymiai brangesnė  doh.gif


Vakar pirkau, normaliau viskas rezervuota:)
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 26, 07:55)
merginos, kaip ten yra amazone su tomis prekėmis kur eina laikas - tarkim valanda liko iki geros kainos, kokia ji bus? ar tokia, kaip parodyta, tik už valandos bus galima pirkti?


Tos gerosios akcijos baiges jau, tik savaite tebuvo mirksiukas.gif liko berods tik pirmadieniais (o gal ir antradieniais g.gif ) Apacioj prekes buna parasyta "Deal starts at ... " tai tuo laiku ir prasideda akcija ir perkat, jeigu jum tinka.

QUOTE(Astukasas @ 2012 11 26, 09:50)
Sveikos, gal pirkot ką nors iš amazon.co.uk pastarosiomis dienomis?
Visada amazonas iš karto rezervuoja pinigus, šeštadienį kur pirkau, tai matau rezervaciją, o va vakar ryto užsakymui išvis jokios  g.gif Keistai kažkaip, jau galvoju, kad neišsiųs man prekės, o šiandien jau žymiai brangesnė  doh.gif


As pirkau daug visko penktadieni, bet as netikrinu kortelej, o pacioj amazonej - your account -> your orders, ir matos viskas, kas, uz kiek ir kada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amatumuge @ 2012 11 26, 09:28)
Na muitas ir PVM nuo sumos ir daiktu, bet uz pacia ismuitinimo paslauga ar nevienodas mokestis, paste bent jau visada tiek pat imdavo.

paste standartinis. As pirkau per UPS, tai priklause nuo prekiu skaiciaus pagal taric kodus. DHL manau tas pats bus

QUOTE(Astukasas @ 2012 11 26, 11:50)
Sveikos, gal pirkot ką nors iš amazon.co.uk pastarosiomis dienomis?
Visada amazonas iš karto rezervuoja pinigus, šeštadienį kur pirkau, tai matau rezervaciją, o va vakar ryto užsakymui išvis jokios  g.gif Keistai kažkaip, jau galvoju, kad neišsiųs man prekės, o šiandien jau žymiai brangesnė  doh.gif

rezervuos kai issius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 26, 12:17)
kodel miegaliai  g.gif  su uk laiko skirtumas 2 valandos, pas juos 8 ryto tada, kai pas mus 10  biggrin.gif

kažkaip nemačiau,kad nuo 8 būtų parašyta ax.gif pamačiau akciją ir ėjau kraut kašiko, o nuolaidos nedavė...išsimiegojo ir tada jau duoda nuolaidą laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 11 24, 17:26)
niekas neperkat is mangooulet.com? prisijungciau

Aš ir norėčiau prisijungti su viena preke.
Atsakyti
Ar yra koks budas gauti open 24 koduka g.gif blush2.gif taip reik vyrui koalabi batu wub.gif uz visa kaina gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 26, 12:56)
Ar yra koks budas gauti open 24 koduka  g.gif  blush2.gif  taip reik vyrui koalabi batu  wub.gif  uz visa kaina gaila  biggrin.gif

gal vaidenas, bet lyg rase temoj kazkoki unsure.gif
Atsakyti