Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 12:13)
Sakai  g.gif Nu susimeciau visai. Gal Taure yra pirkusi kada ir zino sito daigto svori?  g.gif

Klaipėdoje tokią už 219gautum tiesiai į namus. atrodo išsiaiškinote jau svorį, aš bandžiau pasverti, taik baisiai nepatogiai, nelabai laikosi ant svarstyklių, tai tiksliai nebbus, bet daugiau 3kg sveria tikrai. be pakuotės. O suaugusiems irgi visai smagu prasilėkti. mano dvimetis puikiai kojas susikėlęs ir sukinėdamas vairą laksto po namus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ablydute: 22 lapkričio 2012 - 12:54
QUOTE(ablydute @ 2012 11 22, 12:51)
Klaipėdoje tokią už 219gautum tiesiai į namus. atrodo išsiaiškinote jau svorį, aš bandžiau pasverti, taik baisiai nepatogiai, nelabai laikosi ant svarstyklių, tai tiksliai nebbus, bet daugiau 3kg sveria tikrai. be pakuotės.  O suaugusiems irgi visai smagu prasilėkti. mano dvimetis puikiai kojas susikėlęs ir sukinėdamas vairą laksto po namus.

Dekui 4u.gif Vadinasi tikrai neapsimoka verysad.gif
Atsakyti
O gal kuri galetu pakomentuoti si TH paltuka. Kaip dydis, Striuke pukine TH turiu S, tai gal ir si S imti? Ir apskritai ar verta imti, o kaina cia jau gera skaitosi g.gif

http://www.overstock...34/product.html

Aciu!
Atsakyti
CK puslapyje -30% viskam bigsmile.gif Tik siandien ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 22 lapkričio 2012 - 13:05
QUOTE(camelija82 @ 2012 11 22, 13:57)
O gal kuri galetu pakomentuoti si TH paltuka. Kaip dydis, Striuke pukine TH turiu S, tai gal ir si S imti? Ir apskritai ar verta imti, o kaina cia jau gera skaitosi  g.gif

http://www.overstock...34/product.html

Aciu!


turiu tokį - dydis atitinka. Jau nekart rašiau, bet šiandien labai gera - pasikartosiu biggrin.gif. Beje apie šitą ir pasakojau 2-3 puslapiai atgal kaip kaifuoju. Tik aš pirkau sau dydžiu didesnę - kaip su mamos neatrodau, o jei reiks tilps ir švarkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 12:13)
Sakai  g.gif Nu susimeciau visai. Gal Taure yra pirkusi kada ir zino sito daigto svori?  g.gif

nesupykit tik, bet labai jau raižo akis skaitant- daiktas
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2012 11 22, 13:10)
nesupykit tik, bet labai jau raižo akis skaitant- daiktas

Oi atsiprasau, siaip tikrai zinau, kad su K rasoma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2012 11 22, 13:10)
nesupykit tik, bet labai jau raižo akis skaitant- daiktas

Man irgi.. blush2.gif ne vienoje temoje taip mamos raso.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2012 11 22, 13:10)
nesupykit tik, bet labai jau raižo akis skaitant- daiktas

Gal nepyks ant kaktuselio ir nepavadins gaktuseliu hihihi.gif.

Ačiū už prekytes Komandai aciuks.gif. Viskas liuks. Canadienne avalynė thumbup.gif, ir labai tikiuosi, kad kojų nešalsiu tokioj vilnoj wub.gif.
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2012 11 22, 15:07)
turiu tokį - dydis atitinka. Jau nekart rašiau, bet šiandien labai gera - pasikartosiu biggrin.gif. Beje apie šitą ir pasakojau 2-3 puslapiai atgal kaip kaifuoju. Tik aš pirkau sau dydžiu didesnę - kaip su mamos neatrodau, o jei reiks tilps ir švarkas smile.gif



Atsiprasau, nepaskaiciau blush2.gif O gal turit kartais S ar M dydi? Nes metausi kuri imti, man per krutine 90 cm, o klubai 97 cm. Ir mano ugis 1.76, ji turbut bus zemiau keliu man g.gif O kokia mazdaug jos kaina gaunasi Lt.
Labai aciu kas pakonsultuos, nes nesinori prasaut su dydziu.
Atsakyti
Ačiu ir vėl jums merginos! 4u.gif

Landsend pūkinukė nrealiai faina!!!! ir dydį pataikiau smile.gif ir kaina nebloga gavosi smile.gif žodžiu ką be jūsų reiktų daryt neaišku g.gif biggrin.gif

http://www.landsend....~244015_59.html

Tėčiui kalėdinė dovana irgi jau paruošta pakavimui ax.gif superinė striukytė, jam patiks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hellada: 22 lapkričio 2012 - 13:21
QUOTE(Hellada @ 2012 11 22, 13:20)
Ačiu ir vėl jums merginos!  4u.gif

Landsend pūkinukė nrealiai faina!!!! ir dydį pataikiau smile.gif ir kaina nebloga gavosi smile.gif žodžiu ką be jūsų reiktų daryt neaišku  g.gif  biggrin.gif

http://www.landsend....~244015_59.html

Tėčiui kalėdinė dovana irgi jau paruošta pakavimui  ax.gif superinė striukytė, jam patiks  ax.gif


Man apskritai Landsend striukės labai patiko. Vaikiška irgi smile.gif
Atsakyti