Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(Tahoe @ 2012 11 25, 21:15)
Neleidzia mano turime 10eur kodo nuolaidos panaudoti sad.gif Raso, kad tik pirmam apsipirkimui, o kitas cia minetas raso, kad jau panaudotas...
Reikia dar koki gauti...
O jei is kito kompo bandyciau arba is kitos narsykles  g.gif


Patikimiausias būdas mano nuomone siųsti vyro, mamos, uošvienės vardu biggrin.gif Man irgi netiko kodukai, keičiau ir el.paštą, ir kortelę, nu niekaip schmoll.gif Tai antrą kartą vyras savo vardu ėmė, o kitą kartą aš su ta pačia kortele, bet mamos adresu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

patarkit, kaip pigiausiai būtų siųst 3kg nemažai vietos užimantį siuntinį? galvoju kokia alternatyva gali būti paštu g.gif Kurjeriai tai manau bus dar tik brangiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2012 11 25, 22:09)
Sveikos  smile.gif

patarkit, kaip pigiausiai būtų siųst 3kg nemažai vietos užimantį siuntinį? galvoju kokia alternatyva gali būti paštu  g.gif  Kurjeriai tai manau bus dar tik brangiau g.gif


jeigu cia LT, tai siuskit per siuntu terminala, prisiregistruokit tarpmergaiciu.lt ir bet kokio dydzio siunta kainuos 6.49 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 25 lapkričio 2012 - 22:17
QUOTE(laurita99as @ 2012 11 25, 22:16)
jeigu cia LT, tai siuskit per siuntu terminala, prisiregistruokit tarpmergaiciu.lt ir bet kokio dydzio siunta kainuos 6.49 4u.gif


oi butu super thumbup.gif 4u.gif
einu aiskintis salygu smile.gif
Atsakyti
as noriu apie http://vaikusvajones.lt/ paklaust.
jeigu nori vaikui striuke, batus ar sport.kostiuma nupirkt - tai kaip zinoti kokio dydzio koja, kokio ugio, ar jis plonas ar stambus?

apie mobilius telefonus pagalvojau... ka tas vaikas veiks su telefonu be SIM kortos? jeigu koki "pildoma" korta idet, tai kas jam papildys, ar saskaita apmokes? g.gif
idomus vaiku norai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 25, 20:51)
Turite siuntimo 10eur koduka, ar siusites paprastai 13.95eur?  ax.gif
Ka ten gero randate?  ax.gif Man taip brangu atrodo, lyginant su javariu, kai ten nuolaidos buna  blush2.gif
As tai esu pirkusi musu IKI, Maximose, buna akcijos - 3.99 ar tai 4.99Lt uz 30 vnt, man tai atrodo pakankamai nebrangu  ax.gif


Tai, kad tiek būtų, tai ir neieškočau, o šiandien Maximoj už 30 , sumokėjau 7,99 lt, todėl ir ieškau ax.gif

Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 25, 22:22)
as noriu apie http://vaikusvajones.lt/ paklaust.
jeigu nori vaikui striuke, batus ar sport.kostiuma nupirkt - tai kaip zinoti kokio dydzio koja, kokio ugio, ar jis plonas ar stambus?

apie mobilius telefonus pagalvojau... ka tas vaikas veiks su telefonu be SIM kortos? jeigu koki "pildoma" korta idet, tai kas jam papildys, ar saskaita apmokes?  g.gif
idomus vaiku norai  blush2.gif



kai kurie iraso is anksto, kai kur reiskia suzinai tik pasirinkus savjone, nes po to paskambina priziurinti ta seima soc darbuotoja ir pasako, kokio didzio reiktu. nebent gal galima su kurejais susisiekt su koduku ir jie nukreiptu reikiama linkme. bet siaip galetu tikrai visur prirasyti, gal as padovanot turiu kazkoki atliekama dydi, o pasirinkus svajone, jau kaip ir turiu jau ispildyt ir jei nesutapt, tai reiks pirkt.
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 11 25, 22:03)
Patikimiausias būdas mano nuomone siųsti vyro, mamos, uošvienės vardu biggrin.gif Man irgi netiko kodukai, keičiau ir el.paštą, ir kortelę, nu niekaip schmoll.gif Tai antrą kartą vyras savo vardu ėmė, o kitą kartą aš su ta pačia kortele, bet mamos adresu blush2.gif


Pavyko is naujo kitu emailu bigsmile.gif
Bet beda - mokejau paypalu, tai gavau tik is paypal patvirtinima, o is mytoys.de jokio patvirtinimo apie uzsakyma ir savo profilyje jo nerandu unsure.gif Ar gali taip buti? Parasiau jiems bet neturiu nei uzsakymo nr, nieko... Neramu kazkaip kodel cia taip g.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 25 lapkričio 2012 - 22:36
QUOTE(amatumuge @ 2012 11 25, 20:13)
Sveiki,

Norejau pasiteirauti. Kiek DHL ima uz ismuitinima?

Uzsisakiau kvepalus is fragrancex.com, rinkaus kad per pasta siustu, o issiunte per DHL.

O gal praeina is fragrancex.com per muitine?

Dekoju!

priklauso nuo daiktu kiekio pagal taric koda rolleyes.gif bent jau taip buvo

QUOTE(UgNeliuke @ 2012 11 25, 21:43)
Mergaites, kurios pirkot atkartojancius tuos katinus is www.smythstoys.com, kur 2 uz  30 svaru, tai jie tik per uk adresa?
Ir siuntimas dar 6 svarai prisideda?

tik i UK, nuo 40 sv siuntimas free

QUOTE(ra2ga @ 2012 11 25, 23:22)
as noriu apie http://vaikusvajones.lt/ paklaust.
jeigu nori vaikui striuke, batus ar sport.kostiuma nupirkt - tai kaip zinoti kokio dydzio koja, kokio ugio, ar jis plonas ar stambus?

apie mobilius telefonus pagalvojau... ka tas vaikas veiks su telefonu be SIM kortos? jeigu koki "pildoma" korta idet, tai kas jam papildys, ar saskaita apmokes?  g.gif
idomus vaiku norai  blush2.gif

man tas ir uzkliuvo, rasiau jiems apie tai FB.

o del to telefono, tai manau kiti vaikai turi ir jam reikia ax.gif vaikai apie tai kas jiems pildys kortele negalvoja. Be to, telefonus naudoja kaip fotikus ar muzikos grotuvus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 25, 23:35)
Bet beda - mokejau paypalu, tai gavau tik is paypal patvirtinima, o is mytoys.de jokio patvirtinimo apie uzsakyma ir savo profilyje jo nerandu  unsure.gif Ar gali taip buti? Parasiau jiems bet neturiu nei uzsakymo nr, nieko... Neramu kazkaip kodel cia taip  g.gif  unsure.gif

patvirtinimas neateina is karto smile.gif siek tiek veliau, kantrybes smile.gif gali net rytoj buti, tik nereikia panikuoti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas is Vilniaus planuojat uzsakinet is mytoys.de? ax.gif (su 10e nuolaidos koduku)
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 25, 22:49)
patvirtinimas neateina is karto smile.gif siek tiek veliau, kantrybes smile.gif gali net rytoj buti, tik nereikia panikuoti biggrin.gif  4u.gif


Aciu karsta.gif
Labai reikejo tokios paguodziancios zinutes smile.gif
Atsakyti