Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(Kriiste @ 2012 11 24, 22:16)
o va is mano patirties (2 mano vaikai ir sese, kuria pati auginau) - kuo daugiau dovanu, tuo maziau jomis dziaugsmo, o va gavus viena, bet kazkokia ypatinga dziaugias daugiau, zaidzia ilgiau, myli ir vertina rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Mano vaikas kol kas labiausiai myli paprastutę lėlytę, kurią pasiuvau prieš 2 metus... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 24, 22:16)

o va is mano patirties (2 mano vaikai ir sese, kuria pati auginau) - kuo daugiau dovanu, tuo maziau jomis dziaugsmo, o va gavus viena, bet kazkokia ypatinga dziaugias daugiau, zaidzia ilgiau, myli ir vertina rolleyes.gif


As pati ta pastebejau. Tai po pernykstes patirties vasara buvau nusiteikus tik po viena dovana dovanot, bet vel susirgau doh.gif Nezinau, guodziu save, kad visko neisdovanosiu, ateiciai paliksiu ir t.t., bet gi gerai save zinau- nepavyks su savim susitarti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 24, 22:33)
As pati ta pastebejau. Tai po pernykstes patirties vasara buvau nusiteikus tik po viena dovana dovanot, bet vel susirgau  doh.gif  Nezinau, guodziu save, kad visko neisdovanosiu, ateiciai paliksiu ir t.t., bet gi gerai save zinau- nepavyks su savim susitarti  doh.gif

tai pradek dabar dovanot po biski - siandien su drauge kalbejom - kad nu blyn durnai darom, perkam, kaupiam, ir per karta atiduodam, o ne geriau butu va vaikas indus suplove - ir parodydami dekinguma - koki zaisliuka, arba va labai pasiilgus is darbo gryztu - ir atiduodu kazka, bet ne - vis perku, kaupiu sventem doh.gif , as jau pernai tik viena lele, siemet irgi tik viena lele lotuliukas.gif , nu dar rubu abiems su lele vienodu - bet va ji nori lako nagu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 24, 22:36)
tai pradek dabar dovanot po biski - siandien su drauge kalbejom - kad nu blyn durnai darom, perkam, kaupiam, ir per karta atiduodam, o ne geriau butu va vaikas indus suplove - ir parodydami dekinguma - koki zaisliuka, arba va labai pasiilgus is darbo gryztu - ir atiduodu kazka, bet ne - vis perku, kaupiu sventem doh.gif , as jau pernai tik viena lele, siemet irgi tik viena lele lotuliukas.gif , nu dar rubu abiems su lele vienodu - bet va ji nori lako nagu doh.gif


Nu ir negailek, pasdovanok ta laka, svajone ispildyk lotuliukas.gif Tai tuos smulkesnius zaisliukus ir zadu taip isdovanot- turesim toki ale advento kalendoriu, tai zaisliuka, tai saldumyna kasdien gaus, bus toks visas menesis dosnus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 24, 22:38)
Nu ir negailek, pasdovanok ta laka, svajone ispildyk  lotuliukas.gif  Tai tuos smulkesnius zaisliukus ir zadu taip isdovanot- turesim toki ale advento kalendoriu, tai zaisliuka, tai saldumyna kasdien gaus, bus toks visas menesis dosnus  biggrin.gif

neee, esu tikra, kad lako negaus siemet, bo paskui daaaug konfliktu buna lotuliukas.gif
Atsakyti
žaislai jauti tema manau smile.gif
aš šian po akropolio ir nei rankyčių nei kojyčių laugh.gif
bet gavau sekantį pasakas meškutį wub.gif wub.gif nerealus wub.gif

Šiaip su naujais žaislais,manau, vaikas tobulėja...nes yra vis kažkas naujo, kitokio...
ypač konstruktoriai, kurie priverčia kurti istorijas,, žaisti ax.gif ne akmens amžiuj gyvenam...galima ir keistis atsibodusiais žaislais ar parduoti geram stovyje esančius ax.gif

O mylimiausi žaislai natūralu kurie mylimos mamytės padaryti wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 24, 22:43)
žaislai jauti tema manau smile.gif
aš šian po akropolio ir nei rankyčių nei kojyčių laugh.gif
bet gavau sekantį pasakas meškutį  wub.gif  wub.gif  nerealus  wub.gif

Šiaip su naujais žaislais,manau, vaikas tobulėja...nes yra vis kažkas naujo, kitokio...
ypač konstruktoriai, kurie priverčia kurti istorijas,, žaisti  ax.gif  ne akmens amžiuj gyvenam...galima ir keistis atsibodusiais žaislais ar parduoti geram stovyje esančius  ax.gif

O mylimiausi žaislai natūralu kurie mylimos mamytės padaryti  wub.gif  4u.gif



O koks cia meskutis? unsure.gif

Ai, tiesa, kas nustebino- ryte dar kol vaiksciojau, tai parduotuvese lego friends advento kalendoriu matesi, o i vakara jau lyg ir ieskojau, lyg ir galvojau, kad po kalendoriu reikia paimt, bet jau nei vienoj parduotuvej nei vieno nebesimate unsure.gif Paklausi preke, pasirodo lotuliukas.gif Kaip ir is maxes monstres akimirksniu dingo lotuliukas.gif
Atsakyti
radau temą smile.gif

http://www.supermama...howtopic=874073

Kainavo 48lt su nuolaida wub.gif bet koks simpatiškas, minkštutis..jėga smile.gif
ėmiau net 4 draugių prašymu laugh.gif paskum gryžau dar ir nebebuvo..nors tuo metu gal apei 50 gulėjo ax.gif čia buvo ne prie žaislų, o ant bendro praėjimo kur žaislai buvo..giliai užkišti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 24, 22:52)
radau temą smile.gif

http://www.supermama...howtopic=874073

Kainavo 48lt su nuolaida  wub.gif  bet koks simpatiškas, minkštutis..jėga smile.gif
ėmiau net 4 draugių prašymu laugh.gif paskum gryžau dar ir nebebuvo..nors tuo metu gal apei 50 gulėjo  ax.gif  čia buvo ne prie žaislų, o ant bendro praėjimo kur žaislai buvo..giliai užkišti  4u.gif



Eina sau, net nepagalvociau, kad jis ta daro unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2012 11 24, 20:21)
Taip, tada daug pigiau. Juk nemokam tada jokio tarpininkavimo mokescio, siuntimas daznai buna free, tai tik kainuoja siuntimas i LT (o jis daug pigesnis nei kad per tarpininkes). Tik aisku geriausia yra daugiau parinkti ir siustis laivu  ax.gif


O kiek tas pigiau g.gif ?

Papildyta:
QUOTE(Nefera @ 2012 11 24, 22:48)
O koks cia meskutis?  unsure.gif


Gal ir fainas jis, ale iš kitos pusės pagalvojus, tėvai net nebeturi laiko vaikam pasakų pasekt, ale įgrūda į rankas - klausykis ir išeina. Man kažkaip... širdį skauda nuo tokių žaislų, jei jis bus vakarais naudojamas... Nebent šiaip kaip visi kiti žaislai - tada jo, gaal...
Atsakyti
Na maniskis tai issireikalauja pasakos jei teveliai sumasto ja praleisti biggrin.gif Negi buna vaiku, kurie su meskiu uzmiega? g.gif
Atsakyti
Labas vakaras ar smythstoys.com siuncia i lietuva? ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti