Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(Kriiste @ 2012 11 24, 21:22)
gal tokia domintu - maniskei stipriai didele g.gif
http://direct.asda.c...default,pd.html



Gal ir nieko butu g.gif Geriau, nei nieko, aisku rolleyes.gif O panyte tavo kokio ugio? Maniske 128 cm, bet tiktu ir mazesne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2012 11 24, 22:05)

Aš pirkau, bet kažkodėl atmetė mano užsakymą. Gal todėl, kad pirkėjas buvo vyras, mokėtoja aš g.gif pabandžiau antrą kartą pirkti savo vardu, kol kas nei patvirtinta, nei atmesta...jei atmes šį kartą, jungčiausi prie jūsų, tik nežinau iš kur jūs, gal nepakeliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 24, 21:38)
Aš pirkau, bet kažkodėl atmetė mano užsakymą. Gal todėl, kad pirkėjas buvo vyras, mokėtoja aš g.gif pabandžiau antrą kartą pirkti savo vardu, kol kas nei patvirtinta, nei atmesta...jei atmes šį kartą, jungčiausi prie jūsų, tik nežinau iš kur jūs, gal nepakeliui smile.gif



As tai pirma karta meginau- viskas pavyko thumbup.gif Laukiu nesulaukiu dabar sau emuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2012 11 24, 21:23)
buna facebook 4u.gif

gal tokia barbe zerincia kur matet user posted image akropoli neradau siandien verysad.gif


Siandien IKI maciau
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 24, 21:44)
Ir as gyvenime daugiau neisiu  doh.gif  Kosmaras kazkoks  verysad.gif  Galva net plista  ax.gif  ...

maziau irgi wink.gif biggrin.gif
eilini karta isitikinau, kad geriau prie kompo apsiprekint wink.gif su kavos puodeliu ir bendraujant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 24, 21:31)
Gal ir nieko butu  g.gif  Geriau, nei nieko, aisku  rolleyes.gif  O panyte tavo kokio ugio? Maniske 128 cm, bet tiktu ir mazesne  mirksiukas.gif

o tu tepalu neemei su manim dabar? nebepamenu, jei emei - tai galiu kartu idet ir pasimatuosit apsiziuresit. Man ji del ugio tinkama - del svorio merginos didele lotuliukas.gif (maniske gi baisiai kuda, nors ugis 125)
Papildyta:
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 24, 21:47)
maziau irgi wink.gif biggrin.gif
eilini karta isitikinau, kad geriau prie kompo apsiprekint wink.gif su kavos puodeliu ir bendraujant smile.gif

o man kazkoks stilis - apejau, skeptiskai apziurejau - nusipirkau tik desreliu picai ir du pomidorus doh.gif , nu blyn neberandu ko man reik, net nebezinau ko man reik g.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 24, 21:47)
maziau irgi wink.gif biggrin.gif
eilini karta isitikinau, kad geriau prie kompo apsiprekint wink.gif su kavos puodeliu ir bendraujant smile.gif



Smagiau, aisku... Tik tada geriau is namu ir nekist nosies doh.gif nes kai susiziuri, kad uz kazka permokejai, kad ir nedaug, tai taip liudnoka pasidaro biggrin.gif As vos nesusigundziau per tarpininke is US pries kelias dienas uzsakyt dukrytei La Dee Da lelyte (net nezinojau, kad ju Lt buna) biggrin.gif paprotino kai kas, tai siandiena ta lelka uz 42 lt is Maxes nupirkau thumbup.gif Bet, ot, godumas- grizus namo emiau grauzt save, kad keliu nepaemiau lotuliukas.gif o kaledoms jau ir taip sukrauta- dvieju monstriu rinkinys, auksaplaukes lelyciu rinkinys, pet shopu trys dideli rinkiniai, o sokanciu ir dainuojanciu petshopu maziausiai 10 doh.gif dar ta lele... Ir, aisku, dar ten daug ko yra, ko neprisimenu net doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 24, 21:50)
o tu tepalu neemei su manim dabar? nebepamenu, jei emei - tai galiu kartu idet ir pasimatuosit apsiziuresit. Man ji del ugio tinkama - del svorio merginos  didele lotuliukas.gif (maniske gi baisiai kuda, nors ugis 125)




Ne, susilaikiau del tepalu, neemiau. Jei nesunku, tai ta vieta per liemeni gal pamatuotum? nors gi dirzas yra, susisiaurint galima biggrin.gif Manoji irgi nestora biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas iš SD dar pirksit ar šiandien ar ryt, prisijungčiau. Jei yra kas perka rašykit per AŽ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 24, 19:55)
Smagiau, aisku... Tik tada geriau is namu ir nekist nosies  doh.gif  nes kai susiziuri, kad uz kazka permokejai, kad ir nedaug, tai taip liudnoka pasidaro  biggrin.gif  As vos nesusigundziau per tarpininke is US pries kelias dienas uzsakyt dukrytei La Dee Da lelyte (net nezinojau, kad ju Lt buna)  biggrin.gif  paprotino kai kas, tai siandiena ta lelka uz 42 lt is Maxes nupirkau  thumbup.gif  Bet, ot, godumas- grizus namo emiau grauzt save, kad keliu nepaemiau  lotuliukas.gif  o kaledoms jau ir taip sukrauta- dvieju monstriu rinkinys, auksaplaukes lelyciu rinkinys, pet shopu trys dideli rinkiniai, o sokanciu ir dainuojanciu petshopu maziausiai 10  doh.gif  dar ta lele... Ir, aisku, dar ten daug ko yra, ko neprisimenu net  doh.gif



oho smile.gif net as uzsimaniau buti Jusu vaiku smile.gif jei tiek dovanu smile.gif))
Papildyta:
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 24, 19:38)
Aš pirkau, bet kažkodėl atmetė mano užsakymą. Gal todėl, kad pirkėjas buvo vyras, mokėtoja aš g.gif pabandžiau antrą kartą pirkti savo vardu, kol kas nei patvirtinta, nei atmesta...jei atmes šį kartą, jungčiausi prie jūsų, tik nežinau iš kur jūs, gal nepakeliui smile.gif


as tai pati nemoku pirkti smile.gif galiu tik prisimesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetė @ 2012 11 24, 22:00)
Gal kas iš SD dar pirksit ar šiandien ar ryt, prisijungčiau. Jei yra kas perka rašykit per AŽ  ax.gif

jei susirinktu 5 merginos - as uzsakineciau SD iskart i LT, kol kas tesam 2 unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(dziulike @ 2012 11 24, 22:12)
oho smile.gif net as uzsimaniau buti Jusu vaiku smile.gif jei tiek dovanu smile.gif))


o va is mano patirties (2 mano vaikai ir sese, kuria pati auginau) - kuo daugiau dovanu, tuo maziau jomis dziaugsmo, o va gavus viena, bet kazkokia ypatinga dziaugias daugiau, zaidzia ilgiau, myli ir vertina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 24, 22:54)
Ar  open24 buna kokiu koduku  g.gif ?


25BKM12 25%visai avalynei, galioja lapkricio 23 ir 24d.
Gal ir jums galios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2012 11 24, 22:12)
oho smile.gif net as uzsimaniau buti Jusu vaiku smile.gif jei tiek dovanu smile.gif))

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti