Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(asmon @ 2012 11 22, 18:08)
13,95e, pirmam pirkimui nuolaida 10e. Kodukas virsuj...
Kaip mergytes patikrint patikimuma uzsienio epardes? Bijau balsiuotis  ax.gif
...
aciu uz temute

yra atsiskaitymas pay palu -juo visada saugu atsiskaitineti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2012 11 22, 17:18)
Bandžiau Kauno Urmo bazės Philipse ieškoti, tai neradau. Tai, kažin, ar nėra ten, ar tiesiog nežinojau, kur ieškoti  rolleyes.gif


o ko pardavėjų nekalbinot? yra tikrai, prieš porą dienų dar pirkau draugei.
Atsakyti
[quote=Aset,2012 11 22, 16:26]
Turetu buti buitines paslaugos: elektra, dujos - kas tiekiama i ta buta.
O uz telefona saskaita galite gauti i ta buta, bet nebutinai ten gyventi.... 4u.gif
[/quote/]

Pirma karta toki dalyka girdziu biggrin.gif O jus ka isvertet saskaita?
Priklauso ant ko pataikai ir tiek. Galvojat jie zino kaip visos saskaitos atrodo LT ir dar n saliu? g.gif

Atsakyti
Sveikos, gal stradivarius turi anglijos svetaine, kazkodel man neduoda pasirinkti Didziosios britanijos. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2012 11 22, 17:53)


Pirma karta toki dalyka girdziu  biggrin.gif  O jus ka isvertet saskaita?
Priklauso ant ko pataikai ir tiek. Galvojat jie zino kaip visos saskaitos atrodo LT ir dar n saliu?  g.gif


Negalvoju. Ir nesigilinu. Tiesiog ant telefono matos minutes prakalbetos, o ant interneto - duomenu perdavimas srautas. Bet cia kaip koks tiekejas.
Bet kokiu atveju, gal ir tiesa. Jie tiek nesigilina. Jei nenores siusti - nesius jei buto nuosavybes dokumentus nusiustum biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aset: 22 lapkričio 2012 - 18:18
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 17:41)
jei nera uzsakymu istorijoje, tai reiskai tikrai atmete. pinigai grys po 14 dienu atgal.


Nera istorijoj, tai turbut ramiai galiu kita uzsakyma daryt, tik oi kaip ilgai reikes laukti savo rezervuotosios sumos unsure.gif
Atsakyti
siandien Maximoje zaislyna apziurejau - jau ir vtech turi lietuviska linija bigsmile.gif ir kamuoliukas, ir knygele ir meska sekanti pasakas 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 22, 19:22)
siandien Maximoje zaislyna apziurejau - jau ir vtech turi lietuviska linija bigsmile.gif ir kamuoliukas, ir knygele ir meska sekanti pasakas 4u.gif  thumbup.gif


knygele kalba lietuviskai? meski mes matem rusiska ir lietuviska. o kitu neteko paziuret.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 22, 17:20)
as siunciau saskaita uz interneta ir telefona (bites), man atmete  rolleyes.gif


aš kažkam esu siuntus draudimo įmokos pranešimo kopiją, tai tiko
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 19:24)
knygele kalba lietuviskai? meski mes matem rusiska ir lietuviska. o kitu neteko paziuret.

jo, kalba, dainuoja - panasiai kaip FP - tik ten lapuose tokie zvereliai judantys - nu bent man fainesne ji, ir kamuoliukas - irgi lietuviskai kalba, danuoja - man irgi naujiena buvo rolleyes.gif
Atsakyti
vertbaudet.co.uk minus 20 proc. su kodu pasirikntoms prekėms http://vertbaudet-m....dd18de84f94cb7e
debenhams minus 10 proc. viskam (ir sale) su kodu XL27 (tik nežinau, ar iš ten perkame ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 22, 19:39)
jo, kalba, dainuoja - panasiai kaip FP - tik ten lapuose tokie zvereliai judantys - nu bent man fainesne ji, ir kamuoliukas - irgi lietuviskai kalba, danuoja - man irgi naujiena buvo rolleyes.gif

O kainos kaip kažin? g.gif Man dar neteko matyti šitų blush2.gif
Atsakyti