Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(ineciuxxx @ 2012 11 22, 13:51)
20% viskam  mirksiukas.gif  nuo esamu kainu  mirksiukas.gif


valio tada siunčiu thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū komandai už siuntinuką... notworthy.gif
Pirkau drauges mergaitei batus sorel- tai man jie labai faini wub.gif ir dydi matau,kad pataikiau thumbup.gif
Kitas pirkinys sunui zieminiai batai, kazkaip man jie didoki atrodo, bet pagal cm pamatavus- matau,kad tiks..
Vienu zodziu rami, laiminga,patenkinta..friends.gif

QUOTE(camelija82 @ 2012 11 22, 13:18)
Atsiprasau, nepaskaiciau blush2.gif O gal turit kartais S ar M dydi? Nes metausi kuri imti, man per krutine 90 cm, o klubai 97 cm. Ir mano ugis 1.76, ji turbut bus zemiau keliu man  g.gif  O kokia mazdaug jos kaina gaunasi Lt.


mudvi turbut identiskos.. doh.gif ir cm ir ugis atitinka.. doh.gif
As ir ziuriu ziuriu i sita palta.. bet praeitas meitas LT uz kosmine kaina palta nusipirkau, bet sito vistiek noriu doh.gif
Atsakyti
Aneritaaaaaa 4u.gif As pas tave apie 19,30 atsirasiu po darbu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 15:14)
As per Tunnel Bear programele einu  ax.gif

Tai as be dzinsu liksiu doh.gif
einu ieskot kitu sale biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 14:16)
Galvoju, ar ne Mutinela vakar buvo įmetsi Pajar vienspalvius simpatiškus.. einu, ieškot.. gal rasiu moteriškai nedidelei letenėlei kažką rolleyes.gif

Jūrate, kantrybės  4u.gif  Taurė žadėjo penktadienį nemiegoti, nesakė, kad visada niekada dėl jūsų mūsų nebeis miegot cool.gif

As nusiziurejusi sau Pajar is Sieros. Jei vyro patiks, tai sau ciupsiu, jei ryt gera kaina bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 11 22, 14:22)
Aneritaaaaaa 4u.gif As pas tave apie 19,30 atsirasiu po darbu unsure.gif

clap.gif clap.gif
Atsakyti
Mergaites, imeskite prasau nuorodele kaip i ck ieiti be tunnel bear, nekraunajis pas mane sad.gif

o tai ka siandien pekam ? kazko nuorodu niekas nededa, nebent man kompas darbe atsisako jas rodyti bigsmile.gif

Atsakyti
Kurio sagtis grazesne? g.gif
user posted image
user posted image
Cia tiek CK dzinsai 6 dydis:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 22 lapkričio 2012 - 14:30
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 16:28)
Kurio sagtis grazesne?  g.gif
user posted image
user posted image
Cia tiek CK dzinsai 6 dydis:
user posted imageuser posted image


grazus dzinsiukai ir as tokiu noriu blush2.gif o su kokiais apvalumais imsi tokius ?
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 16:25)
As nusiziurejusi sau Pajar is Sieros. Jei vyro patiks, tai sau ciupsiu, jei ryt gera kaina bus  bigsmile.gif

bigsmile.gif Tai rodomės.. mūsų gi dydžiai skirtingi..
Aš kažkaip ten moteriškų neįmačiau gražių lens.gif Vyriškus ta imčiau turbūt bet kuriuos blush2.gif
Gali ir asmeniškai paskrabenti, jei čia niekam neįdomu blush2.gif biggrin.gif
Pirmo sagtis gražesnė, jei moteriškei..
Džinsai gražūs. Dideli. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 11 22, 14:32)
grazus dzinsiukai ir as tokiu noriu  blush2.gif  o su kokiais apvalumais imsi tokius ?

Oi as i juos tikrai neisipaisysiu biggrin.gif blush2.gif Likes tik 6 dydis, tai kam tinka ciupkit, kaina 20.99$ 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, patarkit prasau kokio dydzio Gap paltuko reiketu 140cm ir 35kg damai? galvoju apie L, bet ar nebus mazas? g.gif
http://www.gap.com/b...p;pid=146108002
Atsakyti