Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(Nefera @ 2012 11 25, 08:47)
O jus pasitikite tokiomis akcijomis? Ar nebus taip, kaip su rubeliais kazkada buvo- skelbesi, kad seimoms, o paskui pardavinejo...

va būtent ši man ir patiko, nes pasirenki vaiko svajonę, tada su tavim susisiekia soc. darbuotoja ir sutari ar siųsi asmeniškai tam vaikiukui į namus ar per soc. darbuotoją. Paskui gavau net nuotraukas su aprašymais wub.gif Aš pvz. vienai mergytei numezgiau suknutę, tai gavau foto mergytės su suknute, gera buvo matyti besidžiaugiantį vaiką, pasistengsiu ir šiais metais papuošti smile.gif
Štai tos bendros akcijos man nepatinka, kur tikrai neaišku kam ir kaip tie suaukoti pinigai nusėda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija05 @ 2012 11 25, 13:06)
Labai sudomino tas didicaras, tik idomu kaip su juo lauke, ar vaziuos trinkelemis, ziurejau youtube filmukus tai visur labiau per lygu pavirsiu vazineja, gal tik kokia vingio parke butu imanoma su juo vazineti. Siaip tai labai smagus atrodo. O kur pirkot ir kokia kaina buvo jei ne paslaptis  biggrin.gif

Laba,ši mašina tikrai superinė,Turime tokią namuose tai patikėkit sūnus kai įsibėgėja su ja tai ohoho doh.gif ji geriau tinkama važinėti ant lygaus pagrindo tada kojytes susikelia ir vairuoji su vairu o taip jei asfaltas nelygus ar trinkelės tai nežinau nebent taip pats su kojomis spirsis.Mes jau išbandę visus variantus,Mašina labai mėgiama thumbup.gif tikrai verta dėmesio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnytė: 25 lapkričio 2012 - 13:46
Gal kas Vilniuje renka SD?[B]
Jei niekas nerenka, gal kas noretu prisijungti? Noreciau tiesiai siustis i Vilniu.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 24, 21:12)
nu nerealus tas didicaras  thumbup.gif mano mazoji jau 3 val nenulipa nuo jo  biggrin.gif

visa kita masinu parka galima jau parduoti  irnesakyk.gif
pirkau viena karta tiesiai i LT. Naudojau skirtingus kodukus. Gavosi kokiais 10-15 lt pigiau nei per tarpininke. Jei siustu paprastu pastu butu zymiai pigiau. UPS'as labai daug ima uz ismuitinima  ax.gif
as rinkau kokias 4 d., bet taip nieks ir neprisijunge  biggrin.gif

gal kas didicarui matet nuolaida? ieskau bet niekur nerandu. man reikia berniukui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 25, 11:02)
o kita akcija i ligonine, tai irgi ne afera, ten lankosi ir is internetiniu pirkimu mergaite gyvai, tai jei, ka pakomenuota daugiau.

Praitais metais i KMUK nuveze vyras zaislu maisa,tai sake iskart seseles subego ir dalinosi kuri ka namo nesis verysad.gif Maniau vaikams bus, cia neurologiniams skyriuj,kur del epilepsijos guli,ba nelabai ten yr zaisliuku ir veiklos vaikams ner,tik kolidoriuj pasedet doh.gif
Jai tikrai neimtu o butu naudojami pagal paskirti turiu tikrai zaislu nemazai, padovanociau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2012 11 25, 15:18)
gal kas didicarui matet nuolaida? ieskau bet niekur nerandu. man reikia berniukui  blush2.gif

ir as palankesnes kainos kol kas neradau, jei kas rasit saukit! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2012 11 23, 21:58)
Pirčiau karšto šokolodo, jei kas prisijungtų ax.gif  Geriau iš Panevėžio, bet siųsčiau kitur 4u.gif  Pirkčiau per UK, SIUNTIMAS NEMOKAMAS, į LT apie 1,5 svaro kg 4u.gif Savaitgalį viskas 25 proc. thumbup.gif
cia http://www.whittard....hq_v=3ddfad775e

Pirksiu šiandien 4u.gif
Atsakyti
Gal kas planuojate pirkti is www.elc.co.uk?
Atsakyti
MES TAIP PAT PRISIJUNGTUME SU PORA ZAISLIUKU IS WWW.ELC.CO.UK
GAL KAS DARYS UZSAKYMA?
Atsakyti
http://www.pharmacyathand.co.uk/

SVEIKI RENKAM UZSAKYMA NORECIAU SURINKT 5 MERGAITES KAD GAUTUSI 1.5 SVARO SIUNTIMAS.
JONAVA-KAUNAS(GIRSTUTIS)
JOKIU PAPILDOMU SALYGU NERA.
Atsakyti
Merginos nepykit už Off, nu bet ir lego per daug užpirkau Jamam doh.gif biznio tikrai nedarau....30lt , jei kuriai idomu 4u.gif Vilnius . Karoliniškės blush2.gif

http://www.assorti.l...nuo-4-metu-5932
Atsakyti
Labas, gal kas planuoja ar noretu siustis is RIVERISLAND.com? 4u.gif Dabar kaip tik neblogi seil'ai ten:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trendy_: 25 lapkričio 2012 - 16:06