Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2012 11 23, 14:35)
gal kas norėtų prie eobuwie.com.pl prisijungti? turiu koduką, siuntimas gautųsi tik 7 zlotai

ar niekas nesugalvojo prisijungti? ax.gif
Atsakyti
Gal kas noretu pirkt drauge is boohoo, kad pasidalint siuntimo kastus? Yra 10 proc. nuolaidos kodukas.
Kaunas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatuska_J: 25 lapkričio 2012 - 19:01
Sveiki,

Norejau pasiteirauti. Kiek DHL ima uz ismuitinima?

Uzsisakiau kvepalus is fragrancex.com, rinkaus kad per pasta siustu, o issiunte per DHL.

O gal praeina is fragrancex.com per muitine?

Dekoju!
Atsakyti
http://www.pharmacyathand.co.uk/

SVEIKI RENKAM UZSAKYMA NORECIAU SURINKT 5 MERGAITES KAD GAUTUSI 1.5 SVARO SIUNTIMAS.
JONAVA-KAUNAS(GIRSTUTIS)
JOKIU PAPILDOMU SALYGU NERA.
Atsakyti
Sveikos . Jus cia zinoves. Pasakykit, kas cia i ta zaislo deze ieina.
O gal kas turit ir galit ka pasakyti.
http://www.mytoys.de...bung.15/2222196
Atsakyti

Sveikos, gal kas kur užmatėt skridininių žvakių (tų mažyčių, apvalių) pigiau nei Lt ax.gif . Mes labai dažnai jas naudojam, tai ieškau kur būtų galima rast pigiausiai g.gif . Ieškojau kiniečiuose, bet išmeta tik led žvakutes verysad.gif , matyt, ne taip užvardinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgencija @ 2012 11 25, 19:00)
tam tikriems zaislams papildoma 20 proc. nuolada vakarais smile.gif Del to laukiu vakaro ir pirksiu smile.gif
-20 proc

o čia jau kainos su papildoma nuolaida?

jau matau, kad ne, krepselyje nusiminusuoja..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xvoveriux: 25 lapkričio 2012 - 19:43
QUOTE(jurgencija @ 2012 11 25, 19:00)
tam tikriems zaislams papildoma 20 proc. nuolada vakarais smile.gif Del to laukiu vakaro ir pirksiu smile.gif
-20 proc
Sveika.Kada pirksi?

Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 25, 17:43)
maniskes didziausia svajone - nagu lakas lotuliukas.gif

gerai būtų,kad mano vaikui tik nagų lakas svajonė būtų biggrin.gif ,tai nupirkit iš vaistinės ir gražu ir dar šiokia tokia nauda bus, jie naudojami jei vaikas nagučius kramto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2012 11 25, 19:44)
gerai būtų,kad mano vaikui tik nagų lakas svajonė būtų  biggrin.gif ,tai nupirkit iš vaistinės ir gražu ir dar šiokia tokia nauda bus, jie naudojami jei vaikas nagučius kramto  smile.gif

nekramto ji nagu - jau rasiau - kad beda ne nagu lake - pernai kaledu senelis nese vaikiska, kur su muilu nusiplauna, bet - kad ji is didelio noro lakuot - nulakuoja viska: baldus, spintas, patalyne, grindis, leles - nu zodziu viska, ka mato, ir baremes ir pykomes, ir atemus kelis kart buvau - grazinau su pazadu tept tik nagiukus, iki sekancio nuterliojimo... Isejo lakas i siuksline visam laikui... be teises sugryzt, ir ji zino - kad as daugiau nebepirksiu ir kodel nebepirksiu - bet va juk Kaledu senelis gali bigsmile.gif - ir irodyk jai kad ne, negali - nors ir kaip itikineju, kad kiskiai pernai mate kaip ji su juo elgias, ir kaledu senelis problemu nenori, tad tikrai tokios pat dovanos nebedovanos - nu ir netiki tuo - bet nieko - isitikins lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgencija @ 2012 11 25, 18:00)
tam tikriems zaislams papildoma 20 proc. nuolada vakarais smile.gif Del to laukiu vakaro ir pirksiu smile.gif
-20 proc


Turite siuntimo 10eur koduka, ar siusites paprastai 13.95eur? ax.gif

QUOTE(ToBeOrange @ 2012 11 25, 18:55)
ar niekas nesugalvojo prisijungti? ax.gif


Ka ten gero randate? ax.gif Man taip brangu atrodo, lyginant su javariu, kai ten nuolaidos buna blush2.gif

QUOTE(2Ditute @ 2012 11 25, 19:38)
Sveikos, gal kas kur užmatėt skridininių žvakių (tų mažyčių, apvalių)  pigiau nei Lt ax.gif . Mes labai dažnai jas naudojam, tai ieškau kur būtų galima rast pigiausiai g.gif . Ieškojau kiniečiuose, bet išmeta tik led žvakutes verysad.gif , matyt, ne taip užvardinau blush2.gif


As tai esu pirkusi musu IKI, Maximose, buna akcijos - 3.99 ar tai 4.99Lt uz 30 vnt, man tai atrodo pakankamai nebrangu ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, kur galima šilko plaukams nusipirkt pigiau nei LT?
Atsakyti