Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

Merginos, gal žinot kaip su tesco avalynės dydžiais, ar atitinka? Dukrai reikia batelių nešioja 27 - tai galvoju 9 ar 10 imti dydį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2012 11 25, 20:39)
Parasiau i AZ. Jei siandien perki, prisijungciau su 13 eu krepsiuku.


Neleidzia mano turime 10eur kodo nuolaidos panaudoti sad.gif Raso, kad tik pirmam apsipirkimui, o kitas cia minetas raso, kad jau panaudotas...
Reikia dar koki gauti...
O jei is kito kompo bandyciau arba is kitos narsykles g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 25, 21:15)
Neleidzia mano turime 10eur kodo nuolaidos panaudoti sad.gif Raso, kad tik pirmam apsipirkimui, o kitas cia minetas raso, kad jau panaudotas...
Reikia dar koki gauti...
O jei is kito kompo bandyciau arba is kitos narsykles  g.gif

su kitu el.pastu gal g.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas planuojate artimiausiu uzsisakinesite is amazon.co.uk ? Prisijungciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedronija_ @ 2012 11 25, 22:23)
Sveiki,
Gal kas planuojate artimiausiu uzsisakinesite is amazon.co.uk ? Prisijungciau  mirksiukas.gif

kad dabar daugiausiai perkam per uk, nes ten nemokamas siuntimas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,
gal kas galit parašyti ar labai išauga persiuntimo išlaidos perkant per PA, bet atsiimant ne Vilniuj, o kitame mieste ax.gif Pvz, jei siuntinukas iki 3 kg 4u.gif Dėkinga 4u.gif
Gal per tukį labiau apsimokėtų siųsti į Panevėžį, bet savaitgaliais nedirba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2012 11 25, 22:17)
su kitu el.pastu gal  g.gif[FONT=Geneva]
gali mano bandyti el.pastu gal
Atsakyti
QUOTE(UgNeliuke @ 2012 11 25, 20:43)
Mergaites, kurios pirkot atkartojancius tuos katinus is www.smythstoys.com, kur 2 uz  30 svaru, tai jie tik per uk adresa?
Ir siuntimas dar 6 svarai prisideda?


Nepriima LT kortų 4u.gif
http://www.supermama...?...5175&st=228

VS blink.gif :
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
As zalia situose reikaluose doh.gif blush2.gif Man reikalinga viena striukyte, gal kas nors mane priimtu prie uzsakymo blush2.gif
Atsakyti
Merginos, pakonsultuokit 4u.gif padariau uzsakyma, nuskaite pinigus nuo korteles is kart, paziurejau, is kart likutis buvo mazesnis, rode nuskaityma, penktadieni gavau el. laiska, kad preke issiusta, o va dabar atsidarius saskaita pamaciau, kad pinigeliai vel saskaitoje g.gif jokio laisko, kad uzsakymas atsauktas g.gif siunciau is mango.com
Atsakyti
As zalia situose reikaluose doh.gif blush2.gif Man reikalinga viena striukyte, gal kas nors mane priimtu prie uzsakymo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(murashke @ 2012 11 25, 21:34)
kad dabar daugiausiai perkam per uk, nes ten nemokamas siuntimas smile.gif  4u.gif

As zalia situose reikaluose doh.gif blush2.gif Man reikalinga viena striukyte, gal kas nors mane priimtu prie uzsakymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedronija_ @ 2012 11 25, 22:47)
As zalia situose reikaluose doh.gif blush2.gif Man reikalinga viena striukyte, gal kas nors mane priimtu prie uzsakymo blush2.gif
Papildyta:

As zalia situose reikaluose doh.gif blush2.gif Man reikalinga viena striukyte, gal kas nors mane priimtu prie uzsakymo blush2.gif

Yra tarpininkes, kas nenori ar negali pats uzsisakyt 4u.gif
Atsakyti