Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(linosiukas @ 2012 11 23, 13:16)
sveikutes
renku uzsakyma is tescoclothing.com iki 60 svaru. kvieciu jungtis panevezietes (persiuntineti nenoreciau). siusiuos per UK adresa, naudosiu minus 10 svaru koda ir butu nemokamas siuntimas UK ribose


O tas kodas dar galioja? Lyg maciau kad tas kodas iki 22d. g.gif
Atsakyti
ar kas nors pirko Vagabond avalynę? ar tinka platesnei kojai? g.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2012 11 23, 13:33)
O tas kodas dar galioja? Lyg maciau kad tas kodas iki 22d.  g.gif


Ends midnight Monday 26th November 4u.gif
Atsakyti
Kas su manim jugesi prie batu tepalo, gavau lapuka
Cia kas pirmaji pirkima jungesi, grizus parasysiu mirksiukas.gif
Vaziuoju i pasta pasiimt:)

Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2012 11 23, 13:29)
As buvau uzmacius tu Tomu cia - Store Twenty One
Bet ar priima Lt korteles nzn  cool.gif  Jeigu cia toks pat.

As tik kazkada apatini trikotaza pirkus is cia, bet as su UK kortele.

Jei kas norit, rasykit, tada bandysiu. Ir as tu tomu noriu smile.gif. Uzsakineju su UK kortele, bet siunciuosi i lietuva. ax.gif Siusti kaip matau reikes per PA arba Tuki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aset: 23 lapkričio 2012 - 13:59
QUOTE(ToBeOrange @ 2012 11 23, 14:36)
ar kas nors pirko Vagabond avalynę? ar tinka platesnei kojai? g.gif ačiū

Turėjus aš Vagabond nemažai. Mano koja nei plati, nei siaura, tai viskas gerai.
Bet šiaip aš į šitos firmos avalynę atsargiai žiūriu, nes nepatinka, kad daugelyje batų vidus būna medžaginis, o ta medžiaga dažo kojas, greitai atsiranda kvapas.
Esu turėjus ir visiškai odinukus, minkštutės odos, labai faini buvo, bet labai jau greitai tą odą sunešiojau doh.gif nusizulino, apsibraukė. Nors vyras patenkintas savaisiais iki dabar nors pirko gal prieš 2 ar 3 metus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2012 11 23, 13:36)
ar kas nors pirko Vagabond avalynę? ar tinka platesnei kojai? g.gif ačiū


Turiu vienus aulinukus ant kablo, pirkau gal prie 5 metus, kokybe tai superine, kaip nauji ir dabar man jie atodo, nors tikrai nesiojau, bet butent mano modeliukas tai netiktu placiai kojai. Tai turbut nuo modelio priklauso unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
kazkada buvo pareklamuotos cia odines pinigines is ebay, gal turite kas nors nuoroda arba kaip ju ieskoti, tarp piniginiu ebay ieskant neuzkliuvo man jos... Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 23, 14:40)
Kas su manim jugesi prie batu tepalo, gavau lapuka
Cia kas pirmaji pirkima jungesi, grizus parasysiu mirksiukas.gif
Vaziuoju i pasta pasiimt:)

bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 23, 01:06)
Mergaitės, kam dar reikia lelės Annabelės naujausios versijos, tai greit jungiamės pas Limcamca 3 už 2 kainą  thumbup.gif Viena lelytė gaunasi 26,67 svaro (be siuntimo ir tarpininkavimo mokesčio, bet vistiek, pigiau niekur nėra)
http://www.toysrus.c...earchPosition=0



O su LT kortele galima cia atsiskaityt?
Atsakyti
gal kas norėtų prie eobuwie.com.pl prisijungti? turiu koduką, siuntimas gautųsi tik 7 zlotai. man trūksta apie 340 zl, kad kodas įsigaliotų. Vilnius, swed, norėčiau šiandien/rytoj užsakyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as cia su tokiu klausimu. Bandau surasti ar kas esat pirke is boots geru bakteriju, tai paiesko rodo, kad yra kalbeta, bet norint nerandu tu zinuciu. Tai gal kas nesenai pirkot ir zinot kur man ju boots ieskoti. Aciu
Atsakyti