Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(murashke @ 2012 11 24, 01:13)
as pirkau su stygom is mytoys.de smile.gif groja pobaisiai, bet nieko biggrin.gif  4u.gif

Gal nuorodą gali įmest? Iš pradžių su visom pobaisiai tubūt skambėtų..bet gal geriau, kad skambėtų, o nesivoliotų šiaip.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freelove: 23 lapkričio 2012 - 23:20
merginos prasau patikslinkit zennioptical kainos USD doleriais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Padange @ 2012 11 24, 00:20)
merginos prasau patikslinkit zennioptical kainos USD doleriais?  4u.gif

Taip.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xvoveriux: 23 lapkričio 2012 - 23:24
QUOTE(freelove @ 2012 11 23, 23:09)
Braukyti tiesiog per lygią vietą? Maniškėm vat labai reik stygų, nes belenkokį daiktą pasiėmusios "brauko per stygas" ir dar jas pasiėmus prašo kaip su gitarom grot  biggrin.gif Kaži ar praslysiu taip..

Ten nėra lygu ir garsas braukiant yra, bet šiaip groja ir mygtukus paspaudus (keli režimai) plius ta rankenėlę sunkant, galima pagreitinti muziką... Bet ir nėra stygų kaip realioje, kurios įtemptos per visą gitarą.. Galiu ryt nufotkinti mirksiukas.gif
Išties šitą gal būtų galima prilyginti elektrinei gitarai g.gif Dar papildomai garsas per mikrofoną yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 24, 01:22)
Ten nėra lygu ir garsas braukiant yra, bet šiaip groja ir mygtukus paspaudus (keli režimai) plius ta rankenėlę sunkant, galima pagreitinti muziką...  Bet ir nėra stygų kaip realioje, kurios įtemptos per visą gitarą.. Galiu ryt nufotkinti  mirksiukas.gif
Išties šitą gal būtų galima prilyginti elektrinei gitarai  g.gif Dar papildomai garsas per mikrofoną yra  doh.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif aš šitą http://www.elc.co.uk...default,pd.html mikrafą dar planuoji imt, tai bus dvigubo garso biggrin.gif Ai, nefotkink-dėkui. Manau, kad imsiu.
Atsakyti
QUOTE(freelove @ 2012 11 23, 23:24)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif aš šitą http://www.elc.co.uk...default,pd.html mikrafą dar planuoji imt, tai bus dvigubo garso  biggrin.gif Ai, nefotkink-dėkui. Manau, kad imsiu.

Prie anos yra mikrofonas su akiniais, visa laimė, kad įjungiamas, tai galima nejungti doh.gif lotuliukas.gif Mums šiaip tikrai pasiteisinęs žaislas, pirkom prieš metus, vis dar groja smile.gif Šįmet turbūt atsiras tikra gitara, tai nežinau kaip bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 24, 01:28)
Prie anos yra mikrofonas su akiniais, visa laimė, kad įjungiamas, tai galima nejungti  doh.gif  lotuliukas.gif  Mums šiaip tikrai pasiteisinęs žaislas, pirkom prieš metus, vis dar groja smile.gif Šįmet turbūt atsiras tikra gitara, tai nežinau kaip bus  biggrin.gif

Tie akiniai ir mikrafas irgi kabina..kokio amžiaus vaikui pirkai?
Atsakyti
QUOTE(freelove @ 2012 11 23, 23:31)
Tie akiniai ir mikrafas irgi kabina..kokio amžiaus vaikui pirkai?

Kai gavo, buvo 3,9 metukų mirksiukas.gif Čia nebuvo pagrindinė dovana, bet taip patiko, kad net šventinį sveikinimą artimiesiems su akiniuotu muzikantu siunčiau lotuliukas.gif

Man klausimas dėl adreso nuomos kilo... radau kažkokią UK parduotuvę, kur galima mokėti paypal , tai dar reikia kažkaip bandyti domėtis ar galiu tiesiog pirkti PA adresu? Po to, kai smyth nepriėmė užsakymo, kažkaip baisu... Parduotuvė šita g.gif
Atsakyti
QUOTE(freelove @ 2012 11 24, 00:18)
Gal nuorodą gali įmest? Iš pradžių su visom pobaisiai tubūt skambėtų..bet gal geriau, kad skambėtų, o nesivoliotų šiaip.. smile.gif

ner dabar smile.gif bet tokia: http://www.amazon.de...e/dp/B003FGWKQS 4u.gif
Atsakyti
siulau prisijungti prie http://www.elc.co.uk su 20 proc. nuolaida smile.gif
pinigai uz prekes is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2012 11 24, 00:02)
Niekam rasyt nereikia. Kai padaret uzsakyma ir ji atsauket, o pardavejas patvirtino, kad sutinka "cancelint" uzsakyma, tai pinigus vistiek nuraso, bet po kurio laiko grazina juos.
Tik man vis mazesne suma grizdavo, nes kursas nesutapdavo  doh.gif  Cia jau ne pardavejai tuos pinigus grazina, o pats aliexpres..
1. Nuskaitys ne kai gaunat, o po keliu dienu, nuo uzsakymo. Prekes dar nebuna issiustos, o jau nuraso. Tiesiog, kai jus gaunat prekes, ir paspaudziat, kad gavot, tik tuomet pardavejas tuos pinigus gauna. (Cia kiek supratau, aliexpress tarpininkauja sprendziant piniginius reikalus biggrin.gif Nes paziurekit, kai rezervuoja pinigus, nors perkat is skirtingu pardaveju, ka raso, kas rezervavo/nurase. Buna ta pati imone (kazkaip ten alibaba.London.... )


man keista kad už vieną tai gavau patvirtinimą viską, o va kur už antrą nuskaičiavo jokio laiško patvirtinimo negavau kad prekė yra pakuojama ir pan. na nieko svarbiausia kad gaučiau 2 vnt. visada galima vieną padovanoti arba parduoti smile.gif

Labas rytas

Lekiam į JAMAM? thumbup.gif
o mano dukrytė kaip tyčia miega geriausiai doh.gif reikia žaislų kalėdoms užpirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 24, 07:34)
Lekiam į JAMAM?  thumbup.gif
o mano dukrytė kaip tyčia miega geriausiai  doh.gif  reikia žaislų kalėdoms užpirkt  ax.gif


Gerai, kad aš visko prisipirkau, kai rugsėjį buvo 40%, nu tai sėdžiu rami kaip belgas ax.gif
Atsakyti