Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 155 tema

QUOTE(beieškanti @ 2012 11 23, 11:38)
Man taip buvo,paskambinau aš jiems.Pasirodo,kad jie telefono mano neturėjo.Buvo atvažiavę,bet nieko namuose nerado.Tad turbūt laukė,kol pati pradėsiu domėtis.Taigi kai telefoną pasakiau,tai po dienos ir pristatė prekes  smile.gif

labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif na turbut blogiau nebus jei paskambinsiu ir as 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 23, 10:36)
as tai net istrukt negaliu, sakiau vyrui, kad eitu i parde fotkintu ir man skambintu pasakotu ka mato is playmoblio  doh.gif  lotuliukas.gif



Siemet pas mus su Playmobil tai skurdokai, sakyciau... Ypac mergaitems. As panai nieko ir nepirkau. Bijau sumeluot, bet gal tik vienas ir yra- o mes ji turim

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Lauruciuk @ 2012 11 23, 10:34)
but bus ramu, kai parduotuvej nieko neliks  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  As vat galvoju ar mum dar ko truksta  mastau.gif Tiksliau truksta, bet ten nera..



O man tai zaislu tikrai netruksta visiems metams i prieki blush2.gif Bet kazkoks durnas jausmas atsiranda pries Kaledas- leki, griebi kaip akis isdegus... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 23, 11:43)
O man tai zaislu tikrai netruksta visiems metams i prieki  blush2.gif  Bet kazkoks durnas jausmas atsiranda pries Kaledas- leki, griebi kaip akis isdegus...  biggrin.gif


Man metams irgi netruksta, as cia siaip dar i ateiti galvoju lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nors paskui buna be progu atidavineju, kai pradeda nervinti laikymas blush2.gif
Atsakyti
Planuoju pirkti is Boots 4u.gif

UK nemokamas pristatymas nuo 45svaru smile.gif Is UK i LT atvezimas 1.50GBP/Kg

(Jeigu surenkam uzsakyma uz 100svaru, tai gausim 15svaru nuolaida ) 4u.gif

Uzsakymus siusti i xsimpax@gmail.com
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Gal turit kas nors toki:

user posted image

Ar jis jungias su Lego Duplo arba su visai vaikiskom, tom didziulem pirmosiom Mega Blocks kaladelem? Ar cia visai is kitos temos ?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2012 11 23, 10:31)
O Norfoj buna lego duplo? galvoju ar verta eiti?  g.gif  4u.gif

Būna, aš pernai pirkau dovanoms, gavosi pigiau nei kituose PC su ta pačia nuolaida mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes gal kas is cia planuoja pirkti tai as labai noreciau su kuria nors mamytes pagalba nusipirkti Maša
http://bambiniya.ru/...?from=mixmarket
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2012 11 23, 12:03)
Labas rytas  4u.gif

Gal turit kas nors toki: 

user posted image

Ar jis jungias su Lego Duplo arba su visai vaikiskom, tom didziulem pirmosiom Mega Blocks kaladelem? Ar cia visai is kitos temos ??  unsure.gif


Pagal tai, ka matau ant dezes, tai turetu jungtis su lego duplo
Atsakyti

QUOTE(Nefera @ 2012 11 23, 10:43)
Siemet pas mus su Playmobil tai skurdokai, sakyciau... Ypac mergaitems. As panai nieko ir nepirkau. Bijau sumeluot, bet gal tik vienas ir yra- o mes ji turim

user posted image
Papildyta:
O man tai zaislu tikrai netruksta visiems metams i prieki  blush2.gif  Bet kazkoks durnas jausmas atsiranda pries Kaledas- leki, griebi kaip akis isdegus...  biggrin.gif


As dukrai toki nupirkau, nes mergaitisku nieko nera daugiau, net tu gyvuneliu joku nera. Pries renovacija buvo gerokai didesnis pasirinkimas. Nera lego nei duplo nei friends.
Bet visumoj Kaledom zaislus supirkau jau thumbup.gif bet tureciau is ko pirkciau dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dajolu @ 2012 11 23, 11:13)

Bet visumoj Kaledom zaislus  supirkau jau  thumbup.gif  bet tureciau is ko pirkciau dar  doh.gif



Tai ir man tas pats, tai perku is tu, kur neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(brigute2 @ 2012 11 23, 11:09)
sveikutes gal kas is cia planuoja pirkti tai as labai noreciau su kuria nors mamytes pagalba nusipirkti Maša
http://bambiniya.ru/...?from=mixmarket


vargiai ar kas is rusijos pirks.
Atsakyti
O pas mus norfoj tu geru firmu žaislu visai nera o tuos kuriuos buvom nusiziureje vakar paslepe parduotuvej. Nu parazitai
Atsakyti