Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

merginos, kaip ten yra amazone su tomis prekėmis kur eina laikas - tarkim valanda liko iki geros kainos, kokia ji bus? ar tokia, kaip parodyta, tik už valandos bus galima pirkti?
Atsakyti
tbs vėl gerą nuolaidą siūlo g.gif bet nesuprantu jos..nes įsidėjus pvz 4vnt vienodos prekės iš Christmas Spirit negalioja kodas g.gif neteko kam bandyt?
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 26, 00:47)
to pacio daikto paziurekite Mothercare arba amazon ELC parduotuveje smile.gif gal netycia yra/atsiras (galima uzsiprenumeruoti pranesima). bet siaip happyland tikrai galima pagauti gera kaina. dar seniau jiems buvo nuolaidos iki 50 proc. tik reikia tureti tiksla ir nelaukti paskutiniu savaiciu biggrin.gif  4u.gif

Mothercare irgi nebėra, tikrinau, o amazone netaikė nuolaidos, ieškau nuo tada, kai išrinkau tą dovaną, kažkur spalio vidury ir va doh.gif biggrin.gif Bet šiandien atsirado keli vnt, ar Jūs jau surinkot užsakymą? blush2.gif
Atsakyti
Siandien crocs.co.uk FREE SHIPAS 4u.gif
http://www.crocs.co....e,en_GB,pg.html
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 09:40)
tbs vėl gerą nuolaidą siūlo  g.gif  bet nesuprantu jos..nes įsidėjus pvz 4vnt vienodos prekės iš Christmas Spirit negalioja kodas  g.gif  neteko kam bandyt?


aš bandau, irgi rašo, kad negalioja schmoll.gif
bandžiau įvairias prekes dėliot g.gif svarbiausia, kad vakar vakre to pasiūlymo dar tikrai nebuvo, nes landžiojau po TBS g.gif
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2012 11 26, 10:56)
aš bandau, irgi rašo, kad negalioja  schmoll.gif 
bandžiau įvairias prekes dėliot  g.gif  svarbiausia, kad vakar vakre to pasiūlymo dar tikrai nebuvo, nes landžiojau po TBS 


As susidejau 4 prekes vienodas, tai man taiko -50 proc nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucccike @ 2012 11 26, 09:59)
As susidejau 4 prekes vienodas, tai man taiko -50 proc nuolaida  thumbup.gif



ee ir as taip noriu biggrin.gif as irgi bandziau variantą su 4 vienodom prekem... o kurioj vietoj vedat ta koduka? virsuje tame laukelyje?

Pasirodo dar tiesiog buvo per anxti doh.gif nuo 8 val,. reiskia ju laiku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogelle: 26 lapkričio 2012 - 10:08
QUOTE(uogelle @ 2012 11 26, 11:05)
ee ir as taip noriu  biggrin.gif  as irgi bandziau variantą su 4 vienodom prekem... o kurioj vietoj vedat ta koduka? virsuje tame laukelyje?


jo, virsuje tame laukelyje.
Atsakyti
QUOTE(tinaby @ 2012 11 26, 00:05)
jei gerai supratau, dabar pharmacyathand.co.uk siuntimas į LT kainuoja 9,99 sv.:
Standard Delivery to European Countries (3-5 working days):£9.99


Aš nesenai pirkau, tai maniau dėl didelio kiekio 9.99 sv sumokejau doh.gif
Atsakyti
Truksta apie 20svaru,kad gautume nuolaidele 4u.gif Gal dar kas prisijungs? blush2.gif

QUOTE(simpa @ 2012 11 23, 10:46)
Planuoju pirkti is Boots  4u.gif

UK nemokamas pristatymas nuo 45svaru  smile.gif Is UK i LT atvezimas 1.50GBP/Kg

(Jeigu surenkam uzsakyma uz 100svaru, tai gausim 15svaru nuolaida )  4u.gif

Uzsakymus siusti i xsimpax@gmail.com

Atsakyti
RENKU mothercare iki 75 svarų, kad būtų -20 proc nuolaida. Be to, HappyLand žaislams ir taip taikoma -20 proc nuolaida, tai jos sumuojasi bigsmile.gif
Pirksiu šiandien bigsmile.gif
Vilnius, galiu ir persiųsti , jei reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tasty: 26 lapkričio 2012 - 10:51
QUOTE(anira12 @ 2012 11 26, 09:10)
user posted image

GAPas jau neleidzia 2 kodu panaudot?   g.gif  Ar bandet kas nors?

Apgavikai doh.gif nezinau kuria valanda vakare vakar buvo kruva prekiu su nuolaida, dabar padare pilna ir paskelbe atseit akcija doh.gif doh.gif
Vaiku megztukam buvo nukainavimas tikrai, nes pirkau anksciau,dabar buvo raudona kaina,o dabar vel pilna doh.gif
Atsakyti