Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(apuokiuk@s @ 2012 11 22, 17:21)
mum dabar reik nuklijuot tuos lipdukus, tai su visais dazais lupas..  doh.gif


Ai, dzin, tegul lupasi biggrin.gif Vistiek kambariai po dviejų vaikų augimo kaip po karo cool.gif Ir durys apipaišytos, ir sienos pagražintos, ir užuolaidos iškarpytos doh.gif Ir kada jie viską spėja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 22, 20:41)

Manojiu dar situ uzsimane Kaledoms



Milda bandau itikint, kad ji nori leles (nes jau spintose tupi), ale ana iki asaru itikineja, kad leliu tikrai nebenori, jai ju jau gana, per daug turi, ir labai nori, kad kaledu senelis atnestu nagu laka doh.gif
Atsakyti
Maniskei leles nerupi, uztat turim visa poniuku ir petshopu kolekcija lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ai va tik undines uzsiprase cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 22, 21:51)
Milda bandau itikint, kad ji nori leles (nes jau spintose tupi), ale ana iki asaru itikineja, kad leliu tikrai nebenori, jai ju jau gana, per daug turi, ir labai nori, kad kaledu senelis atnestu nagu laka doh.gif


Nu tai tegul atnesa ir nagu laka kaip prieda biggrin.gif As is iherbo jau siunciuosi saviskei nekenksminga nagu laka, dar tik kvepaliuku reikia geresniu surast ax.gif
Atsakyti
pas mus visgi playmobilis pirmoje vietoje, na ir visi stalo zaidimai, tai jau papirkau is smythtoys lotuliukas.gif nes jau kitur nerandu idomiu, jau ner kur deti, nezinau ka daryt, nes molberta surinkau, nes kad visus smulkius zaislus isdeliot, reik kokio 1m stalo g.gif nepatinka, kai susirietus ant grindu guli prie ju. zodziu visko labai gaila, nezinau ka ir aryt, jauciu i balkona grusiu ir batuta, po to keisiu vietomis ka nors lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2012 11 22, 20:57)

Nu tai tegul atnesa ir nagu laka kaip prieda  biggrin.gif  As is iherbo jau siunciuosi saviskei nekenksminga nagu laka, dar tik kvepaliuku reikia geresniu surast  ax.gif


oi ne - tikrai lako nebus - pernai ji gavo, nagu tik 10, o dazyt noris ir noris - buvo nutepta viskas, grindys, sienos, baldai, zaislai doh.gif , ismeciau ir daugiau pirkt nesiruosiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2012 11 22, 20:57)
Maniskei leles nerupi, uztat turim visa poniuku ir petshopu kolekcija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ai va tik undines uzsiprase  cool.gif
Papildyta:
Nu tai tegul atnesa ir nagu laka kaip prieda  biggrin.gif  As is iherbo jau siunciuosi saviskei nekenksminga nagu laka, dar tik kvepaliuku reikia geresniu surast  ax.gif



ooo, prasom pasidalinti, nes is amazono po 8 svarus manes nezavi moket uz buteliuka. o kazkaip rinkinukais nepasitikiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2012 11 22, 20:57)
Maniskei leles nerupi, uztat turim visa poniuku ir petshopu kolekcija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ai va tik undines uzsiprase  cool.gif




Oi, petshopai ir manosios mylimiausi, kas be ko biggrin.gif Dabar labai noreciau uzpirkt tu naujuju su pukuotom uodegom ir t.t., bet kad kainos ziaurios kol kas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 22:00)
ooo, prasom pasidalinti, nes is amazono po 8 svarus manes nezavi moket uz buteliuka. o kazkaip rinkinukais nepasitikiu  g.gif


As toki paemiau vandens pagrindu. Komentaras, kad blogas nes nusivale po indu plovimo, bet man cia buvo kaip tik pliusas, nusilakuos, nusiplaus, nereikes nagu lako nuemejo biggrin.gif
http://www.iherb.com...7-oz-8-ml/37969

Dar tuos piggy ziurejau, bet man sis kazkodel labiau patiko..

Yra maciau ir rinkinuku, nu bet man ju kaina nepatinka, o ir spalvos be rysio, jei viena normali, tai kita siaubinga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2012 11 22, 21:05)
As toki paemiau vandens pagrindu. Komentaras, kad blogas nes nusivale po indu plovimo, bet man cia buvo kaip tik pliusas, nusilakuos, nusiplaus, nereikes nagu lako nuemejo  biggrin.gif
http://www.iherb.com...7-oz-8-ml/37969

Dar tuos piggy ziurejau, bet man sis kazkodel labiau patiko..

Yra maciau ir rinkinuku, nu bet man ju kaina nepatinka, o ir spalvos be rysio, jei viena normali, tai kita siaubinga  doh.gif



jo, as irgi galvoju, kad gerai, kad nusiplauna. vis geriau, nei flomasteriais piesia biggrin.gif reik uzsakinet tada kaip tik vitaminu ir lako, aciuuu.
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 22, 22:05)
Oi, petshopai ir manosios mylimiausi, kas be ko  biggrin.gif  Dabar labai noreciau uzpirkt tu naujuju su pukuotom uodegom ir t.t., bet kad kainos ziaurios kol kas  doh.gif


Man tik tie naujieji dainuojantys, tai neypatingi, nors kaciukas grazus, bet maniske sake nenori, nors tiek gerai biggrin.gif Bet nauju sake nori ir vietos jiems name visada atsiras lotuliukas.gif Tik nori is tu normaliu, kur nedideli, pukuoti man grazus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 22:06)
jo, as irgi galvoju, kad gerai, kad nusiplauna. vis geriau, nei flomasteriais piesia  biggrin.gif  reik uzsakinet tada kaip tik vitaminu ir lako, aciuuu.

Dar viena maza mergyte bus laiminga biggrin.gif Tureciau gauti ant dienu, tai galesiu pakomentuoti, jei sumastysiu pradaryti aisku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 11 22, 11:41)
Turbūt ne taip supratau šitą parašymą biggrin.gif

1. UK adreso nuoma.
2. Tarpininkavimas perkant Anglijos parduotuvėse ir įvairiuose aukcionuose.
Padedame nupirkti ir pargabenti motociklus, automobilius iš ebay.co.uk, copart, bluecycle aukcionų.



1. Aš ir suprantu kaip 1 biggrin.gif
2. Tai čia jinai pati tarpininkauja perkant iš UK parduotuvių. Mes nesinaudojam jos kaip tarpininkės paslaugomis, už kurias imamas 10-15% mokestis (nebent nepriima LT kortų).
Atsakyti
Klausimas perkncioms is iherbo uk adresu, ar jie normaliai ziuri i panaudotu rewardsus? ar kaip lietuvoje nepripazista ir ikala pvm? g.gif turiu 30 sukauptu, tai realiai sumoksiu tik siuntima, ale biau,kad neuzpilnguotu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 22 lapkričio 2012 - 21:21