Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(NNata @ 2012 11 23, 15:22)
O su LT kortele galima cia atsiskaityt?

Tik per tarpininkę.
Atsakyti
iki lapkričio 26d.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2012 11 23, 15:10)
Sveikos,
kazkada buvo pareklamuotos cia odines pinigines is ebay, gal turite kas nors nuoroda arba kaip ju ieskoti, tarp piniginiu ebay ieskant neuzkliuvo man jos... Aciu 4u.gif

GOLUNSKI "GRAFFITI" - sitos firmos?
Atsakyti
aš dar su tuo pačiu klausimu kas sakėtes iš čia http://www.aliexpress.com/ kada reikia patvirtinti mokėjima? atėjo man laiškas kad jau išsiuntė bet apie patvirtinimą nieko neparašė, tik jei norėsiu skundą rašyt tai iki sausio mėnesį turiu parašyti
Atsakyti
QUOTE(DalikeJ @ 2012 11 23, 15:23)
Aš vieną nuorodą turiu išsisaugojus, jei čia apie tas pinigines eina kalba smile.gif tik jau rašo, kad nebėra, o dabar berods vienu svaru brangiau čia... ai nors gal čia ir ne tokia pati  g.gif na bet kažko panašaus žiūriu yra, galvoju gal tokią nusipirkt...


As is cia, tokia pinigine pirkau, bet vasara kainavo 10 svaru pigiau rolleyes.gif Butent is sio pardavejo pirkau. Pries sventes gal specialiai pabrangino biggrin.gif
p.s. pinigine tai superine wub.gif
Papildyta:
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 23, 16:20)
aš dar su tuo pačiu klausimu kas sakėtes iš čia http://www.aliexpress.com/ kada reikia patvirtinti mokėjima? atėjo man laiškas kad jau išsiuntė bet apie patvirtinimą nieko neparašė, tik jei norėsiu skundą rašyt tai iki sausio mėnesį turiu parašyti

kai sumoki uz preke, ateina laiskas: Payment successfully made.
O tik veliau, kad supakuotas ir issiustas. Tai paziurekit, ar kai sumokejot, tikrai neatejo joks laiskas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apuokiuk@s: 23 lapkričio 2012 - 16:37
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 23, 16:20)
aš dar su tuo pačiu klausimu kas sakėtes iš čia http://www.aliexpress.com/ kada reikia patvirtinti mokėjima? atėjo man laiškas kad jau išsiuntė bet apie patvirtinimą nieko neparašė, tik jei norėsiu skundą rašyt tai iki sausio mėnesį turiu parašyti

Aš kaip tik iš ten užsisakiau. Mano pinigai rezervuoti. Kai gausiu prekę, reiks paspausti mygtuką, kur atsiuntė laišką su nuorodą ir tada nuskaičiuos. Bent jau taip aš supratau... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 23 lapkričio 2012 - 16:50
QUOTE(DalikeJ @ 2012 11 23, 16:23)
Aš vieną nuorodą turiu išsisaugojus, jei čia apie tas pinigines eina kalba smile.gif tik jau rašo, kad nebėra, o dabar berods vienu svaru brangiau čia... ai nors gal čia ir ne tokia pati  g.gif na bet kažko panašaus žiūriu yra, galvoju gal tokią nusipirkt...


aga, apie sita, aciu thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(apuokiuk@s @ 2012 11 23, 17:36)
As is cia, tokia pinigine pirkau, bet vasara kainavo 10 svaru pigiau  rolleyes.gif  Butent is sio pardavejo pirkau. Pries sventes gal specialiai pabrangino biggrin.gif
p.s. pinigine tai superine  wub.gif
Papildyta:



tai gal laukti ir pirkti po kaledu... ech... ax.gif 4u.gif dabar tikrai brangoka...
Atsakyti
QUOTE(Gitula @ 2012 11 23, 08:11)
labas rytas  4u.gif  pasakykit per kiek laiko atsiuncia MY TOYS DE? prireike advento kalendoriaus  doh.gif  Gal kas renka? blush2.gif


Aš užsakiau praėjusį ketirtadienį ir vakar skambino, kad jau yra, tai reiškia per 7 dienas pristatė 4u.gif

QUOTE(Tasty @ 2012 11 23, 12:31)
smythstoys  4u.gif  Bet ten nevisiems iš LT užsakymai praeina, o tarpininkė tik viena pirko ir jau nebepirks  schmoll.gif


Perka dar tarpininkės, tik kitame forume. Aš užsakinėjau, tai gavos 75,88 Lt 4u.gif Tiesa iki Kauno.
Atsakyti
sveiki,
pirmą kartą bandysiu per Tukį pirkti Tesco Grocery. ieškau kompanijos su 30svarų, nes tiek trūksta, kad gautume pirmo pirkimo nuolaidą. Vilnius, seb bankas.
Atsakyti
O kiek Norfoje tas Playmobil mergaitiškas kainuoja?
Taip pat klausimas ar Šiaurės miestelio Norfoje matėt tokių ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 11 23, 18:47)
Aš kaip tik iš ten užsisakiau. Mano pinigai rezervuoti. Kai gausiu prekę, reiks paspausti mygtuką, kur atsiuntė laišką su nuorodą ir tada nuskaičiuos. Bent jau taip aš supratau... rolleyes.gif


man jau nuskaiciavo patys, bet ziuriu nuskaite ir ta kur buvau atsaukus mokejima, nes man tik viena daikta atsius, o nuskaite kaip uz du, kam ten reikia rasyti ta laiska, del nesusipratimu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 23, 13:40)
Kas su manim jugesi prie batu tepalo, gavau lapuka
Cia kas pirmaji pirkima jungesi, grizus parasysiu mirksiukas.gif
Vaziuoju i pasta pasiimt:)



Zinutes visoms issiustos
Jei ka praleidau rasykite

Tepala gavau visa ir antrojo uzsakymo taip pat
Atsakyti