Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 24, 23:42)
Nesiunčia, bet kiek žinau lyg ir LT kortelių nepriima...nors man pavyko keletą kartų nupirkti

Man pavyko LT kortele atsiskaityti prieš kelias savaites ax.gif
Atsakyti
Visai cia ne i tema, bet kaip ismoket su zaisliukais uzmigti? Mano rekia kaip skerdziami kol neateinu pasaku sekti ir pabuti kol uzmigs doh.gif

Gal kuri pedkelniu metinukei per daug uzpirkot? Reikia su Kalediniais motyvais, margu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2012 11 24, 22:23)
kas cia per didicaras?

tai kad mano dydzio nebuvo, dabar net atpigo ir dydziu yra smile.gif neberinksit? smile.gif

didicaras mirksiukas.gif http://www.youtube.c...h?v=cPU7R6JIzmU

QUOTE(Nefera @ 2012 11 24, 22:55)
Smagiau, aisku... Tik tada geriau is namu ir nekist nosies  doh.gif  nes kai susiziuri, kad uz kazka permokejai, kad ir nedaug, tai taip liudnoka pasidaro  biggrin.gif  As vos nesusigundziau per tarpininke is US pries kelias dienas uzsakyt dukrytei La Dee Da lelyte (net nezinojau, kad ju Lt buna)  biggrin.gif  paprotino kai kas, tai siandiena ta lelka uz 42 lt is Maxes nupirkau  thumbup.gif  Bet, ot, godumas- grizus namo emiau grauzt save, kad keliu nepaemiau  lotuliukas.gif  o kaledoms jau ir taip sukrauta- dvieju monstriu rinkinys, auksaplaukes lelyciu rinkinys, pet shopu trys dideli rinkiniai, o sokanciu ir dainuojanciu petshopu maziausiai 10  doh.gif  dar ta lele... Ir, aisku, dar ten daug ko yra, ko neprisimenu net  doh.gif
Papildyta:
Ne, susilaikiau del tepalu, neemiau. Jei nesunku, tai ta vieta per liemeni gal pamatuotum? nors gi dirzas yra, susisiaurint galima  biggrin.gif  Manoji irgi nestora  biggrin.gif

jei turite per daug zaislu, tai prisijunkite prie labdaros akciju wub.gif Pvz, cia:
www.vaikusvajones.lt
http://www.supermama...?...886245&st=0
Atsakyti
Sveikos,

Jamam aptarinėjat biggrin.gif ir aš ten buvau, alų midų gėriau, nieko burnoj neturėjau ... smile.gif Didžiausia klaida, kad buvau nuo ryto ir ėjau iškart prie žaislų, o jų man 2 tereikėjo, nes 2 gimtadieniai artimiausią savaitę. Aš naiviai galvojau pasižiūrinėsiu, ką čia rinktis, nieko konkrečiai nebuvau sugalvojus... o ten ima bet ką, bet kiek doh.gif tai paėmiau keletą rinkinių Lego Friends ir My little pony. Po to pavaikčiojau ir priminiau sau, kad man visgi reikia tik 2, tai vežiau juos atgal prie žaislų skyriaus ir tos masės jau nebebuvo, net su vežimu galima buvo pravažiuot biggrin.gif Taigi kitą kartą būsiu gudresnė ir nebebėgsiu su visa ta mase lotuliukas.gif
Už tai negalėjau susilaikyt rinkdamasi knygas doh.gif doh.gif doh.gif Turėjau sąrašiuką ir visas radau, bandžiau atsisakyt kažkurių, bet pagalvoju, kad pigiau tai jų nerasiu... net leidykloje brangiau kainuoja... na žodžiu kiekvienas turi savo priklausomybių biggrin.gif

Kad nebūtų visai OT, gal galit parašyti kas perkat iš TBS per PA adresą? 4u.gif
man kilo klausimėlis, dėl tam tikrų adreso laukų pildymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 11 24, 23:26)
buna buna  biggrin.gif ir jei jie mamos nerti  ax.gif


Ypac tokie grazus mazuciai meskuciai:) kaip foto blush-anim-cl.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(uogelle @ 2012 11 25, 00:18)

