Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(nesuper @ 2012 11 23, 16:45)
as tai piktai  biggrin.gif Sugebejot prisisakyt, sugebekit ir pasiimti  unsure.gif



Kam nereikia cars masinyciu as 4 atvaziuoiu pasiimt nes 12.03 vaikui 4 metai, o as negavau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 23, 17:34)
Anerita, o kur atsiemimas vyksta? Ryt zadu sostinej but, tai galvoju, jei siandien neissiusit, gal geriau atsiimt butu...

Rašykit tiesiai Aneritai až, e-mail didelėm raidėm, kad ANERItai ir perspėkit, kad neišsiųstų.. tikrai galima atsiimti, tik reik įspėti smile.gif

Greisita, nieko pikto negalvoaju.. šiaip, juokas suėmė iš to "galit neskubėti, ten viskas Kalėdoms" biggrin.gif Ypač žinant, kad visos dalintojos labai nori atsikratyti svetimais turtais.. O aš irgi iš tų pašto lankytojų mirksiukas.gif Laukiam kantriai.. aš laiškiuko negavau, be pirmadienio, antradienio savo prekių nematysiu irnesakyk.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 23, 16:48)
jooo superine skainos  blink.gif  thumbup.gif Gaila mergaiciu neturiu  verysad.gif Bet gal ir gerai  biggrin.gif

Kad ir tų prekių nebėra, tik erzinasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 23, 15:51)
Kam nereikia cars masinyciu as 4 atvaziuoiu pasiimt nes 12.03 vaikui 4 metai, o as negavau  verysad.gif

Jetau kaip gaila vaiko. Butumet is Klaipedos perleisciau mano gautas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(TomaKa @ 2012 11 23, 15:52)
Kad ir tų prekių nebėra, tik erzinasi ax.gif

sakot nera? g.gif Ot apgavikai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 23, 16:52)
Rašykit tiesiai Aneritai až, e-mail didelėm raidėm, kad ANERItai ir perspėkit, kad neišsiųstų.. tikrai galima atsiimti, tik reik įspėti smile.gif

Greisita, nieko pikto negalvoaju.. šiaip, juokas suėmė iš to "galit neskubėti, ten viskas Kalėdoms" biggrin.gif Ypač žinant, kad visos dalintojos labai nori atsikratyti svetimais turtais.. O aš irgi iš tų pašto lankytojų mirksiukas.gif  Laukiam kantriai.. aš laiškiuko  negavau, be pirmadienio, antradienio savo prekių nematysiu irnesakyk.gif  mirksiukas.gif

4u.gif Tai ir lauksime kantriai 4u.gif
Atsakyti
Grazus, bet nepigus http://www.landsend....~246533_59.html wub.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2012 11 23, 16:42)

Būtų geros, jeigu tik jų dar būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 23, 15:48)
As su 173cm imu Regular. Su 169cm irgi imit toki  4u.gif


aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
http://www.landsend....H=Shopping_Cart

Man grazu mergytei pavasariui ir greitai apsigaubti galima smile.gif
Atsakyti
Nuo SALE kainu dar -50% bigsmile.gif

user posted image

Ka is ten perkat? g.gif Nesu dar ten pirkusi nieko blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti