Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

[quote=Murčikas,2012 11 25, 11:02]
tikrai ne, kasmet dalyvauja cia. jei nepasitikite, galite rinktis vaika is jusu miesto ir iteikti asmeniskai, aisku, jau galbut is jusu miesto nebeliko, bet tokia galimybe tikrai yra, nieks tu zaislu sau nepasiims, beto pvz as anais metais gavau is kokiu 4 soc centru nuotraukas vaiku su zaislais, nemanau, kad jie ten tik del vaizdo fotkintu.

O kur matyti asmeniska kokio tai vaiko svajone? Noreciau ir as prisideti kaip nors. O kur tas sarasiukas paskelbtas?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija05 @ 2012 11 25, 14:37)
ir as palankesnes kainos kol kas neradau, jei kas rasit saukit! smile.gif

as jau visai mastau rizikuot ne didicara o jo broli analoga plasma car imti net nzn blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2012 11 25, 16:04)
O kur matyti asmeniska kokio tai vaiko svajone? Noreciau ir as prisideti kaip nors. O kur tas sarasiukas paskelbtas?

www.vaikusvajones.lt
O kai kuriu vaiku svajones blink.gif blink.gif blink.gif ... as savam vaikui neleidziu tokiu dalyku sitokiam amziui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aset: 25 lapkričio 2012 - 16:16
QUOTE(Aset @ 2012 11 25, 16:15)
www.vaikusvajones.lt
O kai kuriu vaiku svajones  blink.gif  blink.gif  blink.gif  ... as savam vaikui neleidziu tokiu dalyku sitokiam amziui



Eina sau, svajones blink.gif lotuliukas.gif Net pikta doh.gif ka jus cia, mamos... su megstom kojinem ir kepurem doh.gif Vaikams telefonu ismaniuju reikia lotuliukas.gif Na ne, metykit mane akmenim, bet mano vaiku svajones kur kas mazesnes, reiskia, tie vaikai turi daugiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefera: 25 lapkričio 2012 - 16:22
Ir as norejau ispildyt kokio vaikiuko svajone bet ten telefonai, kompiuteriai tai ka as žinau uz 100lt ka tu nupirksi o as savo vaikui kaledom daugiau neisleisiu tai ir kitam vaikui uz daugiau nepirkciau.o ir nupirkus paprasta elementaru telefona itariu kad dar koks vaikas ir pasiulytu ji susikist...
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2012 11 25, 16:22)
Ir as norejau ispildyt kokio vaikiuko svajone bet ten telefonai, kompiuteriai tai ka as žinau uz 100lt ka tu nupirksi o as savo vaikui kaledom daugiau neisleisiu tai ir kitam vaikui uz daugiau nepirkciau.o ir nupirkus paprasta elementaru telefona itariu kad dar koks vaikas ir pasiulytu ji susikist...



Tai va, as visada sakau- man nereikia, kad duotu, uzsidirbsiu pati... Deja, kiti iprate, kad jiems tik duoda ir net nesupranta, kad gali buti kitaip... Gyvas pavyzdys- mano miesto mamos kazka panasaus organizavo- parama neturtingai seimai rolleyes.gif ir ka, mamka ant tiek nesupratinga pasirode, kad po to reikalaut pradejo, ner cia ka- davei viena karta, duosi ir antra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 25, 16:20)
Eina sau, svajones  blink.gif  lotuliukas.gif  Net pikta  doh.gif  ka jus cia, mamos... su megstom kojinem ir kepurem  doh.gif  Vaikams telefonu ismaniuju reikia  lotuliukas.gif  Na ne, metykit mane akmenim, bet mano vaiku svajones kur kas mazesnes, reiskia, tie vaikai turi daugiau  doh.gif

bet ten ziuriu mamu svajones - 2 metu vaikas nori kalbancios leles - kazi ar jis pats kalbet moka, ir ar apskritai zino ko nori lotuliukas.gif

o jei i tema - Betruksta 1 zmogaus, prie SD kooperacijos - siuntimas bus po 2 svarus, iskart i LT, persiunciu jei reikia 4u.gif
Atsakyti
Kai kurios svajonės tai tikrai blink.gif Bet paskaičius, kad vaiko svajonė tai lovytė, šilti batai ar sportinis kostiumas tai taip širdi suspaudzia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucccike @ 2012 11 25, 16:36)
Kai kurios svajonės tai tikrai  blink.gif  Bet paskaičius, kad vaiko svajonė tai lovytė, šilti batai ar sportinis kostiumas tai taip širdi suspaudzia... verysad.gif

jo, lovyte maciau, bet batu, ne unsure.gif va tokias svajones gal ir noretus ispildyt - jei tas sportinis kostiumas ne koks adidas turi but lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucccike @ 2012 11 25, 16:36)
Kai kurios svajonės tai tikrai  blink.gif  Bet paskaičius, kad vaiko svajonė tai lovytė, šilti batai ar sportinis kostiumas tai taip širdi suspaudzia... verysad.gif



As tokiu net neradau unsure.gif bet uztai keturratis visiskas topas- eina sau, mano vaikas net nedristu svajoti apie toki daikta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 25, 16:40)
As tokiu net neradau  unsure.gif  bet uztai keturratis visiskas topas- eina sau, mano vaikas net nedristu svajoti apie toki daikta  doh.gif

maniskiam irgi net klausimu nekiltu - is kur pas kaledu seni toooks maisas lotuliukas.gif
va vaikai svajoja apie keturracius, tik kelios dovaneles iki 50 lt vertes doh.gif , o maniskes didziausia svajone - nagu lakas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 25, 16:40)
As tokiu net neradau  unsure.gif  bet uztai keturratis visiskas topas- eina sau, mano vaikas net nedristu svajoti apie toki daikta  doh.gif



projektas startaves jau kuri laika, ir kaip ir praeitasi metais tokios dovanos lieka dazniausiai neispildytos, bet nieks gi nedraudzia svajoti. na nori tas vaikas to telefono, aisku vargaii ji gaus, bet juos perspeja, kad rasytu realius norus. tikrai buvo normaliu noru, as pasiemiau 10 svajoniu su futbolo ir kasio kamuoliais, dar kelis su medinem kaladelem ir t.t. zodziu dabar jau tikrai dauguma belike sunkiai igyvendinami norai. o is kitos puses, as tikiu, kad tokiems vaikams sunku, kai kiti pvz turi, o jie ne, na as irgi gal noreciau limuzino, ir jei paklaustu mano svajones, pasakyciau, kad noreciau balta tureti biggrin.gif tik aisku jo man nieks neduotu.
Atsakyti