Už tai negalėjau susilaikyt rinkdamasi knygas  doh.gif  doh.gif  doh.gif Turėjau sąrašiuką ir visas radau, bandžiau atsisakyt kažkurių, bet pagalvoju, kad pigiau tai jų nerasiu... net leidykloje brangiau kainuoja... na žodžiu kiekvienas turi savo priklausomybių  biggrin.gif




drinks_cheers.gif
As irgi knygu uzsipirkau

Zaislai jau senai supirkti ir suslepti
Tai net neturejau ka ten rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
ieskau sukneles su placiom rankovem. gal kas moka ieskot, padetu man.
Reikalavimai: ilgis-MIDI, nuo klubu i apacia platejanti smile.gif
as cia keleta variantu idesiu, bet ne tas smile.gif tai ilgis ne toks, tai siaura...
nuotrauka dar galima rast, o parduotuve? biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
RENKU UŽSAKYMĄ wink.gif

http://www.bio-naturel.de 4u.gif

Siuntimas į LT - 6.90 eur. Apie svorio limitus nieko nerašo smile.gif Esu užklaususi, kol kas negavau atsakymo. Yra 5 proc. nuolaida perkant pirmą kartą, tai jei susirinks pakankama suma, bus galima minusuoti siuntimo kainą wink.gif 4u.gif

Geri pasiūlymai, tiks ir dovanoms:

Lavera apelsinų ir šaltalankių dušo geliai, 2 vnt. x 150 ml, 5,61 eur, perkant daugiau nei 3 vnt. - 4,87 eur.

Lavera levandų ir alavijų dušo geliai, 2 vnt. x 150 ml, 5,61 eur, perkant daugiau nei 3 vnt. - 4,87 eur.

Lavera pieno ir medaus dušo geliai, 2 x 150 ml, 5,61 eur, perkant daugiau nei 3 vnt. - 4,87 eur.

Lavera pieno ir medaus dušo gelio ir kūno losjono rinkinys, po 150 ml, 7,40 eur, perkant daugiau nei 3 vnt. - 6,44 eur.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 24, 23:56)
didicaras  mirksiukas.gif http://www.youtube.c...h?v=cPU7R6JIzmU
jei turite per daug zaislu, tai prisijunkite prie labdaros akciju  wub.gif Pvz, cia:
www.vaikusvajones.lt
http://www.supermama...?...886245&st=0


O jus pasitikite tokiomis akcijomis? Ar nebus taip, kaip su rubeliais kazkada buvo- skelbesi, kad seimoms, o paskui pardavinejo...
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 23, 14:20)
Jei issiaiskinsiu, kaip su siuntimu- pirksiu
Tik dabar nera laiko prisest

jei isiaiskinsit del leles Masos tai ir as prisideciau prie jusu
Atsakyti
Nepirkite vaikams daug zaislu.. Geriausia - medines kaladeles ir skudurineės leles.. kuo zaislai paprastesni - tuo vaikas daugiau sugalvoja, fantazuoja, taip lavina vaizduote, atminti ir t.t. Cia psichologai taip rekomenduoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 11 25, 09:09)
Nepirkite vaikams daug zaislu.. Geriausia - medines kaladeles ir skudurineės leles.. kuo zaislai paprastesni - tuo vaikas daugiau sugalvoja, fantazuoja, taip lavina vaizduote, atminti ir t.t. Cia psichologai taip rekomenduoja smile.gif

schmoll.gif schmoll.gif tik ne maniskiam, medines kaladeles tai tik metymui tinkamos doh.gif o skudurines leles kaip skuduras metosi tik .... maniskiam tik lego duok, va is tu pasidaro ir drakonu, ir robotu, ir leliu, ir pauksciuku, ir dar visokio velnio ir tada zaidzia ax.gif
visi vaikai skirtingi 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, gal kas pasakytų, ar užsisakanat iš aliexpress.com už 60-70 dolerių, gresia muitai, kiti galimi "priedai"? (net nežinau kas ir kiek gali prisidėti..). Jeigu prisideda, gal žinote kiek?

Būčiau labai dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti