Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

man ir reikia masos ir dar gal lokio...gal ir mane prijungtumet?
Atsakyti
Mano mama akropolyje nuo pat ryto, tai sake kosmaras, kas darosi prie zaislu ir eiles kokios milziniskos, tai sako: gyvenime daugiau neisiu biggrin.gif

QUOTE(lina0612 @ 2012 11 23, 22:38)
Turiu dar viena minti
Jei pavyks, tuomet galesiu kelias nupirkti


Mane domintu irgi bigsmile.gif

QUOTE(murashke @ 2012 11 24, 02:18)
siulau prisijungti prie http://www.elc.co.uk su 20 proc. nuolaida smile.gif
pinigai uz prekes is anksto  4u.gif


Su LT kortele bandysit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 24 lapkričio 2012 - 09:34
QUOTE(ToBeOrange @ 2012 11 23, 13:04)
labai ačiū už informaciją dėl Norfos 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Savanorių Norfoje yra visai nemažai, bet tiksliai nepasakysiu, kokių. galiu pasufleruoti tik dėl Lego City. didžiųjų beveik nėra, bet tokį, kokio aš ieškojau, gavau (pilna kaina apie 121).





o kas yra savanorių norfa? blush2.gif
čia ta bazė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 24 lapkričio 2012 - 09:43
QUOTE(ingusiia @ 2012 11 23, 22:45)
tikrai neskaitysiu nes jis man neaktualus  smile.gif bet didelio skirtumo manau nera, nes vis tiek sakomus zodzius atkartoja, ir daznai zaislai mamom atrodo idomesni nei vaikam, mes turim atkartojanciu zaislu ir irasanciu ir nei kiek neidomus maniskei, as jau verciau is kinieciu paimciau pigesni, nes kaip bebutu toks zaislas tikrai nedomins ilgam 4u.gif



tai va - pries kam nors ka nors rekomenduodama ir isreiksdama nuomone galetumet perskaityt atsiliepimu bent dali blush2.gif , siunciaus as tuos katinus is kinieciu - tragedija ne katinai unsure.gif jie nieko neatkartoja, tik iraso ir paskui pasako, bet kad yrasyt reikia laikyt nuspaudus tokia smulkia knopke, ir jau kad anas isgirstu - sakyt tiesiai i ausi, antraip is iraso tesigirdi snypstimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 24, 10:0)
Su LT kortele bandysit?

as is ju ne viena karta pirkusi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 24 lapkričio 2012 - 09:52
QUOTE(murashke @ 2012 11 24, 10:50)
as is ju ne viena karta pirkusi 4u.gif

Murashke,
o jeigu pirkt is amazon, ne is ELC?
akcija ir ten galioja....
kelių mano žaislų kainos lyg tos pačios, bet vienas žaislas amazon'e tipo yra, bet elc nėra...
Atsakyti
na va jau iš po JAMAM, sutikau pažįstamą sakė vakar buvo žymiai daugiau žaislų o va šiandien suslėpti, reikia gerai pasiknist doh.gif paėmiau keletą žaisliukų bet kaip pasižiūrėjau FP žaislų kainas atšoko visa fantazija pirkt blush2.gif žinau kad vaikui reikia gerų žaislų, bet puodynė 140 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 23, 23:27)
cia siaip kakava smile.gif bet galima graziai sokoladu vadinti biggrin.gif  4u.gif

Bet man reikia tikro karšto šokolado, tokio kaip Beata pardavinėja. Dabar pažiūrėjau,kad kakavos tose whittard šokoladuose ne tiek jau ir daug g.gif Ar gaminote iš jų kas karštą šokoladą ar juos tik kaip kakavą geriat? Ačiū atsakiusioms ax.gif
Atsakyti
labukas, meginos gal galit kas cia ar i AZ parasyti, kaip Tukio saskaita paypalu apmoket? 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nesu dar paypalu niekam pinigu pervedinejus blush2.gif




Dekui Sense aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė: 24 lapkričio 2012 - 10:55
QUOTE(Duti @ 2012 11 24, 10:57)
Murashke,
o jeigu pirkt is amazon, ne is ELC?

man aktualiau ELC, nes atvirkstinis variantas wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 23, 23:46)

Man klausimas dėl adreso nuomos kilo... radau kažkokią UK parduotuvę, kur galima mokėti paypal , tai dar reikia kažkaip bandyti domėtis ar galiu tiesiog pirkti PA adresu? Po to, kai smyth nepriėmė užsakymo, kažkaip baisu... Parduotuvė šita  g.gif


Kazkaip nematau kad butu galima Paypal atsiskaityt tik su kortelem g.gif
Bet cia saldainiu kainytes doh.gif
http://www.thebrilli...6#colour:,size:
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 11 24, 11:42)
o kas yra savanorių norfa? blush2.gif
čia ta bazė?

cia matyt ir turima omeny norfa baze wink.gif nes daugiau kaip ir nera ten ju
Atsakyti