Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 23, 16:13)


Nieko siandien...  unsure.gif Vakar apsiprekinau  doh.gif Reik dar vyrui ziemines striukes, bet labai gera kaina. Jauciu lauksim pavasario ir pirksim kitai ziemai  g.gif


vo tai pavasry galėsim kartu pirkt biggrin.gif, nes aš tą patį galvoju smile.gif.
Ieškau šilkinio chalačiuko pigiai, arba kokio nors nelabai šilto. Tas kur buvo įdėtas, man per jaunatviškas.
Atsakyti
QUOTE(anerita* @ 2012 11 23, 15:42)
Dar neissiustos, nespejau, labai didele siunta ir labai jusu daug blush2.gif
Taip jusu labai daug, bus didele deze 4u.gif  biggrin.gif

Oi, tai ramu dabar man doh.gif O tai galvojau, kad pražiūrėjau pašto dėžutėj pranešimą unsure.gif Galit neskubėti, ten viskas Kalėdoms biggrin.gif
Atsakyti
koks fainas daiktas
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2012 11 23, 17:15)
vo tai pavasry galėsim kartu pirkt biggrin.gif, nes aš tą patį galvoju smile.gif.
Ieškau šilkinio chalačiuko pigiai, arba kokio nors nelabai šilto. Tas kur  buvo įdėtas, man per jaunatviškas.

Pažiūrėjai į pasą? bigsmile.gif cool.gif (čia draugiška šypsena ax.gif )

Nes man tokių keistų minčių nekilo.. nei jaunatviškas, nei koks.. tik spalva mergaitiška, o šiaip chalačiukas pajūriui ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2012 11 23, 15:21)

bet praktiskumo jame maza blush2.gif lotuliukas.gif.
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2012 11 23, 16:21)

Kaip i tualeta eit g.gif ar su pampersu reik but? lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 23, 16:23)
bet praktiskumo jame maza blush2.gif  lotuliukas.gif.


aš tai matau praktiškumą rolleyes.gif tik kad man jo nereik, retai mes kur po sodybas, ar po kokius kalnus trankomės smile.gif. Bet labai įsivaizduoju drėgnoj patalpoj save su tokiu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(greisita @ 2012 11 23, 17:18)
Oi, tai ramu dabar man  doh.gif O tai galvojau, kad pražiūrėjau pašto dėžutėj pranešimą  unsure.gif Galit neskubėti, ten viskas Kalėdoms  biggrin.gif

bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Jep, Aneritai turi patikti tas pasiūlymas..

Supratau, ir kodėl nieks neskuba pas Nesuper žaislų.. Kalėdos dar toli.. (aš tikrai nepiktai.. tokia mintis jau pirmai kilo, kai Nesuper griežtokai pas save Senius kvietė biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 23, 16:22)
Pažiūrėjai į pasą? bigsmile.gif  cool.gif  (čia draugiška šypsena ax.gif )

Nes man tokių keistų minčių nekilo.. nei jaunatviškas, nei koks.. tik spalva mergaitiška, o šiaip chalačiukas pajūriui ir tiek  ax.gif


nu kas blogiausia, jis ir mano smegenams jau per jaunatviškas. Bėda
Atsakyti
Priminkit, ka reiskia tie moteriski dydziai: regular, petite, tall ir plus? kalbu apie si paltuka ax.gif :

http://www.landsend....-421458_A7.html
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2012 11 23, 15:15)
Ieškau šilkinio chalačiuko pigiai, arba kokio nors nelabai šilto. Tas kur  buvo įdėtas, man per jaunatviškas.

Oi net susijuokiau hihihi.gif

QUOTE(Stepė @ 2012 11 23, 15:21)

Tas Multi Dots koks zaismingas bigsmile.gif

QUOTE(mutinela @ 2012 11 23, 15:23)
bet praktiskumo jame maza blush2.gif  lotuliukas.gif.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(klaudi @ 2012 11 23, 15:27)
Priminkit, ka reiskia tie moteriski dydziai: regular, petite, tall ir plus? kalbu apie si paltuka ax.gif :

http://www.landsend....-421458_A7.html

regular, petite, tall ir plus
Standartes, zemauges, aukstauges ir apvalutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheerafa @ 2012 11 23, 15:25)
Kaip i tualeta eit g.gif ar su pampersu reik but? lotuliukas.gif  doh.gif

O gal ten uztrauktukas klyne eina taip ratu, atveria didele skyyyle..., kad nereiktu viso issimaut g.gif hihihi.gif.
Atsakyti