Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(Nefera @ 2012 11 24, 22:39)
As tai pirma karta meginau- viskas pavyko  thumbup.gif  Laukiu nesulaukiu dabar sau emuku  wub.gif

tikėsiuosi kad šio užsakymo neatmes, įtariau pirkdama kad gali atmesti, juk skirtingi žmonės smile.gif jei atmes, prašysiu pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 24 lapkričio 2012 - 23:22
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 25, 00:07)
Gal ir fainas jis, ale iš kitos pusės pagalvojus, tėvai net nebeturi laiko vaikam pasakų pasekt, ale įgrūda į rankas - klausykis ir išeina. Man kažkaip... širdį skauda nuo tokių žaislų, jei jis bus vakarais naudojamas... Nebent šiaip kaip visi kiti žaislai - tada jo, gaal...

kam tie kraštutinumai ax.gif keistas požiūris...mano špokui tik 1,5 metų.. bet pamačiusi meškutį tik atneštą čiupo į glėbį..nes minkštutis ir labai simpatiškas...
Su vaiku tikrai tėvai bus kiek gali ax.gif nereik nuvertinti tėvų tongue.gif Čia labiau pramogai smile.gif nebūtina visad klausytis pasakų smile.gif perkat gi ir šiaip pliušinius žaislus wink.gif
man uždėdavo plokštelę su pasakom laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 24 lapkričio 2012 - 23:21
QUOTE(dziulike @ 2012 11 24, 23:12)
oho smile.gif net as uzsimaniau buti Jusu vaiku smile.gif jei tiek dovanu smile.gif))
Papildyta:
as tai pati nemoku pirkti smile.gif galiu tik prisimesti smile.gif

tuomet ieškosiu kas pirks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 11 24, 23:15)
Na maniskis tai issireikalauja pasakos jei teveliai sumasto ja praleisti biggrin.gif Negi buna vaiku, kurie su meskiu uzmiega? g.gif



Buna vaiku, kurie sau patys graziau pasiskaito, nei mama lotuliukas.gif Mano panele nuo mazens knygas labai myli, bet, budavo, paimu skaityt, paklauso truputi ir atima, pati skaito, istorijas visokias kuria, fantazuoja pagal paveiksliukus. Ir taip iki siol lotuliukas.gif Zodziu, paciai idomesnes istorijos gaunasi, nei kad mama paskaito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 11 24, 23:15)
Na maniskis tai issireikalauja pasakos jei teveliai sumasto ja praleisti biggrin.gif Negi buna vaiku, kurie su meskiu uzmiega? g.gif

buna buna biggrin.gif ir jei jie mamos nerti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 11 25, 00:15)
Na maniskis tai issireikalauja pasakos jei teveliai sumasto ja praleisti biggrin.gif Negi buna vaiku, kurie su meskiu uzmiega? g.gif

mano uzmiega
Atsakyti
mano irgi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 24, 21:55)
  o kaledoms jau ir taip sukrauta- dvieju monstriu rinkinys, auksaplaukes lelyciu rinkinys, pet shopu trys dideli rinkiniai, o sokanciu ir dainuojanciu petshopu maziausiai 10  doh.gif  dar ta lele... Ir, aisku, dar ten daug ko yra, ko neprisimenu net  doh.gif


jei per daug turit - galit parduoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mums kaip tik reikia labai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
prie šopinimosi temos laugh.gif užsisakiau vtech toot toot garažą biggrin.gif nu bet pripirkau kitų žaislų ax.gif Kadangi mašinų neturim, nebus kam važinėt nuo to garažo laugh.gif Gal kuri norėtų perimt? tik dar nesu gavusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 24, 23:34)
prie šopinimosi temos laugh.gif užsisakiau vtech toot toot garažą biggrin.gif nu bet pripirkau kitų žaislų  ax.gif Kadangi mašinų neturim, nebus kam važinėt nuo to garažo laugh.gif Gal kuri norėtų perimt? tik dar nesu gavusi  4u.gif

uz kokia kaina? noriu ko gero gal galit parodyt ko cia noriu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 25, 00:29)

mano abi panos taip pat uzmiega ir miega (tik su suniukais, o ne meskuciais) smile.gif tik mazoji db dar ir salia 'pasiguldo' pasaku knygute lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jugulyte: 24 lapkričio 2012 - 23:42
QUOTE(MICKEYO @ 2012 11 25, 00:16)
Labas vakaras ar smythstoys.com   siuncia i lietuva? ax.gif  bigsmile.gif

Nesiunčia, bet kiek žinau lyg ir LT kortelių nepriima...nors man pavyko keletą kartų nupirkti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 24 lapkričio 2012 - 23:42