Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(pokahonta @ 2012 11 23, 11:43)
merginos,gal uzmatet,kur tuos Talking tom pigiausiai pirkt? g.gif

smythstoys 4u.gif Bet ten nevisiems iš LT užsakymai praeina, o tarpininkė tik viena pirko ir jau nebepirks schmoll.gif
Atsakyti
Gal kam LEGO miesto reikia:
http://www.amazon.co..._rd_p=344320267
Už poros valandų BLACK FRIDAY pasiūlymuose paleis, tai dar turėtų būt pigiau nei ši kaina, tik neaišku kiek.
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 23, 14:31)
smythstoys  4u.gif  Bet ten nevisiems iš LT užsakymai praeina, o tarpininkė tik viena pirko ir jau nebepirks  schmoll.gif


nuva doh.gif
gal kas dar uzmatet talking tom pigiai??
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2012 11 23, 12:42)
nuva doh.gif
gal kas dar uzmatet talking tom pigiai??

Tai galit pamėginti, gal praeis užsakymas mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va skambino vyras, sake numeriukus, o as intike ieskojau biggrin.gif tai mergaitems tikrai skurdoka, tik kaimete kazkokia su vistyde ir tas kur temoje idetas rininukas.
Atsakyti
QUOTE(Viltin @ 2012 11 23, 09:49)
AČIŪ  doh.gif  aš  fool.gif  nepagalvojau, kad ta pati gali tikti  blush2.gif

O tiks, turbūt?  yahoo.gif


Turėtų tikti, aš tą pačią naudoju

QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 23, 10:03)
pirkom ir mes smile.gif labai smagiai sprogo mums besėdint ir žiūrint tv smile.gif


Nu tai nesupratai gi - jos su papildomais efektais buvo, t.skant kad netsipalaiduotumėt per daug lotuliukas.gif
Atsakyti
labai ačiū už informaciją dėl Norfos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Mere @ 2012 11 23, 10:31)
O Norfoj buna lego duplo? galvoju ar verta eiti?  g.gif  4u.gif

Savanorių Norfoje yra visai nemažai, bet tiksliai nepasakysiu, kokių. galiu pasufleruoti tik dėl Lego City. didžiųjų beveik nėra, bet tokį, kokio aš ieškojau, gavau (pilna kaina apie 121).
user posted image
iš didesnių dar yra sraigtasparnis ir lėktuvas panašaus dydžio
iš mažesnių:
http://www.amazon.co...p...266&sr=1-35
http://www.amazon.co...r...266&sr=1-38
ir dar tokio dydžio šiukšliavežis ir dar pora
yra kažkiek žvaigdžių karų ir ninja, bet sprendžiant iš to, kad prie tų lentynų ateidavo, apžiūrėdavo ir nueidavo, matyt, nieko gero ax.gif
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 23, 10:36)
pasakotu ka mato is playmoblio  doh.gif 

o tas Playmobil vertas dėmesio daiktas? didesnis neigu Lego, kaip suprantu? ar kažkas panašaus?
Savanorių Norfoje bent jau berniukiškų Playmobil didelis pasirinkimas, yra ir statybinių visokių, ir traktorių, ir didžiuliai laivai
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 23, 12:20)
Jei issiaiskinsiu, kaip su siuntimu- pirksiu

neradau pas juos tarptautinio siuntimo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 23 lapkričio 2012 - 13:06
jei lyginti lego friends, tai jo, jis gal ciut didesnis g.gif bet maniske kada lego nemegsta, t.y. ji megtu, bet uz ja viska turi sudeti,tai jai labiau patinka tiesiog zaisti su nameliu ir priedais. turim teveliu, senelius, vaikucius, eina jie is vecius, piratas juos pagrobia,iesko ju, i pliaza eina ir t.t. na vat princesiu neturejom, tai sakiu norfoje vyrui paimt, tegul jau pasidziaugia vaikas biggrin.gif
Atsakyti
o gal kas nors neseniai matė Akropolio žaislyną? kaip ten su lego g.gif įdomu, ar yra koks pasirinkimas, jei rytoj nepaslėps, aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2012 11 23, 13:13)
o gal kas nors neseniai matė Akropolio žaislyną? kaip ten su lego g.gif įdomu, ar yra koks pasirinkimas, jei rytoj nepaslėps, aišku smile.gif

Aš esu kažkuriame ankstesniame JAMAM pirkusi, tai pilna buvo, tiesa, aš buvau apie 8 biggrin.gif Nors kažkas rašė, kad dienos metu pildo bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes
renku uzsakyma is tescoclothing.com iki 60 svaru. kvieciu jungtis panevezietes (persiuntineti nenoreciau). siusiuos per UK adresa, naudosiu minus 10 svaru koda ir butu nemokamas siuntimas UK ribose
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2012 11 23, 11:42)
nuva doh.gif
gal kas dar uzmatet talking tom pigiai??


As buvau uzmacius tu Tomu cia - Store Twenty One
Bet ar priima Lt korteles nzn cool.gif Jeigu cia toks pat.

As tik kazkada apatini trikotaza pirkus is cia, bet as su UK kortele.

Atsakyti