Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

būsiu labai nuobodi, bet...

http://www.natureshop.com/eu/ siunčia į LT?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 11 23, 16:47)
Aš kaip tik iš ten užsisakiau. Mano pinigai rezervuoti. Kai gausiu prekę, reiks paspausti mygtuką, kur atsiuntė laišką su nuorodą ir tada nuskaičiuos. Bent jau taip aš supratau... rolleyes.gif

Mano dar rezervuoti,nors jau praejo 24val. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2012 11 23, 18:58)
būsiu labai nuobodi, bet...

http://www.natureshop.com/eu/ siunčia į LT?

taip
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 23, 17:54)
Zinutes visoms issiustos
Jei ka praleidau rasykite

Tepala gavau visa ir antrojo uzsakymo taip pat

Per kiek laiko gavot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 23, 17:45)
man jau nuskaiciavo patys, bet ziuriu nuskaite ir ta kur buvau atsaukus mokejima, nes man tik viena daikta atsius, o nuskaite kaip uz du, kam ten reikia rasyti ta laiska, del nesusipratimu?  ax.gif

Aš atsidarau puslapį, įsijungiu vertimą ir ieškau. Su anglų kalba nelabai draugauju blush2.gif) Lygtai kažkur puslapio apačioj mačiau... g.gif

QUOTE(Vai2te26 @ 2012 11 23, 18:04)
Mano dar rezervuoti,nors jau praejo 24val. smile.gif

Mano irgi rezervuoti jau kelios dienos. Kai paskaičiau pas juos, tai nuskaitys tada, kai paspausi mygtuką prie išsiųstos prekės, kad ją jau gavai, kad viskas patiko.
Aš užsisakiau kelias prekes ir jos jau beveik visos išsiųstos. Kiekvieną prekę atskirai siunčia rolleyes.gif

Gal kas iš www.aliexpress.com sakėsi? Per kiek dienų atėjo? g.gif Kiek reiks laukt pirmojo savo daikto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 11 23, 19:27)
Gal kas iš www.aliexpress.com sakėsi? Per kiek dienų atėjo? g.gif Kiek reiks laukt pirmojo savo daikto ax.gif

ilgai biggrin.gif gi toli ta kinija biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 23, 18:29)
ilgai biggrin.gif gi toli ta kinija  biggrin.gif  4u.gif

O pas juos dar puslapyje rašo apie parduotuvę Alibaba.com. Gal kas bandėt? Nes čia ji arčiau nei Kinija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2012 11 23, 20:04)
Mano dar rezervuoti,nors jau praejo 24val. smile.gif

man nuskaite po 4 paru

na ryt bandysiu ieskot nes parasiau pardavejui is kurio zadejau sakytis bet atsaukiau.
o as niekur nespaudziau kad patvirtinciau
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 23, 18:41)
man nuskaite po 4 paru

na ryt bandysiu ieskot nes parasiau pardavejui is kurio zadejau sakytis bet atsaukiau.
o as niekur nespaudziau kad patvirtinciau

Tai ir nereikia spausti kol negavai prekės.
Atsakyti
gal butu norinciu SD kooperuotis uzsakyt, jei susirinktu 5 merginos, siuntimas i LT butu po 2 svarus g.gif . Panevezys, persiunciu jei reikia rolleyes.gif , uzsakymus siusti i samsonai@elekta.lt 4u.gif
Atsakyti
bandau įsiveržt į Tesco biggrin.gif kokį Tukio nr ten suvest reik ? blush2.gif puslapyje yra su pliusu..prašo su 0..vedu su 0,bet nepriima doh.gif

susitvarkiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 23 lapkričio 2012 - 19:02
QUOTE(raimundux @ 2012 11 23, 18:18)
Per kiek laiko gavot? 4u.gif


Kazkur per 1,5 savaites viena partija pirkau 12 d, kita 14 d
Tai issiunte viska kartu
Keistai kazkaip, klausiau gal siustu kartu , tada siuntimo islaidas pamazintu, parase, kad vienas indelis sveria 300 g, tai 2 kart po 60 vnt neiseis kartu sujungti
O gavau viska vienoj didelej dezej doh.gif

Gatvej vaikinukai pamate kaip iki masinos ridenu, tai padejo nunest:)
Atsakyti